notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

Serum intensywnie nawilżające przeznaczone dla skóry wrażliwej i bardzo odwodnionej.
Działanie i właściwości:
- przywraca skórze zdolność nawilżania: kompleks Aquagenium, który usprawnia krążenie wody w naskórku i pomaga zatrzymać wodę w powierzchniowych warstwach skóry,
- natychmiastowo i intensywnie nawilża skórę,
- bezbarwna, lekka i świeża konsystencja zapewnia komfort stosowania,
- przywraca skórze blask i komfort,
- hypoalergiczne.

Optymalne nawilżenie w sytuacji kryzysowej

Bardzo skuteczny produkt. Daje szybką ulgę nawet ściągniętej skorze. Świetnie sprawdza się stosowany na dzień i noc w lato po dużej ekspozycji na slonce ale także w zimie na noc. Skora jest nawilżona i gładka. Serum szybko się wchłania bez pozostawienia tłustego filmu. Polecam

Świetne

Jak większość kosmetyków ten marki serum jest równie cudowne. Świetnie nawilża skore nie zatykając przy tym porów, jest bardzo wydajne, aplikator jest praktyczny i higieniczny. Serum nie posiada zapachu co również jest dużym plusem. Skore po serum jest gładka, nawilżona odżywiona. Generalnie polecam nie tylko dla suchej skory sama posiadam cerę mieszana i jestem bardzo zadowolona

Dobre w sezonie jesienno-zimowym

Serum ma przyjemną konsystencję, dobrze się wchłania. Wygodne opakowanie z pompką ułatwia zaaplikować odpowiednią ilość kosmetyku. Dobrze nawilża. Jest idealne w sezonie jesienno-zimowym, gdy grzeją kaloryfery. Zużyłam już kilka opakowań i zawsze do niego wracam, gdy moja cera potrzebuje dodatkowego nawilżenia.

Idealny produkt!

Produkt doskonaly do skóry suchej. Sprawdził się idealnie ! Używam go już kilka miesięcy i nie podrażnią, delikatnie pachnie, szulybko się wchłania. Chętnie kupię kolejne opakowanie.

Bardzo lubię ten produkt, szczególnie w okresieletnim, kiedy pojawia się przesuszenie skóry po słońcu świetnie nadaje się przed nałożeniem podkładu. U mnie znakomicie się sprawdza.

Świetnie serum

Bioderma Hydrabii serum intensywnie nawilżające to doskonale serum do każdego typu cery, świetnie nawilża skórę, daje natychmiastowe ukojenie, a przy tym natychmiast się wchłania więc jest doskonały pod krem czy nawet bezpośrednio pod makijaż. Bioderma jak zwykle nie zawiodła. Gorąco polecam.

jako krem na rano, szybko i skutecznie

Nie wyjdę z domu bez tego serum. Świetnie nadaje się na całą twarz i oczy. Bez tego mam ściągniętą skórę. Idealne dla kobiety po czterdziestce na lato ale ja stosuję cały czas. Myślę, że jest warte swojej ceny bo działa. A to, że nadaje się pod oczy to niesamowita zaleta. Stosuję tylko rano bo jest lekkie, na noc wybieram bardziej tłuste kremy. Polecam bo warto

Bioderma, Hydrabio, Sérum Concentré Hydratant (Serum intensywnie nawilżające)

Zdecydowanie mogę polecić serum Biodermy, skóra po użyciu jest nawilżona, nie ma uczucia ściągnięcia, nie błyszczy się. Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. .

dobrze nawadnia odwodnioną cerę

Serum zakupiłam wraz z kremem Hydrabio o bogatej konsystencji, który jednak nie spełnił oczekiwań mojej odwodnionej skóry, w przeciwieństwie do tego serum, które dobrze się spisuje.

