Synergen, Hydro-Creme Trockene Haut (Krem nawilżający do skóry suchej)

Synergen, Hydro-Creme Trockene Haut (Krem nawilżający do skóry suchej)

Krem optymalnie pielęgnuje i utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Sprawia, że staje się ona miękka i gładka. Witamina E i aloes zapewniają długotrwały efekt nawilżenia skóry. Polecany do pielęgnacji skóry na dzień i na noc.

Jeden minus - jako produkt do cery suchej moglby mocniej nawilzac.Z tym, ze moja mieszana cudownie nawilza - a nie natluszcza. Ladnie pachnie, wydajny i jest zapakowany w odjazdowy sloiczek. Ma lekko zelowa konsystencje - a to ulatwia aplikacje. Taniocha, ale zaskakujaco dobra. Acha - to jest chyba krem do cery mlodej, a zostal wprowadzony w katalog wizazu.pl jako produkt dla cery dojrzalej ;)

Używam tego produktu od:3 miesiecy

może, być

Kupiłam go szukając czegoś nawilżającego. Długo wahałam się czy sięgnąć po sprawdzone kremy,czy po ten,ale lubię eksperymenty.
Ocena:
+niska cena
+wygodny szklany słoiczek
+ładny zapach
+dobry pod makijaż
+/- lekka konsystencja, choć może odrobine zbyt lekka
-przy nałożeniu zbyt dużej warstwy krem podczas wchłaniania roluje się
-pierwsza aplikacja tuż po umyciu żelem z tej samej serii spowodowała bordowe policzki i spore pieczenie,jednak dałam szansę i nie było tak źle;)

Kremik pozostawia miękką skórę,chociaż jako kosmetyk nawilżający z nazwy, mógłby to zadanie spełniać lepiej. Jednak nie oszukujmy się za taką cenę nawilżenie jest wystarczające. Raczej nie wrócę do tego kremu, chcę przetestować trochę innych firm, ale nie będę wspominać kremu z przerażeniem;)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:właśnie skończyłam pierwsze

Cudo!

Kupiłam, bo rzucił mi się w oczy na rossmannowej półce i nie żałuję.

Doskonale nawilża, nie podrażnia, nie zostawia tłustego filmu na skórze. Odnoszę wrażenie, że skóra jest lepiej chroniona zimą (twarz nie zamarza mi zaraz po wyjściu na dwór).

Mam bardzo suchą skórę, ściągniętą po myciu i do czasu trafienia na ten krem pomagał mi tylko krem dla atopowców, mojego ojca, używany kiedy było naprawdę źle.

Po świętach planuję kupić całą serię - mam nadzieję, że reszta jest tak samo dobra.

Używam tego produktu od: 1 mies.

normalny

Normalny krem o srednim nawilzaniu, szybko sie wchlania, jest tani, nie ma mocnego zapachu latwo sie rozprowadza, ale jak na kwc za malo nawilza. Lubie go.Jedynie co mi przeszkadza to to ze czasami po zastosowaniu moge wystąpic zaczeriwenienie lub nawet swędzenie, wiec raczej nie bedzie sie nadawal do cer wrażliwych.
Używam tego produktu od:kilku mies

rewelacja

Jak dla mnie rewelacyjny krem. Przerobilam juz tyle kremow, ze nawet ich nie pamietam. Ten kupilam " ot tak o" bo juz nie wiedzialam,co mam wziac. Jest super ! Dobrze nawilza, nie zostawia tlustej powloki, dobry pod makijaz. Cena smieszna. Jak narazie moj KWC.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:nie pamietam