Loton, Provit, Elixir proteinowy, Kuracja do włosów przetłuszczających się

Loton, Provit, Elixir proteinowy, Kuracja do włosów przetłuszczających się

Opracowana receptura ukierunkowana jest na zmniejszenie przetłuszczania się włosów. Preparat stanowi unikalne połączenie aktywności protein, chmielu i aloesu. Proteiny znacząco wzmacniają strukturę włosów, aloes zmiękcza i nawilża naskórek jak również chroni włosy przed szkodliwymi promieniowaniem słonecznym, chmiel natomiast wzmacnia cebulki włosów i likwiduje łojotok. Następuje widoczna poprawia kondycji skóry i włosów. Poprawia się ich połysk i elastyczność przez co wzrasta podatność na ich układanie. Zmniejsza się częstotliwość ich mycia.

Skóra głowy
przetłuszczająca się, problemowa
wzmacniające, nawilżające, termoochronne, łagodzące
do skóry głowy, do włosów przetłuszczających się
zapachowa
w sprayu
lekkie

Coś tam, jakoś tam....

Ciężko ten produkt opis.... włosy, jak i cala skora bardzo mi sie przetłuszcza. Pierw stosowałam go tak jak zalecił producent ale nie widziałam żadnych efektów, Wlosy pod koniec dnia i tak sie u nasady przetłuszczały. Potem stosowałam tylko na noc i tez mi nic nie pomogło... jak dla mnie dziwny produkt...

Lotion jest tani i wydajny mimo małego pakowania. W zapachu wyczuwalny jest alkohol. Po jego użyciu włosy są gładkie i puszyste. Moim zdaniem jednak lotion do wypadających włosów z tej samej firmy jest lepszy.

wzmacnia

Kupiłam do moich zniszczonych i przetłuszczających się włosów, po pierwszym użyciu odstawiłam na miesiąc zrażona zapachem - okropny, lecz potem stwierdziłam, że jednak spróbuje i naprawdę byłam zadowolona, nie zauważyłam żeby włosy przetłuszczały mi się mniej, ale za to wzmocniły się i przestały tak wypadać, byłam w delikatnym szoku, bo miałam wtedy z tym problem, więc polecam, ale nie na włosy przetłuszczające się a na włosy wypadające.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 - 100ml.