Synergen, Hydro-Creme Trockene Haut (Krem nawilżający do skóry suchej)

Synergen, Hydro-Creme Trockene Haut (Krem nawilżający do skóry suchej)

Krem optymalnie pielęgnuje i utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Sprawia, że staje się ona miękka i gładka. Witamina E i aloes zapewniają długotrwały efekt nawilżenia skóry. Polecany do pielęgnacji skóry na dzień i na noc.

GORĄCO POLECAM!!! KWC!!

Mam cerę suchą ze skłonnością do pękających naczynek. Próbowałam różnych kremów, aż wreszcie trafiłam na ten. Świetny na codzień, pod makijaż -cienka warstwa, i na noc -grubsza warstwa. Zawsze jak zmywam makijaż to zaraz robią mi się czerwone plamy na policzkach, a to nic innego jak pękające naczynka. To okropnie szczypie i ma się takie nieprzyjemne uczucie gorąca. W takich momentach natychmiast nakładam gruba warstwę tego kremu wklepując, moja skóra chłonie go jak gąbka:) Jest naprawdę świetny. A buzia po nim jest mięciutka i gładka, żadnych suchych skórek.

Konkrety:
-cena,
-zapach,
-konsystencja -szybko się wchłania,
-działanie,
-wydajność,
-nie jest ciężki -nadaje się pod makijaż,
-ładne opakowanie.

Minusów nie znalazłam.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze.

ON NIE DZIAŁA !!!

Krem nawilżający który nie nawilża ,myślałam że to jakiś żart producenta ale niestety to fakt.

Zawsze tak mam że zimą,od kaloryferów i mrozu, cera mi się bardzo przesusza i kupuję wtedy jakiś krem do cery suchej.A to była pomyłka.
Długotrwały efekt nawilżenia skóry to zwykła bzdura.
Nie mogę dobrze ocenić produktu który nie spełnia podstawowej obietnicy : nie nawilża !
za co w takim razie zapłaciłam ? za bezużyteczny bubel ? czekałam cierpliwie cały miesiąc żeby zobaczyć efekty a efektów brak... co mi z tego że produkt jest tani skoro i tak nic nie warty a skóra przesuszona i podrażniona na dodatek ? Stosowałam przed jego uzyciem peelingi żeby łatwiej się wchłonął - nic to nie dało.Roluje się na skórze.
Zabieram gwiazdkę za okropny zapach,lepiej żeby go nie było :(

Zapycha cerę ,być może dlatego że wysoko w składzie trójglicerydy ? Cera rano wygląda nieświeżo,tak jakbym była niewyspana.Po aplikacji szczypie skóra,trzeba uważać bo gdy dostanie się do oczu piecze ! To z kolei chyba wina zbyt ostrego zapachu.
Opakowanie nieporęczne,niewygodne.Zwykła Ziaja jest o wiele lepsza.
Nie ma w nim wartego uwagi.NIC.

zapach nie do zniesienia, ale krem daje rade :)

Kupilam go pod wplywem recenzji wizazowych. Krem tani jak barszcz. Opakowanie ladne, solidne. Niestety I co sie rzuca w oczy to zapach perfum O_o i to bardzo intensywny, nigdy dla mnie niespotykany w przypadku kosmetykow do twarzy. Owszem jest ladny, ale zbyt gryzacy i intensywny jak na taki kosmetyk.
Krem nawilza, nie tlusi, nie roluje sie, choc nei wiem czy u mnie nie pogorszyl stanu cery..
Niestety, wydaje mi sie, ze przez te wlasciwosci zapache potrafi podraznic mi cere (a jest wyjatkowo odporna na takie rzeczy), a na pewno nic nie lagodzi..
EDIT: Po paru miesiącach stosowania stwierdzam, że krem jest faktycznie całkiem niezły i nawet zapach już tak nie przeszkadza (może się już ulotnił). Jestem na tak !

Móóój ;)

Mimo że jestem posiadaczką cery tłustej, krem nawilżający to w mojej kosmetyczce niezbędnik. A ze wszystkich które testowałam, ten sprawdził się najlepiej. Jest lekki,nie zapycha, szybko się wchłania i przyzwoicie nawilża. Łagodzi i uspokaja moją skórę po ostrych kosmetykach przeciwtrądzikowych. Ma ładny, szklany słoiczek, znośny zapach i świetną cenę. I jest naprawdę wydajny-niewiele go trzeba na nasmarowanie całej twarzy i szyi.Czego chcieć więcej?? ;)

Przyjemny kremik :)

