N.A.E., Bellezza, Anti-age Day Cream (Krem przeciwzmarszczkowy na dzień)

N.A.E., Bellezza, Anti-age Day Cream (Krem przeciwzmarszczkowy na dzień)

Przeciwzmarszczkowy krem ​​na dzień Bellezza łączy organiczny olej z pestek winogron, ekstrakt z aloesu i kwas hialuronowy. Pomaga zapobiegać utracie elastyczności i przeciwdziała procesom starzenia. Dzień po dniu nawilża i chroni skórę, pozostawiając ją gładszą i promienną.
Zapobiega utracie elastyczności dla gładszej skóry
Szybko wchłaniający się lekki krem ​​o wysublimowanej i aksamitnie gładkiej konsystencji. Nakładaj codziennie na twarz i szyję dużymi ruchami okrężnymi.
98% składników naturalnego pochodzenia (w tym woda), formuła wegańska,bez silikonów.

na dzień
dojrzała
przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające, regenerujące
bez parabenów, bez silikonów
w słoiczku
lekkie

Świetny krem

Krem otrzymałam w prezencie od synowej. Krem charakteryzuje się bardzo ładnym opakowaniem, konsystencja jest lekka kremowa charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Krem ładnie się rozprowadza i szybko się wchłania. Nie tworzy tłustego filmu ani lepkiej warstwy. Używam.pod podkład również świetnie się sprawdza. Cera jest nawilżona po zastosowaniu gładka miękka i świeża. Produkt wydajny.

Bardzo dobry krem

Bardzo dobry krem, moje nie wiem juz które opakowanie, na zmianę z brzozowym, swietne opakowanie z pompką, dobre regenerująco- odżywcze działanie- mam cerę mieszaną, nie zapycha. Polecam !

Polecam do cery mieszane

To już moje kolejne opakowanie, mam bardzo ładna cerę i ten krem sprawdzą się u mnie najlepiej, bardzo dobrze sprawdza się pod makijażem. Polecam każdemu kto ma cerę mieszaną

Kiepski

Kupiłam krem ze względu na opinię. Szukałam czegoś fajnego z ceramidami i lekkiego. Niestety krem mimo swojej delikatnej konsystencji daje efekt ciężkości na mojej buzi i jakoś po godzinie mam ochotę umyć twarz. Stosowałam go tylko na wieczór. Do tego mam wrażenie, że po dłuższym stosowaniu zaczyna mnie po nim wysypywać.

Zmniejsza wydzielanie sebum

Mimo tego, że mam cerę raczej problematyczną i mieszaną, moja skóra bardzo polubiła się z tym kremem. Mogę smiało powiedzieć, że pomógł mi w unormowaniu mojej bariery hydro-lipidowej, dzięki czemu też zmniejszyła się ilość zmian skórnych oraz wydzielanie sebum.

Wspaniały kremik

Niesamowity krem, wspaniała lekka konsystencja szybko się wchłaniająca, natychmiastowy efekt nawilżenia, po kilku użyciach widocznie rozjaśniona i bardziej promienna cera, dodatkowo cudowny lekko cytrusowy zapach...

Bubel w ładnym opakowaniu

Przyznaję, że mam bardzo mieszane uczucia co do tego kremu. Po pierwsze - zdecydowanie nie nadaje się on jako krem na dzień. Zostawia tłustą warstwę i nie wchłania się do końca, pozostawiając białą poświatę na skórze (trzecie zdjęcie). Nie nadaje się również pod makijaż. Ma też bardzo dziwną, lejącą konsystencję.

Jego plusami są na pewno wydajność, delikatny, owocowy zapach oraz ładne opakowanie.
Dobrze radzi on sobie z nawilżeniem skóry.

Działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam.

Czy kupię go ponownie? Zdecydowanie nie. Od kremu za 50 zł oczekuję jednak więcej, przede wszystkim w kwestii konsystencji.

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień.

Skusiły mnie opinie.Krem delikatny,wegański w którego skład wchodzi olejek z pestek winogron, ekstrakt z aloesu i kwas hialuronowy. Szybko się wchłania, ma aksamitną konsystencję ale jak dla mnie trochę za rzadką.Nawilża nie podrażnia skóry.

Dobrze nawilża i wygładza, jednak ma też wady

Krem ma bardzo lejącą konsystencję – wiele razy mi się ulał, zanim oswoiłam się z bezpiecznym otwieraniem opakowania. W zapachu wyczuwam nieco olejku migdałowego, za którym nie przepadam, ale ogólnie jest do zaakceptowania. Dobrze rozprowadza się ze względu na rzadką konsystencję i szybko wchłania. Nawilża i naprawdę wygładza, bo już po kilku użyciach odczułam, że moja skóra jest o wiele milsza w dotyku i gładsza. Jednak dwa duże minusy - plastikowe opakowanie i bardzo wysoka cena.

Dobry dla cer tłustych

Przeciwzmarszczkowy krem ​​na dzień Bellezza dorwałam w jakiejś promocji za nie więcej niż 12 zł. Nie potrzebuję co prawda jeszcze tego typu kremów, choć w zasadzie to tylko nazwa, gdyż skład jest ładny i spokojnie mogłoby go stosować większość kobiet. Krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, nie drażni zapachem. Wydajność jest na plus, bo starczył mi na ponad dwa miesiące codziennego stosowania. Co najważniejsze - nie robi skórze krzywdy. Znam (i mam) kremy, które już po jednorazowej aplikacji robią mi na twarzy wysyp niespodzianek. Tutaj tego efektu nie ma. Skóra jest ładnie nawilżona. Dodatkowo nałożony w niewielkiej ilości nadaje się pod makijaż. Jedyny minus to opakowanie. Nie przepadam za słoiczkami, bo nie są zbyt higieniczne. Sam krem jednak jest naprawdę godny uwagi.

Hit

Krem okazał się kolejnym hitem, bardzo przyjemna konsystencja jak i zapach, kolejny plus za to że szybko się wchładniał i nie zostawiał lepkiej warstwy.
Krem nie zapchał moich porów o co bardzo się bałam oraz nie miałam po nim wysypu nieprzyjacielów.
Mam skórę mieszaną i krem świetnie zid sprawdził u mnie pod makijaż.

Lekkie rozczarowanie

Całe szczęście dałam za ten krem 15zł, a nie 50zł, bo byłoby mi mega szkoda.
Krem tak zachwalany tutaj, myślałam, że mnie zachwyci, ale się rozczarowałam.
Po pierwsze wydajność, a raczej jej brak...tragedia...ledwo na miesiąc używania mi starczył.
Krem jest tak lejący, że bluzki i podłoga jest nim ubrudzona..ciężko zapanować nad nim.
Jako, że jest to krem na dzień, oczekiwałabym, że będzie ładnie wyglądał na nim make up. Nic bardziej mylnego. Często mi się podkład ważył, lub wyglądał dziwnie.? Co mi się dotąd nie zdarzało z zaufanymi podkładami.
Działanie? Również jakoś sobie wmawiam, bo niestety nie zauważyłam, żeby buzia lepiej wyglądała.
Krem daje efekt lekkiego rozświetlenia.
Zapach mi bardzo przypadł do gustu, bo jest delikatny i przyjemny (nic przytłaczającego)
Kremik mnie zapchał, więc za to plusik. Bo czasami mi się to niestety zdąża.
Dodam, że mam cerę tłustą i u mnie nie ma miłości z tym kremem. Na pewno nie kupię ponownie, nawet w promocji.