Synergen, Hydro-Creme Trockene Haut (Krem nawilżający do skóry suchej)

Synergen, Hydro-Creme Trockene Haut (Krem nawilżający do skóry suchej)

Krem optymalnie pielęgnuje i utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Sprawia, że staje się ona miękka i gładka. Witamina E i aloes zapewniają długotrwały efekt nawilżenia skóry. Polecany do pielęgnacji skóry na dzień i na noc.

Świetny krem

Opakowanie: Produkt zapakowany jest w kartonik, a w środku niego odnajdujemy 50 ml szklany słoiczek na zakrętkę. Od razu jest to dla mnie plusem, ponieważ po zużyciu całego produktu można umyć opakowanie i używać jako np. pudełka na przechowywanie różnych rzeczy :) Jeśli chodzi o szatę graficzną to przeważa głownie biel i róż. Moim zdaniem, jest ona estetycznie wykonana i przyjazna dla oka. :)

Konsystencja/Zapach: Krem ma biały kolor. Nie jest lepki, przyjemnie się go stosuje. Po nałożeniu na twarz, szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filtru. Jeśli chodzi o zapach... Tutaj jest nie najlepiej. Może on mi osobiście w użytkowaniu nie przeszkadza, ba! Nawet uważam, że zapach jest dość przyjemny. Jednak mama uznaje, że krem po prostu śmierdzi. No cóż, każdy ma inne upodobania ;)

Działanie: Najważniejszy punkt, czyli działanie. Tutaj byłam bardzo zaskoczona, na szczęście mile. :) Produkt za tak niską cenę, działa naprawdę świetnie. Nie dość, że się szybko wchłania, nie tworzy filmu to jeszcze nieźle nawilża. Co prawda nie mam suchej cery, ale krem się u mnie sprawdził.W okresie zimowym i ostrych mrozów - tak jak teraz - jest niezawodny. Używam go głównie na noc - gdy rano wstaję skóra jest porządnie nawilżona.

Wydajność: Krem mam od października, a dokładnie od 14. Dopiero teraz dokopałam się do denka, ale muszę zaznaczyć, że były chwile kiedy przestałam go używać. Czyli podsumowując, krem jest bardzo wydajny ;)

Używam tego produktu od: 3 msc
Ilość zużytych opakowań: prawie całe jedno

Naprawdę nawilża

Większość kremów nawilżających słabo się wchłania i na długo pozostają na skórze. Ten jednak jest ich zupełnym przeciwieństwem, ponadto nawet mała ilość kremu doskonale nawilża skórę. Nie myślałam, że za taką cenę można dostać tak dobry kosmetyk. Polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zdradzony, ale został doceniony

Kremu stosowałam w jesieni/zimie i jest to bardzo przyzwoity krem w baaaaaaardzo przyzwoitej cenie. Nadaje się pod make up, ładnie wchłania i doszłam do wniosku, że całkiem dobrze nawilżał. Właściwie to sama nie wiem dlaczego zdradziłam go z innymi?? Może przez to, że czułam "haczyk" w jego niskiej cenie? Bo skoro dobry produkt, ogólnodostępny, w niskiej cenie...hmmm
Chyba powrócę do niego jako "konsumentka marnotrawna", bo jako jeden z naprawdę niewielu kremów nie zapychał, a jednocześnie nawilżał.

Używam tego produktu od: był używany ostatniej jesieni/zimy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

naprawde dobry

Przyznam się dlaczego go zakupiłam, zobaczyłam go w gazecie instyle, dobrą o nim opinie i myślę a co tam 6 zł wydam w razie czego, jak coś to wykończę go jako balsam do ciała.
Tak się nie stało. Okazał się dobrym kremem nawilżającym w szklanym opakowaniu. Nakładam go m.in. na podrażnione policzki i nie podrażnia, nie uczula nie zapycha. Trochę się bałam nakładać go na czoło, tam zawsze miałam problemy z trądzikiem ale myślę że spróbuje. Pachnie delikatnie kremowo, nie podrażnia moich naczynek. Ja stosuje go tylko na noc.
Jestem z niego bardzo zadowolona i niedługo polecę do Rossmanna zakupić dwa słoiczki.

