Babydream, fur Mama, [Mamas Babydream], Pflegelotion (Emulsja dla kobiet w ciąży)

Pomaga zapobiegać rozstępom. Emulsja zawiera olejek migdałowy, olej słonecznikowy, witaminę E i wyciąg z alg morskich oraz kompleks ujędrniających substancji czynnych, nie zawiera olejów mineralnych i silikonowych, barwników i konserwantów. Produkt przetestowany dermatologicznie.
Sposób zastosowania: emulsje wcierać od pierwszego miesiąca ciąży w skórę brzucha, piersi, ud i pośladków. Używać 2 - 3 razy dziennie, do trzech miesięcy po porodzie.

ujędrniające, uelastyczniające / na rozstępy
oliwka / olejek
pielęgnacja ciała
bez parabenów
z defektami

Polecam !

Nie jestem w ciąży, ale kupuję ten produkt regularnie - dobrze nawilża, szybko się wchłania, nie lepi się na skórze. Jest bardzo wydajny, używam go głównie do nóg i niewielka ilosć wystarcza na ich całkowite pokrycie.
Dobra cena w stosunku do jakości.

Bardzo fajny lotion dla kobiet w ciąży który faktycznie nawilża. Stosuje raz dziennie wieczorem i przez cały dzień czuje ze moja skóra jest faktycznie nawilżona. Rozstępy jak narazie się nie pojawiły więc myślę że coś działa. ( Chociaż rozstępy podobno i tak mają podłoże bardziej genetyczne. ) Ma piękny delikatny zapach i fajne opakowanie.

Nic nie zdziałał

Stosowałam całą ciążę, regularnie i przykładnie, ale i tak przywitałam się z niemałymi rozstępami (wiadomo,nie wina kremu, ale tak się zastanawiam czy w ogóle coś dał). Krem fajnie koił gdy skóra na brzuchu swędziała, więc to na plus, natomiast jeśli masz mieć rozstępy to będziesz je mieć i żaden krem ich nie powstrzyma. Jako smarowidło w trakcie ciąży jest ok, jako zapobiegacz na rozstępy- słabo.

Świetny balsam, w ogóle kosmetyki z tej serii są niesamowite

Świetny balsam, w ogóle kosmetyki z tej serii są niesamowite. Ja się skusiłam, bo ma bardzo dobry skład, czytałam dobre opinie i bardzo przyjemnie pachnie :3 Balsam dobrze nawilża, skóra się nie przesusza, idealny po kąpieli. Szybko się wchłania, ja używam go głównie na noc. Często można go dorwać na promocji :)

Może być

Kupiłam ten balsam i stosuję w ciąży. Zapach jest delikatny, nie drażni. Balsam nawilża dobrze, ale mam wrażenie, że jest to działanie krótkotrwałe. Balsam jest bardzo gęsty, nie łatwo go wydostać z opakowania i jak dla mnie zbyt długo się wchłania.

Niestety nie

Ten lotion zakupiłam,gdyż bardzo lubię oliwka z tej serii 8 chciałam wypróbować coś mniej płynnego. Ma bardzo fajny zapach i na tym plusy się kończą. Niestety skóra nawilzona jest tylko chwilę. Najgorsze z czego nie mogę znieść to to,że ciężko go rozprowadzić na skórze, ciągle się go wciera i wciera,a skóra dalej jest biala. To jest jak.dla mnie największy minus. Staram się to zużyć do końca skoro już to mam,ale naprawdę długo go męczę i nie wiem czy w przypływie gorszego dnia to poprostu nie wyrzuce:)

Nie jestem przyszłą mamą, ale...

Jak w tytule: nie jestem przyszłą mamą, ale mam duży sentyment do tego produktu i od czasu do czasu się w niego zaopatruję.

Ma bezpieczny skład, satysfakcjonująco nawilżający, dodatkowo przeciwdziałający powstawaniu rozstępów i na pewno nieco likwidujący już te istniejące.

