Sally Hansen, Miracle Gel Matte Top Coat (Matowy lakier nawierzchniowy)

Sally Hansen, Miracle Gel Matte Top Coat (Matowy lakier nawierzchniowy)

Pojemność 14,7 ml

Preparat nawierzchniowy. Przedłuża trwałość i chroni kolor wcześniej nałożonych lakierów do paznokci. Jednocześnie sprawia, iż paznokcie stają się elegancko matowe. Dodatkowo manicure utrzymuje się do ok 14 dni po nałożeniu, bez żadnych odprysków i ścierania. Produkt został wyposażony w wygodny, spłaszczony pędzelek, który sprawia, iż aplikacja jest czystą przyjemnością.

lakiery nawierzchniowe
matujące
Efekt
matowe

Dobry

Lubię efekt matu na paznokciach, w przeszłości miałam już kilka produktów tego typu, więc przy okazji testowania lakierów Sally Hansen, kupiłam też ten top.

Produkt robi to, co do niego należy - matowi lakier, nie robi smug, nie kurczy lakieru (a to mi się zdarzyło przy poprzednim, innej firmy), szybko zastyga. Trwałość nie powala, bo już po 1,5 dnia widać, że paznokcie przestają być matowe, ale to chyba standard przy tego typu topach. Ja jestem zadowolona.

Elegancki

Matte Top Coat to eleganckie wykończenie manicure. Pięknie matuje, bez problemu się nakłada, nie zostawia bruzd ani smug. Konsystencja lakieru jest bez problemowa i za to duży plus. Niestety dosyć szybko się ściera i po pewnym czasie mocno widoczne. Podoba mi się opakowanie - matowa buteleczka wpadła mi w oko :D Jestem zadowolona ;)

Słaby top coat Sally Hansen

Po użyciu topu, na lakier z tej samej marki. Liczyłam na wydłużony efekt na paznokciach, tak jak zapewniają obietnice producenta
Niestety lakier na paznokciach utrzymywał się do 2 dni, na drugi dzień już były duże odpryski.
Top prezentował się ciekawie, paznokcie były pięknie matowe niestety nie mogłam się nimi nacieszyć zbyt długo.

Butelka o dużej pojemności, z szerokim i długim pędzelkiem

bardzo dobry!

Lubię mat na paznokciach, ale nigdy nie chciało mi się kupować ulubionych kolorów w dwóch wersjach, a matowe lakiery nieutrwalone topem szybko mi się ścierały i odpryskiwały. Ten top jest więc idealnym rozwiązaniem!
Skutecznie utwardza lakier, daje idealnie matowy efekt - po dłuższym czasie lekko się "wybłyszcza", ale to co najwyżej przejście z pełnego matu do satyny.
W porównaniu z wersją błyszczącą, jest mniej trwały, ale mu to wybaczam - matowe topy, które wcześniej stosowałam, radziły sobie z tym znacznie gorzej.

Bardzo efektowny

Efekt żelowy gwarantowany, świetna trwałość. Super się prezentuje i jestem bardzo zadowolona. Zgrywa się dobrze z kolorem pod spodem i nie odpryskuje ani się nie zdrapuje podczas codziennych obowiązków. Cena przystępna polecam

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nie lubię tego efektu, ale..

Niestety nie polubię się z matowym wykończeniem na paznokciach, tym bardziej przy czerwonym kolorze. Jeżeli ktoś lubi takie wykończenie to polecam, bo jeżeli chodzi o jakość produktu to jest on taki jak opisuje producent, czyli daje ładny matowy efekt na paznokciach bez efektu pomarszczenia lakieru pod spodem

Trwały mat

Nie przepadałam za matowym wykończeniem, ale tym razem jestem pozytywnie zaskoczona. WYkończenie wygląda bardzo elegancko, a dzięki temu lakierowi kolor jest o wiele trwalszy.

top matowy

moj ulubiony! zdecydowanie najczesciej goscil w moim mani. jest trwaly, super wyglada ten efekt!! polecam szczerze
pedzelek jest tak zbudowany, ze wygodnie naklada sie top matowy na kolor bazowy. jest dosc gesty, jednak to standardowe w tego typu lakierach

Coś za coś

Top daje ładny matowy efekt. Nie wybiela. Nie zmienia koloru lakieru pod spodem za co ma ode mnie duży plus, bo nie jest to tak oczywiste jak mogłoby się wydawać. Niestety jak większość matowych topów niezbyt pomaga w trwałości manicure. Dodatkowy minus to po myciu włosów i użyciu płukanki top wciągnął kolor i niezależnie ile razy myłam ręce nie dało się przywrócić do oryginalnego koloru. Z drugiej strony na pewno na plus że przeżył bez uszczerbku moje mycie włosów, co często jest wyzwaniem (mam długi rytuał).

Idealne wykończenie

Ten matowy top coat to mercedes wśród top coatow! Paznokcie aą idealnie zmartwione już po 1 warstwie, a co najważniejsze - nie pozostawia smug. Konsystencja jest w sam raz, ani zbyt gęsta ani zbyt rzadka. Zauważyłam, ze pozytywnie wpływa na twardość paznokci, po jego zastosowaniu stają się mocniejsze

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Niecodzienny efekt eleganckich paznokci!

Podobnie jak inne produkty Sally Hansen tak i Miracle Gel Matte Top coat zamknięty jest w wygodnym i przede wszystkim sporym opakowaniu. Posiada wygodny szeroki pędzelek, dzięki któremu szybko nałożymy produkt. Nakładając matowy top coat warto jednak pamiętać, by nie nakładać go zbyt mało. Przy zbyt suchym pędzelku łatwo bowiem o smugi.. Gdy nabierzemy odpowiednią ilość nie ma już tego problemu :)
Po zastosowaniu matowego top coatu paznokcie wysychają zdecydowanie szybciej i od razu można wrócić do codziennych czynności. Matowy lakier nawierzchniowy zapewnia niecodzienny efekt na paznokciach, dodaje mani elegancji i przedłuża jego trwałość!

Idealny!

Idealny produkt dla osób lubiących matowe wykończenie na paznokciach. Wystarczy jedna warstwa produktu by idealnie uzyskać ten efekt. Lakier wzmacnia trwałość lakieru bazowego.