Isana, Handcreme Intensiv (Krem do rąk z 5% urea) (stara wersja)

Isana, Handcreme Intensiv (Krem do rąk z 5% urea) (stara wersja)

Krem zapewnia skuteczną pielęgnację i ochronę bardzo suchej skóry.
Z zawartością cennego mocznika, masła shea jak również wartościowych substancji czynnych takich jak panthenol i wosk pszczeli. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.

Świetny

Rewelacja!
testowałam bardzo dużo kremów do rąk. jednak większość dawała chwilowy efekt. jakiś czas temu trafiłam na kremy do rąk Neutrogena i były wspaniałe. Dłonie po zastosowaniu tego kremu były aksamitne a sucha skóra znikała. jednak kremy ten mają dość wysoką cenę. ostatnio będąc w rossmanie zobaczyłam właśnie ten krem. cena 2,50 więc pomyślałam ze wezmę i spróbuję, chociaż szczerze mówiąc byłam raczej nastawiona na słaby efekt. i tu...zaskoczenie. po pierwszym użyciu moje dłonie były od razu gładkie. nawet po umyciu na dłoniach nadal utrzymuje się taka lekka warstwa kremu. mogę w 100% porównać ten krem do kremów z Neutrogeny. jest naprawdę świetny. jeszcze raz wszystkim go polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

nie podzielam zachwytów

Moim zdaniem jest to najgorsza wersja biorąc pod uwagę wszystkie kremy do rąk Isany. Mam porównanie do kremu z rumiankiem i do wersji z aloesem. Ten z mocznikiem jest bardzo gęsty, dla mnie za gęsty i za ciężki- nawet kiedy mam bardzo sucha skórę, ma nieprzyjemny zapach. Czasami po użyciu skóra zaczyna mnie piec i robi się czerwona. Po skończeniu tubki zauważyłam, ze osłabiły mi się paznokcie, myślę ze to przez ten mocznik w składzie... Na pewno więcej nie kupie.

Używam tego produktu od: mies.
Ilość zużytych opakowań: w tr. 1

skuteczny krem

Zimą zawsze mam problemy z szorstką skórą dłoni. Kupiłam krem Isany zachęcona obecnością mocznika w składzie. Krem jest naprawdę skuteczny, szybko się wchłania, przy systematycznym stosowaniu poprawia wygląd skóry dłoni. Małym minusem jest dla mnie dziwna konsystencja tego kremu- trochę tłusta, moim zdaniem utrudnia aplikację. Po nałożeniu jednak uczucie tłustości znika, więc dłonie się nie lepią. Zapach niestety też nie należy do najładniejszych, ale można się przyzwyczaić. Krem stosuję też czasami na stopy ( zbawienny wpływ mocznika na pięty!).

Używam tego produktu od:2 m-cy

Dziwny, ale skuteczny

Kupiłam ten krem zachęcona mocznikiem w składzie; mam dobre skojarzenia z tą substancją za sprawą balsamu do ciała Garniera, więc pomyślałam, że i tu powinna dać dobry efekt. No i najwyraźniej daje.

Kosmetyk ten ma przedziwną konsystencję, do której wciąż nie mogę się przyzwyczaić, mimo że zużyłam już prawie całą tubkę. Otóż jest gęsty, ale nie tłusty; tępy, ale wchłania się bardzo szybko, i to - o dziwo - niemal do całkowitej suchości. Nie zostaje na skórze dosłownie nic, a mimo to dłonie są w zauważalnie lepszym stanie, ukojone i wypielęgnowane. Lubię nim smarować dłonie przed wyjściem na mróz, bo od razu można włożyć rękawiczki.

