Biotaniqe, Aloe Vera, Naturalny aloes do rąk w kremie

Biotaniqe, Aloe Vera, Naturalny aloes do rąk w kremie

100% naturalny Aloes do rąk w kremie to kojąca, odżywcza formuła, która intensywnie nawilża skórę dłoni, przywracając im zdrowy i młody wygląd.
100% Naturalny Aloes intensywnie odżywia, koi i rewitalizuje skórę. Skóra odzyskuje elastyczność, staje się gładka i idealnie nawilżona.

zapachowa
lekkie
popękana, normalna, sucha
kremy do rąk
na popękaną skórę, nawilżające, wygładzające, odświeżające

Dobry produkt w dobrej cenie

Krem zakupiłam w promocji w Rossmanie w bardzo atrakcyjnej cenie. Po przeczytaniu składu uznałam go za zadowalający i postanowiłam wypróbować. Krem łatwo się wyciska i aplikuje, dobrze się rozsmarowuje i bardzo szybko wchłania. Ma delikatny, ledwo wyczuwalny zapach aloesu - dla mnie plus. Po aplikacji skóra szybko jest nawilżona i ukojona. Idealny do torebki, dobrze sprawdzi się na dzień kiedy potrzebujemy szybkiego efektu i nie chcemy długo czekać aż krem się wchłonie. Jednak na bardzo podrażnione i suche dłonie używam czegoś o cięższej konsystencji, a ten krem zostawiam sobie na co dzień.

Bez rewelacji

Krem posiada przyjemny, świeży zapach. Konstystencja jest bardzo lekka. Krem szybko się wchłania, ale pozostawia klejąca powłokę na skórze. Produkt posiada lekką i poreczną tubkę, dzięki czemu użytkowanie jest wygodne oraz higieniczne. Mnie nie zachwycił. Ponownie nie zdecydowałabym się na zakup tego produktu.

Krem do rąk Biotaniqe

+ wygodne opakowanie
+ ładna szata graficzna
+ świeży zapach
+ cena
+ dostępność
+ lekka konsystencja

- pozostawia na skórze film
- nie jest wydajny

Przyjemny krem

Zgadzam się ze wszystkim, co obiecuje producent na opakowaniu. Krem od Biotaniqe rzeczywiście niesie ulgę dłoniom zaraz po nałożeniu. Szybko się wchłania, dłonie pozostają nawilżone, gładkie i przyjemne w dotyku, bez pozostawienia tłustej warstwy.
Zapach kremu jest cudny, bardzo przyjemny.

najlepsze nawilżenie

Używałam kilku różnych kremów pod nazwą aloes, ale żaden tak nie nawilża jak Biotaniqe. Ręce po prostu go wchłaniają są gładkie i delikatne, taki efekt mam jak używam kremu do twarzy nawilżającego na dzień z aloesem. Produkt godny polecenia do każdej skóry obecnie za 6,50 w promocji. Używam go od tygodnia i już widzę, ze skóra rąk jest bardziej elastyczna i taka przyjemna w dotyku. Nie mam już tego ciągłego uczucia, że ta skóra jest sucha. rewelacyjny krem za grosze, warto skorzystać.

Świetny krem

Bardzo często po całym dniu sprzątania w domu moje dłonie wołają o pomoc! Jako że nie nawidze sprzątać w rękawiczkach często mam problem z dlonmi . Natrafiłam na krem aloesowy od biotaniqe i to strzał w dziesiątkę! Krem świetnie regeneruje zmęczone pomarszczone dłonie, cudownie nawilża i pozostawia ochronną warstwę na skórze!A do tego ten cudowny aloesowy zapach ! Cudowny krem !

Zawiodłam się

Kierowałam się dobrymi opiniami, więc i ja postanowiłam przetestować krem z aloesem od Biotaniqe. Mam suchą skórę dłoni i oczekuję od kremu dobrego nawilżenia i ukojenia. Niestety nie poradził sobie z doprowadzeniem mojej skóry do dobrego stanu. Konsystencja kremu jest zbyt lekka, podczas rozprowadzania robi się wręcz wodnista. Uczucie nawilżenia niestety jest tylko chwilowe. Zapach ładny, ale zbyt intensywny, przez co wzbudza u mnie bóle migrenowe. Chyba nie skończę nawet całej tubki...

Na półeczkę z napisem "moje hity"

Mam już swoich ulubieńców, jeśli chodzi o pielęgnację dłoni. Do kolekcji dołącza więc teraz krem do rąk od Biotanique, wobec którego (z racji zawartości aloesu) nie mogłam przejść obojętnie w sklepie. Zresztą inne kosmetyki Biotanique z aloesem już dawno u mnie goszczą...
Jaka jest wizualnie tubka, każdy widzi, nie ma po co więc opisywać :)
Ważna jest zawartość, czyli delikatny, choć dość treściwy w konsystencji krem. Może bardziej pasowałoby mi określenie krem-maska, bo na moje dłonie działa właśnie tak, jak maseczka w kremie. Bardzo dobrze się wchłania, na początku jakby trochę tępo, ale mimo to szybko wnika w skórę dłoni. Cudowna sprawa, nie pozostawia lepkiej warstwy, czuje się to nawilżenie, odżywienie, i to nie tylko zaraz po aplikacji. Ja na noc stosuję grubszą warstwę, a rano dłonie są nadal gładkie, odżywione, ani śladu suchości.
Krem pachnie delikatnie, tak jak pozostałe kosmetyki tej serii i to też mi się bardzo podoba, taka spójność zapachów. Bardzo to lubię.
Do tego stopnia, że chyba zrobię mały zapas :D

Lekki, szybko się wchłania

Mimo, że mam suchą skórę rąk to latem nie lubię używać ciężkich, tłustych kremów. Lubię, gdy krem do rąk szybko się wchłania, ale też dobrze nawilża.
Taki jest Biotaniqe, Aloe Vera, Naturalny aloes do rąk w kremie. Ma lekką konsystencję, doskonale rozprowadza się po dłoniach i błyskawicznie się wchłania. Natychmiastowo przynosi ulgę suchym, spierzchniętym dłoniom. Po jego użyciu skóra rąk jest miękka, przyjemna w dotyku. Krem nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy.
Atutem kremu jest zawartość soku z aloesu, który oprócz nawilżenia, łagodzi podrażnienia.
Opakowanie to klasyczna tuba. Miękki plastik nie utrudnia dozowania produktu.
Według mnie jest to idealny krem na lato,