Konsystencja jest gęsta, mi to odpowiada. Piękny zapach, który się pamięta :)

Nie taki zły, jak niektórzy go opisują

Balsam nabyłam przez pomyłkę - planowałam kupić oliwkę z tej serii, ale opakowania są bardzo podobne, więc polecam skupić się na tym, co się wybiera. Jak już byłam w jego posiadaniu zapoznałam się z opiniami - część z nich jest mało zachęcająca w odniesieniu do konsystencji balsamu, trudności w jego nakładaniu i wchłanianiu. Przyznam, że początkowo też mnie to drażniło, ale z czasem zaczęłam go doceniać. Aplikacja jest znacznie przyjemniejsza po tym, jak najpierw rozprowadzi się go na dłoniach - przyspiesza to też wchłanianie. Balsam stosuje zamiennie z oliwką, głównie w ciągu dnia, bo bezpośrednio po nasmarowaniu mogę założyć odzież, której nie brudzi. MA bardzo przyjemny, delikatny zapach.

oliwka z tej serii dużo lepsza

lotion kupiłam w czasie ciąży, gdy skończyła mi się oliwka z tej serii, z której byłam bardzo zadowolona. ten kosmetyk bardzo mnie jednak zawiódł. przede wszystkim dziwna, lekko wodnista konsystencja, bardzo kiepskie rozprowadzanie po ciele i dość długie oczekiwanie aż warstwa emulsji się wchłonie. zapach ten sam co oliwki, więc na plus.
co do samych efektów trudno mi się wypowiedzieć, na pewno po oliwce skóra wydawała mi się lepiej nawilżona.

Polecam dla przyszłych mam i nie tylko

W całą serie Babydream fur Mama zaopatrzyłam się bardzo szybko. Wiadomo, że w ciąży trzeba dbać o siebie podwójnie.
Emulsja ma delikatny zapach. Konsystencja jest w formie lotionu. Średnio rozprowadza się po ciele. Najlepiej aplikować na mokrą skórę po kąpieli mieszając z oliwka z serii. Ciężko wyciska się z butelki. Przydałby się dozownik z pompką.
Dobrze się wchłania, zostawia miłą i nawilżoną skórę. Ma fajny skład więc dla mnie główny plus za to.
Zauważyłam, że po dłuższym stosowaniu zapach zaczął mnie drażnić (ah te ciążowe kaprysy).

Czarująca kraina otulającego zapachu dla mamy i nie tylko

BABYDREAM to linia kosmetyków którą uwielbiam!
Poznałam je w czasie ciąży kiedy szukałam czegoś z bezpiecznym składem i dobrze pielęgnującego , tak właśnie poznałam się z kosmetykami tej serii . szczerze obiema rękami podpisuje się pod marką która naprawdę mnie nie zawiodła .

Zacznę od tego że super nawilża skore (mam tendencje do suchej) , kiedy zrobię sobie domowe spa nie wyobrażam nie wysmarować się cała tą emulsją, zapach jest obłędny , tak otulający że czuje się naprawdę przyjemnie .
Bardzo dobrze nawilża skórkę , czuje że dostarcza jej wszystkiego czego potrzebuje, dodatkowo jest bezpieczny w stosowaniu w czasie ciąży i przy karmieniu piersią.

Ma bardzo dobry skład , krótki , treściwy i przede wszystkim bezpieczny .

Całą linie uwielbiam i nie wyobrażam sobie nie mieć przy sobie tego kosmetyku i nie otulić się w tym błogim zapachu .

Spełnia we wszystkich procentach swoje oczekiwania , a muszę przyznać, że jestem wymagająca co do kosmetyków i do ich składu.

P.S Nie wyobrażam sobie pielęgnacji bez użycia tej emulsji. Czuje się naprawdę otulona tym pięknym zapachem , super nawilżona , moja skóra go uwielbia i ja razem z nią .

niezły ale nie najlepszy

Balsam ciężko się rozsmarowuje, ma dośc "tempą" konsystencję utrudniającą wchłanianie i rozsmarowywanie
Nie zauważyłam żadnego działania ujędrniającego
Plusem jest śliczny, deliaktny zapach i nawilżające działanie
Na promocji można go kupic nawet za 9,99 więc za taką cene polecam;)