Janeke, Superbrush (Pneumatyczna szczotka do włosów)

Janeke, Superbrush (Pneumatyczna szczotka do włosów)

Superbrush to światowy bestseller. Ta pneumatyczna szczotka to rewolucja na rynku fryzjerskim. Perfekcyjnie rozczesuje każdego typu włosy bez ich ciągnięcia i wyrywania. Dzięki elastyczności ząbków i dziurkami w podstawie nadaje się również do suszenia i układania fryzur, równomiernie rozpraszając powietrze, a jednocześnie masując skórę głowy. Dzięki tej szczotce, również twoje dziecko pokocha czesanie włosów.

szczotki
Wykonanie
plastikowe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Nie jestem do końca przekonana do tej szczotki, mam obawy że podzieli los mojego starego Tangle Teezer

Od szczotek typu Tangle Teezer odeszłam już bardzo dawno temu. Szczotka potwornie niszczyła moje włosy na długości. Całe szczęście udało się je odratować i po zniszczeniach obecnie nie ma już śladu. O Janeke słyszałam wiele dobrego, więc postanowiłam to sprawdzić.

Szczotkę zakupiłam w jednej z drogerii internetowych w cenie około 56 zł. Wybrałam większą wersję ponieważ mam bardzo długie i gęste rzęsy włosy. Kupiłam ją z myślą do wczesywania odżywek ponieważ tu nie mogę znaleźć dla siebie odpowiedniej szczotki ani grzebienia (a przetestowałam już naprawdę wiele).

Szczotka Janeke to tak naprawdę jeden kawałek plastiku. Jest to szczotka przelotowa. Ja na codzień używam bambusowej szczotki typu Paddle Brush i jest ona dla mnie totalnie niezastąpiona (no może od czasu do czasu użyję dla odmiany szczotki typu „Biofriendly”).

Tak jak podejrzewałam… do wczesywania odżywek na mokro Janeke niestety się nie sprawdziła. Mam wrażenie, że mocno szarpie włosy, ciężko jest nią przejechać po mokrych włosach. Na suchych niestety dzieje się to samo. Mam wrażenie, że jest bardzo ale to bardzo podobna do Tangle Teezer, choć ma zdecydowanie mniej „ząbków”. Niestety na moich gęstych, długich i średnioporowatych włosach nie sprawdziła się kompletnie. Moim zdaniem zdecydowanie nie warta swojej ceny.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Rewelacja dla bardzo plączących się włosów

Ta szczotka jest genialna. Od razu zaznaczam, że moje włosy plączą się jak szalone i mam bardzo delikatną skórę głowy, więc nie cierpię kiedy szczotki ciągną lub wyrywają włosy.
Używałam wcześniej przez długi czas Tangle Teezera i byłam zadowolona, bo w końcu jakaś szczotka była w stanie rozczesać moje włosy! Niestety dość niewygodnie się go trzymało, często wypadał mi z ręki. Poza tym miałam wrażenie, że kiedy moje włosy były bardzo splątane, miał tendencje do rwania włosów w połowie ich długości.
Janeke poleciła mi fryzjerka i jestem zachwycona - szczotka jest tak dobra jak Tangle Teezer, a nawet rozczesuje włosy jeszcze sprawniej. W moim przypadku w ogóle nie rwie włosów! Ma bardzo wygodną rączkę, dzięki czemu nie wypada z ręki podczas czesania nawet najbardziej splątanych włosów (wiem co mówię;)).
Używam jej codziennie od wielu miesięcy, pakuję do walizek i w ogóle mi się nie niszczy. Naprawdę polecam, to mój HIT:)