natureON, Aloe Vera Sensitive, Wegański płyn do płukania ust

natureON, Aloe Vera Sensitive, Wegański płyn do płukania ust

NatureOn, wegański płyn do płukania ust. Aloe Vera Sensitive.
Sok z aloesu uzyskuje się poprzez wyciskanie liści aloesowych. Składniki aktywne występujące w soku z aloesu, to m.in.: glikoproteiny, kleje roślinne, związki fenolowe, sterole, Nadają one sokowi z aloesu wielokierunkową aktywność, m.in.: łagodzenie i nawilżenie. W naturalny sposób pomaga on łagodzić podrażnienia błon śluzowych jamy ustnej oraz dziąseł, koi i łagodzi.

Zawiera 96% składników pochodzenia naturalnego
Nie zawiera surowców pochodzenia zwierzęcego, odpowiedni dla wegan i wegetarian.
Nie zawiera fluoru
Ekstrakt z zielonej herbaty
Butelka i etykieta wykonane z materiałów przyjaznych środowisku, podlegających recyklingowi.
Butelka:100% plastik z recyklingu.
Etykieta: 80% roślinne tworzywo.

płyny do płukania jamy ustnej
odświeżające, antybakteryjne
bez fluoru

Bardzo fajny

Bardzo fajny, odświeżający płyn do płukania ust. Moim zdaniem jest fajnym dodatkiem do pielęgnacji i higieny jamy ustnej. Nie jest konieczny, ale ja go lubię. Jest przyjemny w smaku i podbija efekt odświeżenia przez pastę.

Super delikatny

Produkty natureON często wpadają do mojego koszyka ze względu na nietypowe smaki i prawdziwie ekologiczne składy i opakowania.

W składzie znajdziemy kilka ekstraktów i sok z aloesu (bez cukru, słodzony stewią i ksylitolem). Producent zapewnia nas że jest to produkt delikatny i całkowicie się z tym zgadzam. Smak i zapach aloesu są ledwo wyczuwalne, przez co samo wrażenie odświeżające było mało intensywne. W sam raz do przepłukania ust po umyciu zębów, do odświeżenia oddechu w ciągu dnia się raczej nie nadaje. Z tego samego powodu mogę polecić go osobom wybitnie wyczulonym na smaki lub posiadającym sporą nadwrażliwość zębów.

Bardzo dobry płyn o naturalnym składzie, który w delikatny sposób odświeża oddech i oczyszcza zęby i dziąsła po myciu.
Na początku, przyzwyczajona do zwykłych płynów, miałam wrażenie że jego działanie jest słabe, ale już po kilku użyciach przekonałam się, że działa świetnie tylko po prostu jest delikatny i nie ma takiego żrącego efektu jak zwykły płyn. Nic nie piecze, nie szczypie, nie pali, nie podrażnia wrażliwych dziąseł. Jednocześnie efekt odświeżenia i czystości jest dobry.
Zapach i smak bardzo w porządku.
Opakowanie wygodne, estetyczne, eko.
Jedyny minus to dla mnie cena regularna - mimo wszystko warto, można też upolować promocję.
Na pewno będę do niego wracać.

Nie spodziewałam się, że będzie taki dobry

Płyn do płukania jamy ustnej kupiłam jako ciekawostkę w związku z tym, iż mam wrażliwe zęby i jednym miejscu niestety od pewnego czasu podczas szczotkowania krwawi dziąsło. Przeczytałam info na etykiecie i wrzuciłam do koszyka.

Płyn do płukania ust jest wegański, zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego, nie zawiera fluoru ani cukrów. Opakowanie jest mega EKO :)

Płyn znajduje się w standardowej, plastikowej, lekkiej butelce o pojemności 500 ml, Etykieta czytelna, zakrętka koloru zielonego, wewnątrz której narysowana jest miarka do odlania odpowiedniej ilości. Płyn jest jasno zielony, widać ilość w butelce, pachnie łagodnie miętowo z domieszką aloesu.

Płyn od pierwszego płukania przypadł mi do gusty gdyż płucząc nim usta nie odczuwam żadnego pieczenia dziąseł, policzków czy języka jak to często bywa przy innych płynach, które aż rażą ostrością.
Płyn do płukania ust ma przyjemny, lekko miętowy smak bez chemicznych nut, który utrzymuje się na długo po płukaniu ust.
Płyn jest bardzo wydajny, stosuje od miesiąca i zużyłam mniejszą połową. Mój mąż też go używa. Wg miarki wystarczy 10,20 ml płynu. Ja stosuję 10 ml i to mi wystarcza.

Działanie płynu jest bardzo dobre. Moje wrażliwe zęby o wiele rzadziej dają o sobie znać, nitkuję zęby codziennie i czasami po mocnym dociśnięciu podrażniam dziąsła, płyn łagodzi stany zapalne, krwawiące miejsce na dziąśle krwawi o wiele rzadziej, na długo po płukaniu ust czuję przyjemne odświeżenie i nawilżenie jamy ustnej.

Na etykiecie jest napisane, iż płyn pomaga wzmocnić szkliwo. Jest to proces długotrwały i po miesiącu stosowania trudno ocenić jednak tak jak napisałam odczuwam już zmiany na wrażliwych zębach.

Ogólnie jest to zaskakująco dobry płyn do płukania ust. Nie podrażnia błony śluzowej, odświeża, nawilża i rzeczywiście wypłukuje resztki pokarmowe z miejsc trudnodostępnych. Spodobał mi się i myślę, że pozostanę przy nim na dłużej.