Lirene Dermoprogram, Kojące mydło antybakteryjne w płynie skóra wrażliwa `Słodka malina & aloes`

Mydło antybakteryjne o kuszącym zapachu dojrzałych malin skutecznie myje i jednocześnie pielęgnuje skórę. Zawartość naturalnego ekstraktu z aloesu działa nawilżająco i kojąco, przywracając uczucie komfortu. Wyjątkowo delikatna formuła efektywnie chroni przed szkodliwymi bakteriami, nie wysuszając dłoni.

mydła
nawilżające, oczyszczające, antybakteryjne
zapachowa
w żelu
wrażliwa

Dziwny produkt

Bardzo lubię tę firmę więc skusiłam się na mydło antybakteryjne. Wygodna butelka z pompką to na pewno na plus. Mydło jest jak woda, bardzo rzadkie więc pierwsza pompka i ścierałam podłogę. Bardziej kojarzy się z płynem do dezynfekcji, ale jednak po dodaniu wody zaczyna się pienić. Zgodnie z instrukcją mamy je spłukać ciepłą wodą. Zapach niestety nie powala, bardzo chemiczny, sztuczny, raczej nieprzyjemny i trochę octowy. Niestety po umyciu pozostaje na dłoniach. Faktycznie dłonie nie są wysuszone ani podrażnione. Jednak czuję nutę rozczarowania. Przynajmniej cena niewielka, kupiłam na wyprzedaży za ok. 8zł.

Słaby produkt

Mydło antybakteryjne malina z aloesem, skład nawet fajny, ale to tyle z plusów. Konsystencja bardzo wodnista, dosłownie przecieka przez palce, bardzo mało wydajny. Zapach, wiem że to kwestia gustu ale , tylko z początku czuć malinę potem przechodzi w nieprzyjemny chemiczny zapach, stosuję tylko do mycia rąk .

Mało wydajne

Malinowe mydło w płynie. Używałam do mycia ciała. Nie wysusza skory. Jest mało wydajne i zapach średni - to jest oczywiście kwestia gustu. Nawet niezły skład. Konsystencja zbyt płynna. Poręczne opakowanie z pompką.