4Organic, Męski płyn do higieny intymnej

4Organic, Męski płyn do higieny intymnej

Najlepsza droga do zdrowia intymnego to profilaktyka i unikanie szkodliwych składników, silnych detergentów i alergenów, które mogą powodować podrażnienia, reakcje alergiczne, infekcje i inne problemy.
Nasze płyny do higieny intymnej stworzone są ze składników pochodzenia naturalnego, bez substancji zapachowych i barwników. Powstały z myślą o delikatnej pielęgnacji okolic intymnych, w celu unikania podrażnień i infekcji.
Po rozmowach z ginekologami i kobietami poszukującymi dobrych kosmetyków, stworzyliśmy płyny naturalne, bezzapachowe i pozbawione szkodliwych substancji.4organic to certyfikowany, hipoalergiczny płyn do higieny intymnej dla mężczyzn. Stworzony w 98,5% ze składników pochodzenia naturalnego zapewnia bezpieczną pielęgnację. Nie zawiera składników zapachowych ani barwników. Posiada międzynarodowy certyfikat jakości oraz bezpieczeństwa AllergyCertyfied - dla produktów hipoalergicznych i wolnych od alergenów. Został stworzony z myślą o zdrowiu intymnym mężczyzn. Formuła z kwasem mlekowym zapewnia ochronę i pomaga utrzymać właściwe PH okolic intymnych. Płyn polecany jest dla osób wrażliwych na substancje alergizujące i wszystkich, którzy chcą dbać o swoje zdrowie intymne w naturalny sposób, minimalizujący ryzyko podrażnień i infekcji. Zawiera wyciąg z aloesu, który łagodzi podrażnienia, działa nawilżająco oraz kojąco. Jest bezpiecznym i hipoalergicznym rozwiązaniem Płyn jest produktem wegańskim certyfikowanym przez PETA Cruelty Free and Vegan, wyprodukowanym w Polsce. Wariant Męski dostępny jest w wersji 100ml (idealny do zabrania w podróż) oraz w tubie 200ml (idealny do zabrania do klubu sportowego).

żele pod prysznic
łagodzące, odświeżające, antybakteryjne
w tubie

polecam

Bardzo fajny i przyjemny żel. Polecam wszystkim mężczyznom. Faktycznie uczucie świeżości trwa długo. Cena lepiej niż korzystna. łatwo się nim myje, nie zostawia żadnej warstwy na skórze. Dobry produkt zgodny z oczekiwaniem

godny polecenia

ten żel to mistrzostwo świata. Mój mąż ze względu na częste na wizyty na basenie borykał się z wieloma infekcjami intymnymi ale odkąd używa tego kosmetyku zdarza się to zdecydowanie rzadziej :) bardzo wydajny, z naturalnym składem a do tego typowo drogeryjną ceną. W ofercie 4organic znalazłam też coś dla siebie także polecam, jedna z lepszych polskich marek jeśli chodzi o kosmetyki eko.

Świetny żel

Dobrze, że w końcu producenci kosmetyków zaczęli myśleć bardziej o mężczyznach, bo znaleźć żel do higieny intymnej dla faceta jest ciężko. Ja zamówiłam go przez internet za jakieś 14 zł/200 ml. Jest to niewielka cena.

Żel znajduje się w tubie zamykanej na klik. Tuba jest szara i dosyć miekka. Jest duży napis "Męski" co często dla facetów jest istotne, bo jak nie jest napisane, że męski, to już uznają że tylko dla kobiet :p

Żel jest przezroczysty, gęsty. Wystarczy go odrobina. Dobrze myje, odświeża i oczyszcza. Nie wysusza i nie podrażnia.
Jest łagodny i bezzapachowy.
Facet nie narzeka. Sama parę razy mu podebrałam i serio jest świetny. Mimo, że bez żadnego zapachu, to daje duże poczucie czystości i świeżości.

Produkt jest wydajny, bo niewiele go trzeba. Jak na razie TŻ używa go drugi miesiąc i jest mniej więcej w połowie.

Myślę, że zostanie u nas na dłużej.

Dobry żel z dobrym składem

Dziś przychodzę do Was z żelem który używał mój mąż.
Żel kupiłam za grosze na wyprzedaży w Rossmannie jakiś czas temu. Żel jest miniaturka. Wystarczył mężowi na około 1,5 miesiąca użytkowania 2 x dziennie.
Żel jest bezbarwny oraz bez zapachowy. Jest bardzo gęsty, wydajny i dobrze myje. Wystarczy go naprawdę odrobinka i można się umyć odpowiednio. Płyn spełnia swoje zadania, dobrze myje, nie uczula, nie podrażnia oraz nie powoduje uczulenia.
Produkt też trzeba pochwalić za to za ponad 90 % to naturalne składniki. Więc super to się chwali i to bardzo. Ogólnie z żelu jesteśmy zadowoleni i mamy zamiar kupić duża butelek bo warto.