Bosphaera, Nawilżająco - regenerujące masło do ciała `Kiwi`

Bosphaera, Nawilżająco - regenerujące masło do ciała `Kiwi`

Jeśli masz wrażenie, że zwykle balsamy do ciała nie radzą sobie z Twoją przesuszoną skórą, koniecznie wypróbuj masło do ciała Bosphaera. Przyjemny efekt nawilżenia poczujesz już od pierwszej chwili. Masło jest też prawdziwą kopalnią cennych dla skóry substancji, których działanie jest wielokierunkowe.
Nawilżające i głęboko regenerujące masło do ciała idealnie sprawdzi się do każdego rodzaju skóry. Oparte jest na bazie maseł – kakaowego i shea.
Lekka konsystencja musu sprawia, że bardzo szybko się wchłania, pozostawiając skórę miękką i dogłębnie nawilżoną, bez uczucia tłustości. Olej ze słodkich migdałów i pestek winogron wygładza, nawilża i odżywia skórę. Hydrolat z oczaru wirginijskiego ma silne działanie „anti-aging”. Wosk pszczeli dodatkowo chroni skórę przed utratą wilgoci i działaniem czynników zewnętrznych.
Po zastosowaniu masła skóra staje się miękka, gładka i aksamitna w dotyku.

bogate
masło
odwodniona, normalna, wrażliwa, sucha
maski do ciała
zmiękczające, natłuszczające, nawilżające, wygładzające
hipoalergiczna, bez parabenów, zapachowa
w słoiku

Mięciutka i pachnąca skóra

Uwielbiam to masełko. Pachnie prze-owocowo, ale przede wszystkim radzi sobie z nawilżeniem nawet bardzo suchej skóry. Mam wrażenie, że przy dłuższym stosowaniu również ją regeneruje. Jestem bardzo zadowolona z efektów stosowania tego produktu. Samo masło, chociaż ma dość ciężką konsystencję, pięknie się wchłania i przede wszystkim, nie jest tłuste, co naprawdę mnie zaskoczyło.

Wcale nie kwaśne kiwi

Masło do ciała o zapachu kiwi bardzo mnie zadziwiło. Zapach nie był kwaśny, lecz bardzo przyjemny, delikatny. Mam już kilka maseł od Bosphaera i zdaje mi się, że ten jest najbardziej subtelny także sięgam po niego gdy mam taki dzień, że chcę pachnieć troszkę mniej perfumeryjnie. Masełko, jak wszystkie inne od tego producenta, pięknie nawilża ciało. Tutaj skład jest taki sam niezależnie od zapachu produktu.