KWC LogobyWIZAŻ logo
Balsamy do ciała

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+MBalsam regenerujący o potrójnym działaniu, wspiera równowagę mikrobiomu

4,8 na 5138 opinii
flame25 hitów!
92% kupi ponownie

Porównaj ceny

Regenerujący Balsam Do Ciała O Potrójnym Działaniu - La Roche-Posay Lipikar Baume Ap+M Triple-Action Balm
26,35  zł

Kupi ponownie: 92% osób
    monika888888
    12 marca 2020 o 16:07
    5 / 5
    Koi, łagodzi podrażnienia, nawilża. Najlepszy balsam dla całej rodziny
    Dzięki uprzejmości Klubu Recenzentki LIPIKAR Balsam AP+M otrzymałam do przetestowania wraz z trzyletnią córką, chociaż i tata korzystał z jego dobroczynnego działania.  Wielkim atutem dla mnie jest umieszczenie balsamu w butelce z pompką. To naprawdę ułatwia życie i jest bardzo higieniczne. Krem wychodzi bez problemu w idealnie odmierzonej ilości mimo, że jest dość gęsty. Pompka działa bardzo dobrze, nie ma szans na zacinanie się czy inne nieprzyjemne sytuacje utrudniające wydobycie kremu ze środka.  Najlepszym pomysłem producenta było stworzenie uniwersalnego produktu z którego może korzystać cała rodzina. Lubię i doceniam takie rozwiązania. Mam 39 lat i jest to idealny balsam dla mnie. Córka ma 3 lata i dla Niej jest to także idealny produkt. Super pomysł na ograniczenie zbędnych opakowań. Teraz wieczorem komisyjnie się smarujemy razem z tatusiem i wszyscy są zadowoleni. Kosmetyk ma dość gęstą konsystencję i bezzapachową formułę. Dodam, że ostatnio mam naprawdę mocno przesuszoną skórę, zwłaszcza na łokciach, kolanach i łydkach. Przesuszyła się także nieźle skóra mojej córki, jak to bywa podczas zimy i sezonu grzewczego. O stanie skóry męża nie wspomnę, bo to dramat. Balsam w widoczny sposób nawilża skórę i koi nawet mocno wysuszone miejsca. Ulga jest natychmiastowa, a balsam jest bardzo, bardzo wydajny. Dość szybko się wchłania, choć na dłoniach ten proces trwa dłużej i potrzeba kilku minut, by tłusta warstewka znikła. Jestem pozytywnie zaskoczona spekrum jego oddziaływania na skórę. Krem zachowuje się jak leczniczy opatrunek nawet w miejscach, gdzie skóra już popękała. Po kilku dniach zauważyłam bardzo dużą poprawę w naszym wyglądzie objawiające się przede wszystkim dobrze nawilżoną i wygładzoną skórą. Już dawno nie widziałam takiego efektu regeneracji. Nie wystąpiły przy tym żadne reakcje uczuleniowe u córki, chociaż raczej nie mamy z tym problemów.  To nie pierwszy produkt z La Roche PPosay, który spełnił swoje zadanie, ale pierwszy, który przerósł moje oczekiwania.  Gorąco będę go każdemu rekomendować. Mój hit!

63 osób uznało tą opinię za pomocną
    kosiecka
    13 marca 2020 o 10:11
    Żegnaj przesuszona skóro!
    Balsamu La Roche Posay, Lipikar Baume AP+M, Microbiom Science, Baume Triple-Reparation używam wraz z córką dzięki zakwalifikowaniu się do testu organizowanego w ramach Klubu Recenzentki. W okresie zimowym zawsze mam problem z suchą skórą, dotyczy to w szczególności nóg, a moja córka ogólnie przez cały rok odczuwa suchość i swędzenie, a w konsekwencji często się drapie i doprowadza do uszkodzeń naskórka. Do testu przystąpiłam z nadzieją na pozbycie się problemu i tak się stało. Balsm otrzymujemy w plastykowej butelce z dozownikiem w postaci pompki, która działa bez zarzutu. Jest to bardzo fajne i higieniczne rozwiązanie, które sprawdza się idealnie. Pojemność opakowania to 400 ml, chociaż widziałam, że jest dostępna wersja 200 ml. Jest ono białe z niebieskimi akcentami, bez zbędnej szaty graficznej, ale na myśl przychodzi, że jest to profesjonalny produkt. Balsam jest koloru białego, gęsty, wydajny o formule bezzapachowej , z dwoma unikatowymi składnikami (jak podkreśla producent) - Aqua Posae oraz Microresyl z wodą termalną z La Roche-Posay. Pomimo gęstej konsystencji łatwo się go wydobywa, dobrze rozprowadza po skórze. Nie jest to kosmetyk, który błyskawicznie się wchłania i trochę czasu na to potrzebuje. Działanie tego balsamu jest fenomenalne. Już po pierwszym użyciu czuć ogromną poprawę, skóra momentalnie zostaje ukojona, znika uczucie świądu i suchości, co zaobserwowałam w szczególności u córki, która rzeczywiście przestała się ciągle drapać. Przy regularnym stosowaniu balsam zapobiega nawracającej suchości, w pełni zostają spełnione obietnice producenta. Kondycja skóry diametralnie się poprawia, jest zregenerowana, nawilżona, miękka aż chce się jej dotykać. Z czystym sercem balsam mogę polecić osobom borykającym się z problemem bardzo suchej skóry, jest bezpieczny zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Cena jest wysoka, ale jest adekwatna do działania, jakości i wydajności produktu.
    Używa produktu od:2 tygodnie

