Babydream, fur Mama, [Mamas Babydream], Pflegelotion (Emulsja dla kobiet w ciąży)

Pomaga zapobiegać rozstępom. Emulsja zawiera olejek migdałowy, olej słonecznikowy, witaminę E i wyciąg z alg morskich oraz kompleks ujędrniających substancji czynnych, nie zawiera olejów mineralnych i silikonowych, barwników i konserwantów. Produkt przetestowany dermatologicznie.
Sposób zastosowania: emulsje wcierać od pierwszego miesiąca ciąży w skórę brzucha, piersi, ud i pośladków. Używać 2 - 3 razy dziennie, do trzech miesięcy po porodzie.

ujędrniające, uelastyczniające / na rozstępy
oliwka / olejek
pielęgnacja ciała
bez parabenów
z defektami

Zdecydowanie bardziej polecam oliwkę z tej serii

Całe opakowanie za mną i co mogę powiedzieć, balsam bardzo ciężko wydobywa się z opakowania. Spełnił swoją funkcję bo nawilżał moja skórę, zapach był delikatny. Nie mogę ocenić jego działania przeciw rozstepom ponieważ systematycznie stosuje olejek z tej serii.

Bardzo fajny balsam.

Stosowałam całą ciążę na przemian z oliwką z tej serii. Myślę, że jest w stanie zapobiec rozstępom jeżeli będzię sie go stosowało sumiennie i conajmniej 2x dziennie. Ja tego nie robiłam ze względu na swoje lenistwo i tak o to powstały mi rozstępy na boczkach. Ale do rzeczy, zapach - naprawde bardzo przyjemny, chyba potrafi zadowolić nie jedną marudę :) konsystencja lekka, ładnie się rozprowadza, smarowałam się rano i po chwili zakładałam bluzkę i nie miałam żadnych plam :) opakowanie na długo starcza (przez cała ciążę zużyłam 2 sztuki). Cena naprawdę niska jak za taką skuteczność. Skóra jest ujędrniona i dogłebnie nawilżona. Preparat godny polecenia.

Lioton babydream mama

Świetny kosmetyk, delikatny zapach, nieliczny który nie drażni wyczulonego nosa ciężarnej kobiety. Kosmetyk wg wielu opinii pozostawia białe ślady i nie da go się wsmarować. Według mnie jest to jego zaletą, ja osobiście rozsmarowuje go na całym ciele właśnie taką biała warstwa, odczekuję jakieś 5 min i wtedy większość kosmetyku wchłania się sama w skórę, pozostałości jeszcze raz rozprowadzam. Lioton nie pozostawia tłustego filmu po zastosowaniu jak wyżej, ponadto pozostawia skórę mięciutką i nawilżona.

Korzystam z kosmetyków z tej serii, bo mają bardzo dobry skład

Korzystam z kosmetyków z tej serii, bo mają bardzo dobry skład. Ta emulsja także. Fajnie nawilża ciało, mam wrażenie że przy regularnym stosowaniu skóra jest jędrniejsza. Uwielbiam jej zapach, który utrzymuje się na skórze jeszcze przez dłuższy czas po użyciu. Nie brudzi ręcznika i nie zostawia plam trudnych do sprania.

Balsam

Mój ulubiony balsam do ciała. Lubie jego zapach-bardzo ładny i kobiecy.
Jest wydajny i bardzo tani.
Trochę drażni mnie jego konsystencja- tępa ale po chwili ładnie się wchłania.
Warty uwagi i zastosowania

Lubię, sięgam po niego nawet po ciąży

Dobrze nawilża, ale nie zapobiegł rozstępom, nie mam mu tego za złe ;) przyjemny zapach, delikatna konsystencja tak jakby pianka z balsamem, taki lekki, inny. Szybko się wchłania.

Otulający Lotion

Lotion Pielęgnacyjny Babydream to taka moja mała perełka, która zawsze poprawia mi humor. Posiada piękny otulający zapach, który jest dobrze znany tym, którzy używali znanego na Wizażu balsamu do kąpieli z tej samej linii. Zapach ten jest niezwykle kobiecy i subtelny. Lubię go bo nie przeszkadza mi w stosowaniu ulubionych perfum.
Sam lotion jest wydajny, posiada trochę tępa konsystencję mimo tego bardzo dobrze się wchłania nie pozostawiając lepkiej skóry. Dobrze nawilża aczkolwiek posiadaczki bardzo suchej skóry mogą być rozczarowane. Dla skóry normalnej będzie bardzo dobrym balsamem o przyjaznym składzie i niskiej cenie.
Dla mnie jest cudem (chyba ze względu na zapach, które jest już taki mój) i nie wyobrażam sobie już dnia bez użycia tego balsamu.

Ps. co do samych rozstępów to w cuda nie wierzę ;)

Średniak

Nie jestem w ciąży, ale kupiłam balsam ponieważ chciałam dobrze nawilżyć swoje ciało, a przy okazji pozbyć się rozstępów na udach. Rozstępów się nie pozbyłam, ale ciało porządnie nawilżyłam. Balsam bardzo długo się wchłania i pozostawia tłustą warstwę, jest dość ciężki, więc lepiej stosować go na noc. Ogromnym plusem jest jego wspaniały zapach, który bardzo długo utrzymuje się na skórze.

Ciężki w aplikacji

Skusiłam się na zakup emulsji ponieważ stosuję olejek z tej samej serii, z którego jestem zadowolona. W przypadku emulsji wszystko jest dla mnie nie tak jak powinno.
Przede wszystkim emulsja prawie w ogóle się nie wchłania, zostawia na ciele białe smugi! Dla kobiety w ciąży aplikacja tego produkty jest jeszcze bardziej męcząca... nie mam z jego stosowania żadnej przyjemności oraz nie zauważyłam poprawy kondycji mojej skóry.
Dodatkowo zapach emulsji zaczął mnie okropnie drażnić, długo utrzymuje się na skórze i później na ubraniach.
Jestem w trakcie używania pierwszego opakowania i nie wiem czy zdołam go "wykończyć".

W porządku

Używałam przez całą ciążę i w pierwszym okresie po porodzie. Emulsja nawilżała i ładnie napinała skórę. Produkt ma przyjemny zapach. Zostawia film na skórze, który ciężko rozsmarować. Przy kolejnej ciąży na pewno kupię ten produkt, jednak nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów.

Dobry balsam

Emulsja jest wydajna, ma ładne opakowanie i przystępna cenę.
Ślicznie pachnie, tak samo jak oliwka, bardzo podobnie to kosmetyków hipp. zapach jest trwały i dość intensywny.
Emulsja jest wydajna, ma ładne opakowanie i przystępna cenę.

Super skład za małe pieniądze

Przede wszystkim fantastyczny skład. Zero niepotrzebnych składników. Jak byłam w ciąży to zaopatrzyłam się w pokaźne zapasy tego kosmetyku, które teraz na bieżąco zużywam. Krem poprawia elastyczność i sprężystość skóry. Gorąco polecam wszystkim mamom:)