Używam tego produktu od: 12 marca
Ilość zużytych opakowań: jedno 50ml

Bardzo dobry jak za taką cenę

Potrzebowałam szybko tanieg i dobrego kremu i w Rossmanie przypomniało mi się że właśnie Synergen miał dobre opinie - więc nie zastanawiałam się długo - padło właśnie na ten. Byłam pewna że na pewno coś będzie nie tak ale myliłam się - od kremu za 6 zł nie mogłam spodziewać się nagle cudownej cery i zniszczenia wszystkich niedoskonałości - ale bardzo dobrze się rozprowadzał, przyjemnie pachniał, dobrze wchłaniał, nie zapychał, dobrze nawilżał i odżywiał - jak dla mnie przy braku dużej ilości pieniądzy idalne rozwiązanie. Sprawdzi się na pewno świetnie dla osób do 20 ja muszę szukać już tych lepeij odżywiających po 20 :) Ale nie raz pewnie jeszcze będę do niego wracać bo na studiach nie zawsze ma się tyle pieniędzy ile się chce a to cudo świetnie to rekompensuje.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące

Dla mojej skóry świetny :)

Dla mnie jest super :)

+ Odkąd go stostuję pozbyłam się malutkich krostek
które ciągle miałam na czole
+ nawilża
+ dobre opakowanie
+ ładnie się wchłania
+ tani

Minusów nie ma :)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Jest ok

Tani, ale super fajny krem. Nawilża, nie podrażnia. Ważne, że się nie roluje, bo większość tanich kremów jest nafaszerowana silikonami i parafinami. Ten się nie roluje wiec jest ok. Intensywnie nawilża, jest bardzo wydajny. Dla osób mało wymagających.

+ nawilża
+ wydajny
+ niska cena
+ ładny zapach
+ uroczy, szklany słoiczek

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

no nie wiem...

To mój pierwszy krem kupiony z tej firmy i leży w kącie,jakoś nie przypadł mi do gustu...
+cena
+opakowanie

-nie nawilża
-ten ohydny zapach
-wysuszyl mi skórę.

Nigdy tego dziadostwa nie kupię,ale jego kolegę (fioletowy) kupię nie raz.

Używam tego produktu od: dawna i nadal leży
Ilość zużytych opakowań: 1 i nadal je mam

Fajny, ale drażniący zapach go dyskwalifikuje.

Poszukiwałam lekkiego kremu nawilżającego. Wprawdzie chciałam kupić inny krem z tej serii, niestety w rossmannach, w których byłam nie był on dostępny. Po otwarciu pudełka zachwyciło mnie opakowanie - estetyczny przeźroczysty słoiczek z białą nakrętką, dość ciężki. Sądzę, że wiele kremów z wyższej półki nie powstydziłoby się takiego opakowania.
Mam skórę mieszaną w kierunku suchej. Kremu używam głównie na noc, jako uzupełnienie 3 kroków Clinique.
Krem wydaje się dość tłusty, wchłania się dość długo - buzia długo pozostaje błyszcząca.
Przy nałożeniu bezpośrednio po ddml, krem wchłaniał się o wiele szybciej.
Lepiej nie nakładać zbyt dużo, bo może minąć nawet kilka godzin zanim się wchłonie.
Przy nałożeniu podkładu nie rolował się.
Na początku krem wydawał mi się łagodny dla skóry, ale czasami mnie podrażniał (np. po zastosowaniu maseczki oczyszczającej)- skóra lekko szczypała, była zaczerwieniona.
Podczas stosowania nie stwierdziłam występowania dodatkowych wyprysków/zaskórników. Skóra nie wygładzała się po kremie, wręcz bardziej uwydatniał nierówności.
Dość mocny, drażniący nos zapach - trochę mi przeszkadzał.
Ciężko mi ocenić nawilżenie, stosuję również inne kosmetyki nawilżające.

Zalety:
*Niska cena - kupiłam za 6zł w promocji,
*Dostępność (w każdym Rossmannie),
*Fajne opakowanie (dość ciężkie, ale mimo wszystko urocze :) ),
*Nie zapycha,
*Nadaje się pod makijaż, nie roluje się.

Wady:
*Bardzo mocny zapach, do którego niestety nie udało mi się przyzwyczaić.
*Może podrażniać skórę.

Zużyję słoiczek do końca, ale przez mocny zapach nie kupię tego kremu ponownie. Sądzę, że przetestuję jeszcze fioletowy krem z tej serii. Ma trochę odmienny skład i mam nadzieję, że delikatniejszy zapach.

Podsumowując nie mam większych zastrzeżeń co do kremu, ale też nie oferuje nadzywczajnych efektów - Daję 3,5 gwiazdki (4 za dobre działanie i odejmuję pół za zapach).Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1/4 słoiczka

Edit: Zmniejszam o pół gwiazdki ze względu na konsystencję produktu, bardzo męczy to, że produkt się nie wchłania szybko.

