Lactacyd, Prebiotic +, Prebiotyczny płyn do higieny intymnej

Lactacyd, Prebiotic +, Prebiotyczny płyn do higieny intymnej

Lactacyd Prebiotic to prebiotyczny płyn, który codziennie pielęgnuje i nawilża Twoje okolice intymne. Odbudowuje, wzmacnia i utrzymuje naturalną mikroflorę okolic intymnych. Wzbogacony o naturalny kwas L-mlekowy i naturalne prebiotyki, przywraca i utrzymuje prawidłową równowagę intymną. Delikatny dla mikrobiomu.

sucha, normalna
płyny
ochronne, równowaga flory bakteryjnej, nawilżające, odświeżające
płyn

Lactacyd - mój ulubiony

Bardzo lubię produkty do higieny intymnej z Lactacyd. Żaden mnie nie zawiodł. W miarę możliwości staram się stosować każdy rodzaj.. z płynu prebiotycznego jestem bardzo zadowolona. Stosuję go codziennie, nie podrażnia a wręcz łagodzi jakieś podrażnienia. Zapach jest delikatny, prawie niewyczuwalny ale jednak pozostawia świeżość okolic intymnych. Minusem może być brak pompki ale to w sumie niewielki problem,można przełożyć z innego produktu. Uwielbiam ten płyn i będę na pewno do niego wracać.

Świetny płyn do higieny intymnej

Nie znam lepszego płynu. Serio. Płynów jest mnóstwo ale tak dobrych jak ten - że świeca szukać

A czym się właściwie wyróżnia?
✅ delikatnością
✅ działaniem
✅ komfortem użytkowania
✅ składem

Ten żel ma przyjemna, taka nieco mleczna konsystencję. Jest ultra delikatny - nawet jeśli nałożycie go na podrażnioną skórę - on Wam krzywdy nie zrobi. Wręcz przeciwnie- przeniesie ukojenie i nawilżenie.

Jest mi on zresztą szczególnie pomocny przy wszelakich infekcjach intymnych - nic tak dobrze nie koi swędzącej skóry jak ten żel.

Wiele żeli oczyszcza ale jednocześnie wysusza. Tu jest zupełnie odwrotnie.

Żel dość mocno się pieni, mi na tym akurat nie zależy ale może kogoś to interesuje :)

Jest dobrym podkładem pod golenie bikini, bo jest miły poślizg i przyjemne nawilżenie po wszystkim.

Prebiotyki w składzie wspomagają przy infekcjach intymnych i przy wzmożonej potrzebie utrzymywania prawidłowej flory (jak np przy depilacji)

Super produkt w porządnym opakowaniu i z dobrą ceną! Polecam ;)

Fantastyczny płyn do higieny intymnej

Nie będę ukrywać, że ze wszystkich płynów do higieny intymnej, ten lubię najbardziej. Stosuje go długo, wracam do niego raz na jakiś czas. Według mnie w rankingu na najlepsze kosmetyki tego typu, powinien zająć miejsca najwyższe.
Ma wiele pochlebnych opini, niestety i ja się nie wyłamie, bo żadnej jego wady nie znalazłam.

Opakowanie...
Małe, praktyczne, proste. Takie lubię najbardziej. Płyn zamknięty jest w 200 ml białej buteleczce z zamknięciem na klik. Z przodu i z tyłu ma naklejone etykiety z najważniejszymi informacjami, zresztą przydatnymi, które zachęcają do zakupu.
Opakowanie masywne, z twardego plastiku. Niemniej jednak, płyn wydobywa się z niego bez problemu.

Co do płynu...
Ma białą konsystencję, nieco perłową. Forma pół gęsta niczym żel.
Posiada delikatny, typowo kosmetyczny zapach.
Zawiera w sobie naturalne prebiotyki. Ponadto ma kwas L-mlekowy.
Jest testowany dermatologicznie i ginekologicznie.

Płyn polecany jest głównie dla kobiet mających problem z powracającymi infekcjami.
Nadaje się do codziennej pielęgnacji.

Podczas mycia ładnie się pieni, równie dobrze potem się spłukuje.
Po umyciu strefa intymnie jest delikatnie oczyszczona, świeża, a przy tym lekko nawilżona.

Wedle producenta płyn odbudowuje, wzmacnia I utrzymuje prawidłową mikroflorę.
Jestem w stanie to potwierdzić i powiedzieć TAK, te obietnice spełnia.

Faktycznie po dłuższym użytkowaniu śmiało mogę stwierdzić, że ewentualne infekcje znikają i nie powracają. Skóra jest świeża przez cały dzień.
Nie czuć żadnego dyskomfortu, uczucia pieczenia.

Miejsca intymne są odpowiednio pielęgnowane i pozostaje to na dłuższy czas.
Bardzo dobry kosmetyk. Wszędzie dostępny i w przystępnej cenie.

Świetny płyn do higieny intymnej

Prebiotyczny płyn do higieny intymnej, to zdecydowanie produkt, którego szukałam dłuższy czas. Borykałam się z nawracającymi infekcjami układu moczowego, i od kiedy zaczęłam stosować ten płyn, mój problem znacznie się zmniejszył. W sumie nie ma się do czego przyczepić, jest delikatny, nie podrażnia i odpowiada mi jego neutralny zapach. Dodatkowym plusem jest wygodne opakowanie, 200 ml – nie zajmuje dużo miejsca, a ta pojemność i tak wystarcza na kilka miesięcy, bo produkt jest wydajny. Stosuję ten płyn już od kilku lat i bardzo rzadko zdarzają mi się jakieś zmiany w tej kategorii produktów, bo jednak lubię wracać do sprawdzonego płynu.

