For Your Beauty, Opaska do włosów bezuciskowa unisex

For Your Beauty, Opaska do włosów bezuciskowa unisex

Rewolucyjna opaska do włosów, która ułatwi życie aktywnym osobom. Niezwykle delikatna, jednocześnie stabilnie trzymająca włosy. Idealna podczas wszelkiej aktywności fizycznej, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Niezastąpiona również podczas zabiegów pielęgnacyjnych wymagających podtrzymania włosów. Gładka powierzchnia opaski jest delikatna dla struktury włosów, nie łamie ich i nie wyrywa, a końce opaski nie powodują ucisku i bólu głowy. Opaska jest zrobiona z wytrzymałego surowca.

inne
Wykonanie
plastikowe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Wygodna i wytrzymała opaska

Bardzo fajna opaska, dobrze trzyma włosy, nie uciska i nie ciągnie. Nadaje się nawet do noszenia pod czapką.
Do wyboru mamy kilka rodzajów, ja posiadam ten ze zdjęcia. Jest wytrzymalsza niż standardowe opaski, nie ma szans żeby pękła.
Raczej nie kupię ponownie, bo jeśli jej nie zgubię raczej nie będzie takiej potrzeby :)

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Fajna, przydatna i mocna opaska do włosów.

Kupiona na szybko w Rossmanie za grosze. Opaska wykonana z czarnego polakierowanego metalu jest delikatna i subtelna, prawie jej nie widać we włosach. Dobrze trzyma włosy, nie plącze ich i nie łamie. Dostosuje się do każdej głowy i włosów czy to cienkich i delikatnych (moje), czy gęstych, falowanych. Podczas noszenia nie zauważyłam żadnego ucisku czy innego dyskomfortu. Stosuje kilka miesięcy i nie widać śladów użytkowania. Polecam.

Przydatny produkt

Opaskę kupiłam w Rossmannie po przeczytaniu dobryhc recenzji na grupie włosingowej. Miałam wtedy krótsze włosy, których nie mogłam związać w kucyk, aktóre w codziennym życiu czasem mi uprzykrzały dzień ;)

Szukałam czegoś, co nie bedzie pozostawiało oklapnietych wlosów ze śladem opaski. I tu się to udało! ;)

Ja widzę same plusy:
1. Opaska nie zostawia śladów na włosach - zxejmujecie ją po kilku godzinach i nie widać odciśnietego sladu. Oczywiscie jeśli mielismy włosy zaczesane do tyłu to beda jakby natapirowane, ale nie bedzie widocznego samego śladu opaski
2. Opaska dobrze trzyma włosy - można biegać, ćwiczyć, a ona nie zsuwa się z włosów - co jest super, bo mam gładkie, cienkie włosy i to jest mój największy problem
3. Opaska nie uciska - choć do tego trzeba sie chyba przyzwyczaic :D na poczatku i ja pod koniec dnia czułam dyskomfort i moj chlopak, ktory ja ode mnie pozycza, ale po 2/3 uzyciach opaska jest całkowicie niewyczuwalna
4. Elegnacka, ładnie sie prezentuje
4. Wytrzymała - przeżyła kilka wyprowadzek, pływanie, bieganie, wszystko - wciaz jest w nienagannym stanie
5. Nie płącze włosów, nie da się ich wyrwac przy uzywaniu opaski - co czesto jest skutkiem ubocznym opasek, które tak dobrze trzymaja się głowy
6. Tania i łatwo dostępna - w każdym Rossmanie

Ja opaskę bardzo polecam, mój chłopak też. Dobrze podtrzymuje wlosy nie odciskajac sie na nich. Mocne 5

• Design produktu: 5

Mnie tam nie uciska i całkiem się przydaje ;)

Dla moich falowanych,skłonnych do skrętów włosów jak znalazł,a od niedawna jest wręcz niezbędna bo włosy skróciłam i zrobiłam boczną grzywkę. Na co dzień raczej nie bawię się w układanie fryzur oraz grzywki i nie lubię jak włosy wchodzą mi do oczu. Sięgam więc po tę opaskę,jak i w czasie pielęgnacji twarzy. Za to kiedy nie mam czasu myć włosów na taką z grubszego materiału.