Krem ma przyjemny zapach, dobrą wydajność i wygodne opakowanie. Dobry produkt!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: docieram do końca pierwszego

Doskonały

Kolejny produkt z Rossmanna, który z przyjemnością wpisuję na listę moich ulubieńców.
Krem ma gęstą, kremową konsystencję (nie lubię rzadkich, lejących się kremów) i z przyjemnością się go stosuje. Nie wchłania się od razu tylko zostawia delikatną powłoczkę na skórze, która deje uczucie nawilżenie przez dłuższy czas i chroni. Krem świetnie wygładza dłonie, nawilża je i natłuszcza, regeneruje. Dobrze sprawdza się także podczas mrozów. Sprawia, ze skóra na dłoniach jest miękka i miła w dotyku, łagodzi dyskomfort związany z przesuszoną skórą.
Krem, ma przyjemny zapach, delikatny, kojarzy mi się z zapachem herbaty.
Krem jest równie skuteczny w pielęgnacji stóp.
Ma niską cenę i jest dość wydajny.

przypadł mi do gustu

Krem mi podszedł. Świetnie nawilża, ten 5%-owy mocznik w składzie wygładza rewelacyjnie. Krem jest gęsty i z tym wchłanianiem trochę mu schodzi, więc ja go stosuję na noc pod rękawiczki. Rano łapki są gładziutkie i mięciutkie. Brawo dla Rossmanna.

Używam tego produktu od: pół miesiąca

Zaskoczenie

Lubie produkty rossmanna i wiele z nich mnie zaskoczyło bardzo pozytywnie jakością. Ten krem się zalicza do wartych wypróbowania.
Jest gęsty, ma dość intensywny, ale przyjemny zapach. Sprawdza się w pielęgnacji dłoni i stóp, zmiękcza i wygładza suchą skórę. Pozwala utrzymać moje suche dłonie w przyzwoitym stanie. Co prawda przy mydle jakie mam w pracy żaden krem nie da rady w 100%, ale ten jest bliski tego efektu. Dłonie są gładkie, efekt utrzymuje się długo. Przy dłuższym stosowaniu stan skóry się poprawia.
Zdecydowany plus za skład. Jest tam wszystko czego potrzeba.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

jak narazie najlepszy

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym kremem ( choć nie jest bez wad ), a nie daję mu 5* tylko dlatego, że chcę sprawdzić jak bedzie spisywał się, gdy temperatura spadnie mocno poniżej zera. Jeśli będzie tak samo dobry, dam max gwiazdek:) Ale do rzeczy:

Mam bardzo suche dłonie, na dodatek dotknięte atopowym zapaleniem skóry ( suche, swędzące palmy, pękająca skóra, a czasem wręcz tworzące się rany itd.) Większość kremów działa u mnie tylko na zdrową powierzchnię dłoni, a chore partie są w takim samym stanie, albo wręcz jest gorzej ( wiele kremów je po prostu podrażnia:()

Odkąd używam tego kremu widzę dużą poprawę - dłonie są nawilżone, wygładzone i co najdziwniejsze, skłonność do powstawania atopowych zmian wyraźnie się zmniejszyła. Nie twierdzę, że krem leczy AZS, ale na dobrze nawilżonej zregenerowanej skórze takie problemy pojawiają się rzadziej. I stąd moje zachwyty;)

Krem nie jest tłusty, ale gęsty - nie zostawia tłustej powłoki, a raczej delikatną ochronną warstewkę. Jest wydajny, wydajny niewielka ilość i nie trzeba mazać się nim co godzina, by poczuć jego dobroczynne działanie. Tani.

Wada - jedna: zapach - nie potrafię go opisać, niby nie jest brzydki, ale strasznie mnie męczy. Ale właściwości kremu jakoś mi to wynagradzają.

Przetestuję zimą, ale czuję, że bedzie to mój faworyt.

Przyszła zima - przetestowałam - i nadal jestem zachwycona - daję 5* bez cienia wątpliwości.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

Miłe zaskoczenie

Lubię kosmetyki Rossmanna choc nie wszystkie.
Ten to naprawdę miłe zaskoczenie.Jest dość gęsty ale wchłania się super i dość długo skóra jest nawilżona.Zapach też ma miły i nie nachalny:)

Używam tego produktu od:miesiąca

jeden z ulubionych

jeden z najlepszych kremów do rąk, długotrwale nawilża i pielęgnuje dłonie, są miękkie i delikatne. nawet po umyciu rąk skóra nadal pozostaje nawilżona. krem szybciutko się wchłania, dlatego noszę go zawsze w torebce i używam często w trakcie dnia. razem z ochronną kuracją na noc oriflame stanowi świetny duet regeneracyjny dla przesuszonych dłoni:)niesamowicie wydajny.polecam

Używam tego produktu od:ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:końcówka pierwszego