Kosmetyk posiada lekką, żelową, „mokrą’ konsystencję o lekko białawej barwie, która staje się przeźroczysta, gdy rozsmarowuję produkt na skórze. Od razu czuć silne nawilżenie skóry, jakby otrzymała nagły zastrzyk wody. To dzięki tej „mokrej” formule, ale też składnikom, które gwarantują nawodnienie naskórka.
Cera staje się miękka, przyjemna w dotyku, a dzięki temu, że serum całkowicie wchłania się i to w sposób błyskawiczny, mogę przystąpić do kolejnych kroków pielęgnacyjnych nakładając krem zamykający wilgoć w naskórku.
Podejrzewam, że dla osób, które nie mają problemu z odwodnieniem, a potrzebuje dobrego nawilżenia (każda cera tego potrzebuje) produkt spisałby się jako samodzielny kosmetyk i np. tłusta skóra nie potrzebowałaby już żadnych dodatkowych preparatów pielęgnacyjnych. Zresztą producent sam deklaruje, że serum może być używane samodzielnie lub pod krem.
Ja jednak domykam pielęgnację ze względu na odwodnienie, ale już po nałożeniu tego serum moja skóra jest komfortowo wypielęgnowana i nawodniona.

Preparat nie przeszkadza w nakładaniu kolejnych warstw kosmetyków, nie roluje się, nie obciąża skóry. Nie zatyka również porów i w żaden inny sposób nie działa szkodliwie na naskórek.

Kosmetyk kupujemy w tekturowym opakowaniu z okienkiem, przez które widać tubkę okrągłą, wykonaną ze sztywnego plastiku. Tubka bądź buteleczka, jak kto woli, wyposażona jest z niezawodną, higieniczną pompkę, która podaje odpowiednią ilość preparatu. Możemy kontrolować wielkość kropli naciskając pompkę wolniej. Minusem jest fakt, że nie wiemy ile produktu pozostaje wewnątrz opakowania, póki nie odkręcę pompki (da się). Nie uszkadza to opakowania ani samej pompki.
Pompka chroniona jest plastikową, niebieską zatyczką wykończoną srebrnym paskiem, który dodaje elegancji opakowaniu.
Napisy na tekturowym i plastikowym opakowaniach są wyłącznie w języku francuskim i angielskim, ale polski dystrybutor nakleił na pudełko estetycznie naklejkę z polskim opisem działania kosmetyku.

Zapach jest bardzo delikatny i szybko się ulatnia, na upartego można powiedzie, że jest słabo wyczuwalny.

Podsumowując: kosmetyk można polecić każdemu, niezależnie od typu skóry. Bardzo dobrze nawadnia, a moja odwodniona cera szczególnie tego potrzebuje. Jak rozczarowałam się działaniem kremu z serii Hydrabio, tak serum bardzo odpowiada mnie i mojej skórze.

Rewelacyjny produkt

Perfekcyjne serum, z dobrym nie podrażniającym składem w połączeniu z kremem robi nieziemską robotę, zaskórniki po nim się nie pojawiają to jest najważniejsze.

Uwielbiam

Serum jest zamknięte w ładnej podłużnej buteleczce z pompką. Serum ma żelową konsystencję, delikatny zapach. Mam cerę mieszaną, skłonną do przesuszeń. To serum jest dla mojej skóry idealnym kompresem. Stosowałam go na początku każdego dnia, później zmieniłam tą częstotliwość do dwóch, trzech razy w tygodniu. Lubię dermo kosmetyki i szczególnie kosmetyki Biodermy, ponieważ są hypoalergiczne i nie zatykają dodatkowo mojej cery.

Szklanka wody dla skóry

Jeżeli ktoś poszukuje produktu który idealnie nawilży skórę, jednocześnie jest idealną bazą pod makijaż która nie zapycha a także ukoi to właśnie Bioderma Hydrabio serum :) po aplikacji tego serum skóra jest cudownie nawilżona, ukojona a makijaż przyjemnie się aplikuje. Na duży plus jest też długotrwałe nawilżenie polecam bardzo ten produkt. Jest też bardzo wydajny i nie trzeba go dużo nakładać żeby poczuć efekt