Opaska jest dość cienka,ale trzyma włosy, nie przesuwa się,ma pofalowany wzór, który dość ciekawie włosy rozdziela/układa, nie szarpie włosów.

Sprawdza się również do stylizacji,przy koku lub oddzieleniu grzywki,jak i fryzurze z bardziej puszystym,uniesionym tyłem,fajnie ogarnia też mi baranka,który robi mi się po aktywatorze skrętu.

Czy uciska? To zależy, kiedy dam ją zbyt blisko skroni czasem tak, założona za skronie, co najbardziej mi odpowiada jest praktycznie niewyczuwalna (na początku trzeba się trochę przyzwyczaić).

Całkiem trwała, jeszcze jej nie zepsułam ;p, lakierowana na czarny kolor.

Dopiero po jakimś czasie zauważyłam, że kiedy połączy się dolne jej czubki składa się do mniejszego okręgu, cóż życie zaskakuje ;p

Do tego tania i dostępna w Rossman. Jest ok,ma te 5- u mnie.

Ta opaska to HIT !

Opaska bezuciskowa firmy For the beauty to najlepsza opaska jaką kiedykolwiek kupiłam. Jest tak skonstruowana ze nie powoduje ucisku. Nosząc ja na głowie zapominam ze cokolwiek tam jest. To świetna opcja dla osób z kręconymi włosami, idealnie trzyma włosy, nie przesuwa się, nie spada. Uwielbiam ja ...

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 5

Uciska... ale robi ładną fakturę włosów

Teraz, kiedy tym bardziej trzeba zadbać o niesforne kosmyki i je ujarzmiać, zdecydowałam się na zakup opaski bezuciskowej. Jej cena była dość niska, dlatego z chęcią wrzuciłam ją do koszyka. Niestety zawiodłam się na niej.

TWORZYWO
Producent deklaruje, że jest wykonana "z wytrzymałego tworzywa". Nie znalazłam żadnego oznaczenia, z czego to jest... na moje oko to po prostu metal polakierowany, bo opaska jest dość zimna i ma charakterystyczną gęstość. Jej końce są zatopione w jakimś plastiku, dzięki czemu nie ma ostrych krawędzi.

KSZTAŁT
Ja mam opaskę ze średnią falą. Dzięki temu, po założeniu, nadaje piękny kształt wierzchowi głowy. Niestety kształt opaski nie jest symetryczny - jest jakby przekrzywiona, co jest ewidentnym błędem produkcyjnym. Rozumiem, że opaska jest tania, ale dlaczego nie można wykonać jej symetrycznie?
Sama opaska jest po prostu metalową wstęgą pofalowaną tak, że powierzchnia wstęgi kładzie się na włosach.

EFEKTY
Opaska na pewno spełnia zadanie trzymania włosów, pięknie nadając falowanie brzegowi czupryny. Świetnie trzyma włosy, moje problematyczne kosmyki trzymały się z dala od twarzy. Nawet podczas zumby opaska się trzyma.

Ale - jest jedno, ważne ale. To nie jest opaska bezuciskowa! Ponieważ to twardy metal, na skroniach, niezależnie od jej ułożenia (a szukałam jakiegoś wygodnego), czuję lekki ucisk. Na krótką metę nie jest to uciążliwe, ale już po 15 minutach zaczynam czuć ból, odciskanie się... Mam skłonności do migreny, więc ta opaska wywołuje znienawidzony przeze mnie ból głowy. Musiałam niestety ją wyrzucić, bo moja mama też miała podobne odczucia - i nie miałam co z nią zrobić.

Opaska nie spełnia moich oczekiwań, jest krzywo wykonana, producent nie przyznaje się do tego, że jest po prostu z metalu. Niestety, nawet tak niska cena nie jest moim zdaniem odpowiednia.