Floslek, Green for skin, Serum z natką 3 w 1 `Zielone warzywa`

Floslek, Green for skin, Serum z natką 3 w 1 `Zielone warzywa`

Intensywnie skoncentrowane serum nawilżające do pielęgnacji twarzy, szyi, dekoltu, także do stosowania na wrażliwe okolice oczu, na dzień i na noc. Produkt wykazuje silne działanie regenerujące skórę. Kosmetyk dedykowany jest głównie dla skóry zmęczonej, przesuszonej, tracącej elastyczność i sprężystość, wymagającej natychmiastowej regeneracji, odżywienia i odbudowy.

serum
sucha
regenerujące
w butelce, z pompką
żel

Jedno z moich ulubionych serum

Serum jest przeźroczyste, lekko zielone, a w nim zatopione są drobne niebieskie kuleczki. Myślałam że będzie wodniste i bardzo rzadkie, a ma konsystencję lekkiego żelu, który bardzo szybko się wchłania. Zapach jest subtelny, delikatny, ale nie czuć w nim pietruszki. Serum było super pod makijaż, bo jest ultra lekkie. Używałam najczęściej w duecie z kremem groszkowym. Skóra po użyciu była odżywiona i nawilżona. Szczególnie latem jego stosowanie było przyjemne, po schłodzeniu kosmetyku w lodówce. Takie żelowe sera mogłyby zagościć u mnie na stałe :) Szkoda tylko, że tak szybko się skończyło...

Bardzo fajny produkt

Serum znajduje się w szklanej buteleczce z pompką ułatwiającą aplikację. Serum ma płynną żelową konsystencję, jest przezroczyste, a w nim zawieszone są drobniutkie kapsułki z witaminami.
Serum jest właściwie bezzapachowe, nie uczula i nie podrażnia skóry.
Bardzo łatwo się rozprowadza na skórze, 2-3 pompki wystarczają na twarz, szyję i dekolt. Po nałożeniu pozostawia lekko lepką warstwę, ale nie jest to żaden minus, przy porannej pielęgnacji świetnie się sprawdza jako baza pod makijaż. Bardzo dobrze nawilża skórę i ją regeneruje. Przyjemnie odświeża, nadaje skórze elastyczności oraz pozostawia ją miękką i gładką. Sprawdza się także jako żel pod oczy, gdyż przynosi ulgę opuchniętym po nocy oczom.
Bardzo polecam to serum!

Dobre żelowe serum

Moja cera kocha sera! Stosuję każdego dnia rano i na noc,
Żelowe serum z natką moja skóra pokochała od pierwszej aplikacji. Cudownie nawilża i regeneruje skórę twarzy, szyi i dekoltu. Aplikuję go rano pod krem pielęgnacyjny. Daje efekt lekko lepiącej się skóry. Serum jest zamknięte w szklanej buteleczce z pompką, która ułatwia dozowanie preparatu. Pojemność to 30ml. Aplikuję dwie pompki. I to w zupełności wystarcza aby nanieść na twarz, szyję i dekolt. Produkt jest przeźroczysty z zatopionymi malutkimi niebieskimi kuleczkami z aktywnymi składnikami. Nic nie uczuliło, nic nie zapchało. Kosmetyk ładnie pachnie. Nie wyczuwam w nim zapachu pietruszki. I dobrze, bo nie lubię jej zapachu.
Moja cera jest mieszana, ze skłonnością do przesuszania, 45+.
Polecam, produkt wart stosowania.