Floslek, Revive Nails, Odbudowujące serum do paznokci i skórek

Floslek, Revive Nails, Odbudowujące serum do paznokci i skórek

Serum odbudowujące do paznokci i skórek REVIVE NAILS przeznaczone jest do pielęgnacji i regeneracji cienkich, osłabionych i zniszczonych paznokci, skłonnych do pękania, łamania i rozdwajania się. Polecane również jako kuracja po manicure hybrydowym.

preparaty do skórek, odżywki do paznokci
wzmacniające, regenerujące
w tubce

Odżywia, wzmacnia i regeneruje paznokcie.

Opakowanie serum to mała poręczna tubka zakończona pędzelkiem. Serum odżywia, wzmacnia i regeneruje paznokcie, szybko się wchłania, jest wydajne, nawilża skórki wokół paznokci. Konsystencja serum jest oleista, wystarczy nacisnąć i serum pojawia się na pędzelku, posmarować paznokcie.

Odbudowujące serum do paznokci i skórek, Revive Nails, Floslek

Serum do paznokci i skórek dostałam w prezencie.
Opakowanie to mała poręczna tubka zakończona pędzelkiem, zawiera 8 ml kosmetyku.
Mam dość cienką płytkę paznokciową serum zauważalnie odżywia, wzmacnia i regeneruje, efekt widoczny już po około tygodniu stosowania.
Serum nakładam regularnie codziennie wieczorem na oczyszczoną płytkę paznokciową, szybko się wchłania, jest wydajne.
Serum również skutecznie nawilża i odżywia skórki, zapobiega ich przesuszaniu.
Dodatkowy plus za opakowanie zapewniające łatwą, wygodną aplikację, pędzelek pozwala na nałożenie równomiernej cienkiej warstwy.
Podsumowując bardzo fajne serum do paznokci i skórek skuteczne, wydajne, wygodna aplikacja, na pewno zostanie ze mną na dłużej. Serdecznie polecam!

Moja ocena to 4+

Serum odbudowujące do paznokci i skórek REVIVE NAILS to produkt przeznaczony do polepszenia kondycji paznokci, które są osłabione i zniszczone, m.in. po manicure hybrydowym.
Opakowanie jest funkcjonalne i ma przyjemną szatę graficzną.
Aplikujemy serum na płytkę paznokcia za pomocą pędzelka.
Konsystencja jest oleista, należy uważać przy wydobywaniu; delikatnie naciskamy i produkt pojawia się na pędzelku.
Cały proces aplikacji jest łatwy i przyjemny. Ja po nałożeniu serum dodatkowo wsmarowuje je w płytkę paznokcia i w skórki. Dość szybko się wchłania.
Zapach jest delikatny i przyjemny.
Działanie jest zadowalające. Oceniam je na 4+. Serum całkiem dobrze radzi sobie z nawilżeniem skórek i poprawą kondycji paznokci.