Bardzo lubię ten krem. Mam go dopiero miesiąc, ale jestem z niego bardzo zadowolona i już wystawiam mu recenzję :)
Krem jest bardzo lekki, szybko się wchłania i ma ładny zapach. Jak najbardziej można go stosować pod makijaż, gdyż nie powoduje rolowania się podkładu.
Opakowanie jest ładne, ale troszkę nieporęczne i ciężkie.
Ogólnie to krem godny polecenia :)
Dostaje odemnie 5 gwiazdek, a co tam :)

Dobry

Dobry niedrogi kremik dla sucharków ;)
Robi co ma robić: nawilża, lekko natłuszcza, szybko się wchłania i długo działa. Ma delikatny zapach.
Co ważne - nie uczulił mnie.
Dobrze się nakłada, wydajność normalna.
Szklany słoik jest dla mnie i plusem i minusem: estetyczny i solidny na półce ale zbyt ciężki żeby brać w podróż.
Cena niezła ale w promocji, normalnie wolę tańsze Ziaje.
Czego mu brakuje - przy podrażnionej skórze potrzebuję czegoś delikatniejszego i skuteczniejszego. Kupię ponownie ale za jakiś czas.

Używam tego produktu od: lato 2010
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Do cery suchej?

Kupiłam ten krem, kiedy walczyłam z okresowym przesuszeniem. Zachęcił mnie do kupna jego dość przyjemny skład, no i cena.
Początkowo trochę się obawiałam, czy ten krem (jakby nie patrzeć do cery suchej) nie zrobi mi żarówki na twarzy. Moje obawy były jednak zupełnie niepotrzebne. Krem się wchłaniał praktycznie do matu. Dodatkowo przyjemnie pachnie i jest bardzo wydajny. Ponadto nie zapycha i nadaje się pod makijaż. Jest dość rzadki.
Uważam jednak, że krem do cery suchej powinien lepiej nawilżać. Skoro z moją mieszaną nie radził sobie jakoś rewelacyjnie, to wątpię żeby zapewnił dobre nawilżenie cerze suchej.
Nie wiem, czy kupię ponownie, bo nadal szukam swojego ideału.

Używam tego produktu od: lipca

taki ot kremik

Jak dla mnie to taka nivea soft nie zapychająca porów. Jako tani krem dla niewymagających może być. Z tego gatunku wolę już czerwonego garniera sobie nałożyć na twarz, bo ładniej pachnie i szybciej się wchłania. Generalnie krem krzywdy nie robi, troszeczkę wygładza, chroni i nawilża, ale bez szału. Jest ok rano pod podkład, nie przeszkadza :) Nie uczulił, co ważne. Taniutki i dostępny. Z braku laku ;)

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas

smieszna cena a krem na 6

Jeden z lepszych kremow jakie uzywalam. Swietnie nawilza, dobrze sie wchlania. Spokojnie sie nadaje pod make up. Podklady sie na nim nie roluja.Na prade godny polecenia. Kupowalam juz pare razy i co jakis czas do niego wracam.

Używam tego produktu od:pare lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

obleci

Jak za te cene może być jak najbardziej.Leciutka konsystencja nie podrażnił nie uczulił ale też jakoś specjalnie nie nawilżył.Opakowanie moim zdaniem jest brzydkie ale to w sumie nie jest najważniejsze w kremie.Zapach znośny.Wydajny

Używam tego produktu od:z 4 miesiace

Świetny, bo bez silikonów!

Na wstępie mówię, że mój typ cery to mieszana z tłustą strefą T i suchymi policzkami.

Krem jest naprawdę bardzo dobry!. Na dłuższą metę nawilża, skóra robi się gładka. Kosmetyk nie ma w swoim składzie silikonów, co jest u mnie podstawą jeśli chodzi o wybór kremu do twarzy.

Dzięki niemu strefa T nie świeci się. Mimo, że jest to krem dla cery suchej sprawdza się na mieszanej, gdyż krem jest lekki.

Nie wiem jak sprawdzałby się na cerze bardzo suchej. Myślę, że mógłby być za mało nawilżający.

Jednak na mojej skórze sprawdza się świetnie. Nie zapycha i nie zatyka porów, nie ma w składzie silikonów, długotrwale nawilża, skóra się nie świeci. Krem dobrze się wchłania, jest lekki a przy tym skóra odzyskuje komfort...

Jest o wiele lepszy niż drogie kremy firmy Biotherm.

POLECAM!

w tej cenie rewelacja

Ten kosmetyk bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nie wiedziałam że mozna kupić bardzo dobry krem nawilżajacy za 7 złotych.Efekt jest lepszy niż po wielu przereklamowanych drogich bublach za 200zł+. Leciutka konsystencja, świetnie się wchłania, nawilża, wygładza, ożywia skórę, przyjemnie pachnie, nie podrażnia,nie zapycha, nie wysusza cery, ładne opakowanie no i śmieszna cena.Polecam!Używam tego produktu od:od jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:jedno