Miomare, Serviette Turban Avec Bouton (Turban do włosów)

Miomare, Serviette Turban Avec Bouton (Turban do włosów)

Turban do włosów wykonany z 100% poliestru. Utrzymuje się na miejscu dzięki specjalnemu kształtowi oraz guzikowi. Delikatny dla włosów. Skraca czas suszenia włosów bez konieczności użycia suszarki. Idealny podczas wykonywania makijażu. Wysokiej jakości mikrofibra. Wymiary 60 x 20 cm.

inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Turban marki Miomare dostałam w prezencie od przyjaciółki, która przywiozła mi go z zagranicy. Wcześniej nie miałam pojęcia o istnieniu takiej marki, choć turbany do włosów znam i stosuję od dawna (zamiennie z bawełnianymi koszulkami). Marka ta chyba jest dostępna w Lidlu, ale nie widziałam jej produktów. Mam go już jakiś czas i jestem z niego bardzo zadowolona – to akcesorium idealne dla włosomaiaczek. Wykonany jest z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału w kolorze różowym, ale są też inne wersje kolorystyczne. Zapakowany est w papierową nakładkę z opisem i ilustracją przedstawiająca stosowanie. Dodatkowo mamy na nim metkę z instrukcją dotyczącą prania również z mini karteczką z logo marki. Materiał przypomina nieco mikrofibrę, ale jest o wiele bardziej gruby i chłonny, dzięki czemu turban idealnie sprawdza się po myciu kiedy chcemy odsączyć włosy z wody. Jest dość duży pod względem wymiarów, dzięki czemu posiadaczki włosów długich będą mogły go z powodzeniem używać. Można go łatwo wyprać i nawet po kilku takich zabiegach wygląda jak nowy. Piorę go ręcznie, choć nie ma przeciwwskazań do prania w pralce. Turban bardzo łatwo założyć, owijamy nim włosy a gumową zawleczkę zapinamy na guziczek. Włosy nie wyślizgują się, a całość trzyma się. To świetne rozwiązanie kiedy np. aplikujemy maskę pod czepek i możemy użyć do jako ręcznika. Nie muszę myśleć o spadającym lub ześlizgującym się ręczniku, to duża wygoda. Mam długie włosy, więc nie używam go do ich osuszenia po myciu. Dobrze wchłania nadmiar wody sprawiając, że włosy szybciej schną. Cena jest dość przyjazna dla portfela, ale warto polować na promocje kiedy kosztuje jeszcze mniej. Myślę , że trochę mi posłuży. To produkt, który warto go mieć.

PLUSY:
+ przyjemny materiał
+ idealny kiedy aplikujemy maski i kuracje
+ dobrze utrzymuje włosy
+ można go prać i nie traci na tym jakości
+ idealy do odsączania włosow po myciu
+ niska cena

MINUSY
- dostępność