Stary, dobry przyjaciel

Płyny do higieny intymnej firmy Lactacyd przetestowałam chyba wszystkie. Ten jednak odpowiada mi zdecydowanie, dlatego już od kilku miesięcy nie wymieniam go na inny.
Jest polecany dla kobiet o skłonnościach do powracających infekcji, ja używam go bardziej z uwagi na zagrożenia płynące z korzystania z toalet w różnych miejscach typu restauracje czy centra handlowe. Producent zapewnia nas o działaniu związanym z odbudowywaniem, wzmacnianiem i utrzymywaniem naturalnej mikroflory okolic intymnych i wydaje mi się, że tak właśnie jest. Śmiało mogę polecić go każdej Wizażance.

Zasługuje na pochwałę i uznanie jako produkt KWC!

Probiotyczny płyn do higieny intymnej zasługuje jak najbardziej na pochwałę i uznanie go za produkt godny KWC - grono wielbicielek rośnie ;)

Stosuje ulubiony płyn do higieny intymnej z Yope od lat, ostatnio do grona ulubieńców zaliczam olejek z Hagi (wkrótce recenzja, powoli denkuje opakowanie o pojemności 300ml).

Płyn Lactacyd Prebiotic + okazał się wspaniałym produktem.

Poręczna lekka buteleczka o pojemności 200 ml bez problemu zmieści się do kosmetyczki podróżnej i możemy cieszyć się podczas wyjazdu ochronnym, lekkim i przyjemnym w działaniu płynem do higieny intymnej. Nakrętka na klik jest solidna, nic się nie rozleje, samo opakowanie się nie otworzy. Długie PAO 12 miesięcy od daty pierwszego otwarcia.
Żel/esencja/mleczko w perłowym kolorze o przyjemnym delikatnym świeżym zapachu jest bardzo łagodne dla skóry wrażliwej, odświeża na długie godziny, nie podrażnia skóry wrażliwej nawet świeżo po depilacji, koi i łagodzi drobne otarcia czy skaleczenia związane z ostrą maszynką ;)
Z łatwością się rozprowadza, delikatnie się pieni i szybko spłukuje.
Wydajność zależy od intensywności stosowania i ilości nakładanego produktu, u mnie opakowanie wystarcza na około miesiąc stosowania dwa razy dziennie. Cena adekwatna do jakości i wydajności, dostępność na plus. Wszystkie czytelne informacje dotyczące produktu zostały podane na kartoniku i opakowaniu. Szkoda, że nie ma większego opakowania z pompką w sprzedaży. Z chęcią sięgnę po kolejne opakowania.

Dobry płyn, nie podrażnia

Często odczuwam suchość i przez to dyskomfort okolic intymnych. Płyn do higieny intymnej Lactacyd Prebiotyk delikatnie myje oraz pielęgnuje okolice intymne zapewniając długotrwałe nawilżenie oraz uczucie świeżości. Nie podrażnia. Dobrze rozprowadza się na skórze i bezproblemowo spłukuje. Jest bardzo wydajny.

Nor podrażnia mojej wrażliwej skóry

Mam wrażliwą, suchą skórę skłonną do podrażnień. Płyn do higieny intymnej stosuję codziennie, dlatego ważne jest dla mnie to żeby posiadał naturalne składniki i nie powodował przesuszenia ani zaczerwienienia skóry. Płyn do higieny intymnej Lactacyd jest delikatny dla skóry. Nie drażni jej. Wręcz przeciwnie zapewnia ukojenie. Nie czuję składników zapachowych.

Płyn kupiłam, ponieważ postanowiłam wypróbować inną wersję mojej ulubionej marki jeśli chodzi o płyny do higieny intymnej. Płyn świetnie się pieni oraz dobrze myje, nie podrażnia przy tym. Płyn zapewnia uczucie komfortu. Płyn łagodzi podrażnienia. Produkt jest wydajny. Jedynie do czego można się przyczepić to brak pompki.

Płyn znajduje się w poręcznej butelce. Jest niezwykle wydajny. Ma przyjemny delikatny zapach. Dobrze oczyszcza okolice intymne, nie podrażniając ich przy tym. Zapewnia uczucie świeżości i komfortu. Jak najbardziej jest to produkt godny polecenia.

Prebiotyczny płyn do higieny intymnej Prebiotic + Lactacyd to kolejny świetny produkt tej firmy. Płyn z prebiotykami pomaga w utrzymaniu mikroflory i nadaje się do codziennej higieny intymnej.
Produkt ma żelową, delikatną konsystencję. Płyn jest wyjątkowo delikatny i nie podrażnia. Według producenta płyn jest zalecany dla kobiet ze skłonnością do nawracających infekcji.
Opakowanie produktu jest wygodne w użytkowaniu.
Cena płynu jest adekwatna do jego dobrej jakości.

Super, jak każdy Lactacyd

Do tej pory jeszcze nie zawiodłam się na produktach do higieny intymnej od Lactacyd - i ten, prebiotyczny, robi to, co powinien - dobrze, ale delikatnie oczyszcza okolice intymne. Nie powoduje podrażnienia, przesuszenia, swędzenia. Ma odpowiednią konsystencję, łatwo się spłukuje. Opakowanie mogłoby mieć pompkę - to jedyne, do czego mogę się przyczepić :). Polecam!