52 osób uznało tą opinię za pomocną
  • 5 / 5
    Cudowne właściwosci!
    Jest to najlepszy balsam jaki dane mi było kiedykolwiek używać. Jestem ogromnie wdzięczna że mogłam go testować. Opakowanie butelka z pompką, aż 400 ml, to naprawdę dużo. Pompka działa bez zarzutu, dozuje odpowiednią ilość balsamu i nic nigdzie nie ucieka, nie brudzi się. Po 2 tygodniach stosowaniach opakowanie wygląda jak nowe. Produkt jest całkowicie bezzapachowy i bardzo mi się to podoba. Balsam koloru białego, dosyć gęsty, ale dobrze rozsmarowuje się po ciele. Testowałam go na sobie ale też i na dzieciach, które mają 1,5 roku i 2,5. W moim przypadki stosowałam go głownie na nogi, ponieważ akurat one w zimie najbardziej mi się przesuszają, do tego stopnia ze na czarnych ubraniach widać suchy naskórek. Już po pierwszym użyciu ulga była niesamowita. Balsam doskonale nawilżył skórę, ukoił suche miejsca i po kilku zastosowaniach problem całkowicie zniknął. Wypróbowałam go również na nogi zaraz po goleniu. Zwykle nie kładę żadnego balsamu bo zaraz zsypują mnie czerwone, swędzące krosteczki. Po tym balsamie nie było zupełnie nic! Nic nie swędziało, nie było podrażnienia tylko doskonała miękkość i gładkość. U dzieci stosowałam go na całe ciałko, ale najlepszy przykład będzie przy młodszym łobuziaku, ponieważ zrobiła mu się jakaś sucha skóra na nosku. Zaczęłam smarować tym balsamem i po 4 dniach suchość zupełnie zniknęła. Dzieci nie miały żadnych podrażnień czy zaczerwienienia. Ten balsam to prawdziwa rewelacja. Może cena jest wysoka ale zapewniam że jest wart każdej złotówki. Podejrzewam ze może świetnie sprawdzać się po opalaniu. Szczerze polecam. Warto go mieć.
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

40 osób uznało tą opinię za pomocną
    gosia_szw
    5 kwietnia 2024 o 23:08
    Balsam dla całej rodziny ❤️
    LIPIKAR BAUME AP+M to balsam dla całej rodziny! Przynosi natychmiastowe ukojenie suchej skórze, zmniejszając świąd i ściągnięcie. Odżywia i odbudowuje barierę ochronną skóry wzmacniając jej mikrobiom. Stworzony do skóry suchej, bardzo suchej oraz skłonnej do atopii - dla mnie idealny, ale nie tylko dla mnie, sprawdza się także świetnie u moich dzieci ????
    Zalety:
    • Konsystencja
    • Działanie
    • Opakowanie z pompką
    • Wydajność
    Kupił/a w:Otrzymałam do testów od marki/producenta

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    oliwiarw
    28 lutego 2024 o 10:24
    Cudo
    Moją córkę uczulił inny produkt, po wyleczeniu alergii skóra w tych miejscach pozostała przesuszona i szorstka. Próbowaliśmy wielu kremów, maści. Ten krem dopiero odratował skórę - odzyskała miękkość, gładkość. Krem jest rewelacyjny. W dodatku wygodne opakowanie.
    Kupił/a w:Otrzymałam do testów od marki/producenta

1 osób uznało tą opinię za pomocną