Skarb Matki, Balbinek, Balsam-emolient dla niemowląt i dzieci

Skarb Matki, Balbinek, Balsam-emolient dla niemowląt i dzieci

Balbinek balsam - emolient do ciała dla niemowląt i dzieci od pierwszych dni życia - przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej oraz skłonnej do atopii.

normalna, wrażliwa
maści i kremy lecznicze
pielęgnujące, nawilżające, ochronne
z pompką, w butelce

Zapach nr 1!

Balsam kupiłam przez przypadek bo właściwie szukałam czegoś do kąpieli i w pośpiechu nie doczytałam etykiety. Moje dziecko ma skłonności do AZS, dlatego zawsze muszę mieć pod ręką produkty odpowiednie dla takiego problemu. Balsam zamknięty jest w wygodnej butelce z pompką. Konsystencja jest dość wodnista, jednak akurat przy smarowaniu maluchów to plus bo szybko się rozprowadza i dziecko wytrzymuje te chwilę bez niecierpliwienia. Zapach jest obłędny, już przy pierwszym użyciu zwróciłam na to uwagę. Kojarzy mi się bardzo przyjemnie ale do tej pory nie mogę skojarzyć co mi przypomina. Czuć delikatnie oleistość podczas nakładania, jednak uczucie mija po wchłonięciu. Balsam wsiąka natychmiast, od razu można ubrać dziecko. Skóra pozostaje miękka, nawet po dłuższym stosowaniu nie wystąpiły żadne podrażnienia. Co prawda nie pomaga w złagodzeniu występujących już zaczerwienień, dlatego balsam nadaje się raczej do codziennego użytku przy braku większych problemów. Mimo wszystko uważam go za dobry zakup.

Swietny balsam dla kazdego

Zakupilam ten balsam na szybko zeby miec czego uzywac do ciala i jak uzylam pierwszy raz to sie zakochałam. Przyjemna konsystencja, piekny, delikatny zapach, opakowanie z pompka. Balsam ten cudnie nawilzyl moja skore, zostawial uczucie dobrze nawilzonej skory, bardzo delikatny film, mokro-tłusty, ale nieprzeszkadzajacy w funkcjonowaniu, poniewaz po dluzszej chwili skora go wypijała. Balsam ten cudnie koi sucha skore, uzylam rowniez u syna z azs i sprawdzil sie rownie swietnie. Cena jest przystepna, jedyne co to moze niektórym osobom przeszkadzać zapach, ponieważ skory atopowe raczej perfumowanych kosmetykow powinny unikac, a wlasnie dla takich jest ten produkt stworzony.

Jestem zadowolona

Kupiłam ten balsam dla córeczki, która urodziła się z bardzo suchą skórą. Już po 2 dniach stosowania skóra stała się miękka i przyjemna! Produkt jest bardzo wydajny, latwo się rozprowadza, pięknie pachnie i super sprawdza się na skórze noworodka, starszego dziecka, jak i u dorosłego. Sprawdzone na skórze wrażliwej /alergicznej i również wszystko na plus.