Edit2: Wyjeżdżając przełożyłam trochę kremu (około 5ml) do plastikowego pojemniczka. Teraz - mniej więcej miesiąc po przełożeniu krem w mniejszym pojemniczku wydaje się zjełczały :( A nie minęło jeszcze 3 miesiące od otwarcia słoiczka. W dużym słoiczku krem wydaje się ok.

nie nawilża mocno

krem ma lekką konsystencję i dosć mocny zapach jak cała seria - owocowo-kwiatowy
*wchłania się szybko nawet na tłustych partiach twarzy i to do matu
na skórze pozostaje lekka ochronna warstweka, ale nie jest tłusta, sliska czy lepka
podkład można nakładać dosłownie po 5 minutach
dlatego dla mnie to świetny krem na dzień, także latem, bo nie sprawia że cera dusi się pod nim w upał (to chyba jego największa zaleta)
ocaniam jednak średnio ze względu na działanie
*słabo nawilża, zimą próbowałam go uzywać przez 3 tygodnie, mimo że na noc miałam lepiej nawilzający krem to cera była mocno wysuszona
wróciłam do niego na wiosnę, teraz sprawdza się dobrze, ale teraz nie mam przesuszonej cery - obietnice producenta nie są spełnione
poza tym - krem może lekko podrażniać, czasem cera jest po nim lekko zaczerwieniona lub piecze, nie wygląda też najlepiej, pory są widoczne, małe krostki jakby bardziej czerwone, krem nie daje efektu takiej uspokojonej, zadbanej cery, w żaden sposób nie czuję żeby ją pielęgnował - już nagietkowy babydream działa lepiej choć to tylko krem dla dzieci
dlatego daleko mu do kwc, bardzo pasuje jako krem pod makijaż, ot, bo czymś lekkim posmarować się trzeba, ale jeśli po jego nałożeniu nie maluję się, to widzę że skórze trzeba czegoś więcej
dla mnie jest bardzo wydajny - mam połowę a używam raz dziennie łącznie ponad 2 miesiące

całkiem niezły nawilżacz

Zachęcona opiniami na wizażu oraz przyciśnięta brakiem pieniędzy;), jakiś czas temu zakupiłam ten kremik. Cena była naprawdę niewielka, ponieważ akurat trafiłam na promocję.

Skład jest całkiem niezły i, co najwazniejsze w przypadku codziennej pielęgnacji mojej cery, krem nie zawiera silikonów. Moja mieszaną skórę nawilża bardzo dobrze, ale podejrzewam, że nie poradziłby sobie ze skórą suchą, dla jakiej jest przeznaczony. Niekiedy używam go solo, ale zazwyczaj mieszam z paroma kroplami oleju z mazideł i mleczkiem winogronowym. Synergen działa jako świetny emulgator, a po zmieszaniu z dodatkami, jego właściwosci nawilżające wzrastają o 200%.

Jedyne, co w kremie mi się nie podoba, to uczucie lekkiego pieczenia po zastosowaniu kremu solo. Wydawałoby się, że krem dla cery suchej nie powinien powodować tego typu sensacji na cerze mieszanej. W kremie kuleje również wydajność. Używałam do dwa razy dziennie i starczył mi na jakieś 3 tygodnie. Nadrabia jednak niską ceną, więc za wydajność nie odejmę mu gwiazdki.

nie polecam !

Uzywałam go tylko na noc sądząc że silniej zadziała.
Nakładałam sporą warstwę,która zresztą słabo się wchłaniała i poduszka aż sie lepiła od kremu :(
Zastrzeżenia jakie mam do tego kremu : efekt nawilżenia skóry w jego przypadku nie istnieje...po nałożeniu odczuwałam lekkie szczypanie skóry.
Rano po przebudzeniu skóra jest ściągnięta i sucha .
Nie oczekuję cudu za te cenę ale skoro juz producent składa takie deklaracje to niechby choć trochę nawilzył mi skórę.
Cera nie wygląda lepiej niestety,nie jest wypielęgnowana.
Bardzo nie podoba mi sie zapach,ostatecznie mogłabym go znieść gdybym widziała efekty działania ale dalej mam na twarzy suche skórki i to po zuzyciu CAŁEGO opakowania kremu :(
Także wysokiej oceny z pewnością nie dam.

Używam tego produktu od: zużyłam