L'Oreal Paris, Men Expert, Hydra Energetic, Krem nawilżający przeciw oznakom zmęczenia

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Krem nawilżający przeciw oznakom zmęczenia. Widoczna redukcja oznak zmęczenia przez 24H. Skóra lepiej oddycha. Ultraświeży krem opracowany dla męskiej skóry. Nawilża skórę przez 24H. Nietłusta, nielepiąca się konsystencja, błyskawicznie się wchłania. Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

podrażniona
kremy
z pompką

nic specjalnego

lekki krem o całkiem dobrym nawilżeniu, ale jednak w moim przypadku ma więcej wad i można kupić w tej cenie lepsze kremy lub nawet trochę dopłacić i kupić np. krem z cerave, który jest całkiem bezpiecznym wyborem. Kolejnym minusem jest, że nie ma filtra spf. Ma pompkę ale według mnie daje za dużą ilość kremu.

fajny krem

Kupiłam tacie ten krem i jest bardzo zadowolony. Bardzo dobrze nawilża i się wchłania. Odświeża twarz i napina. Cena równiez przystępna. Nietłusta i nieklejąca się konsystencja, która natychmiast się wchłania.

Ten krem używam na przemian z innymi od dawna . Dla mnie ten krem jest świetnym produktem , nawilża skórę twarzy , staje się gładka . Opakowanie, które ułatwia, kto używa to wie o co chodzi :-)
Jak najbardziej polecam ;-)

Kolejny rewelacyjny kosmetyk dla mezczyzn z serii Energetic. To drugi produkt do twarzy, po ktory moj maz siega naprawde chetnie i sam kupuje go w drogerii. Duzy plus ozywiscie za aplikacje kremu za pomoca pompki, do tego krem bardzo odbrze rozprowadza sie po skórze, szybko sie wchlania i nie zostawia lepkiej warstwy. Skóra nie świeci się po kremie, chociaz ewidentnie widac ze jest dobrze nawilzona i wyglada na naprawde wypoczętą. Krem ma lekko wodnista konsystencję, ale dzieki temu jest lekki, Zapach jest bardzo przyjemny, meski. Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy 1-2 pompki aby dobrze wypielegnowac skóre twarzy i szyji. Nie podrażnia nawet świezo po goleniu i za to duzy plus. CHoc nie nalezy do najtanszych (zdaniem meza) to na promocjach np 2+2 mozna dostac go za naprawde dobrą cenę.

Zadowolenie

Konsystencja kremu lekko wodnista, łatwa w aplikacji, delikatna. Krem jest bardzo wydajny, dzięki pompce, która dozuje odpowiednia ilość produktu.
Opakowanie z wygodna pompka. Zapach, który powoduje uczucie odświeżenia. Krem nawilża i sprawia, że twarz wygląda na wypoczętą. Szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej i lepkiej warstwy.
Krem godny polecenia mężczyznom w każdym wieku.
Mój partner stosuję go od długiego czasu i jest bardzo zadowolony.

Nawilża i orzeźwia

Bardzo wydajny krem, spokojnie starczy na 2-3 miesiące, używając jedną-dwie pompki rano. Mój mężczyzna bardzo go chwali.

Opakowanie 50 ml z wygodną pompką, która dozuje odpowiednią ilość produktu. Minusem jest to, że nie widać zużycia.

Lekko wodnista konsystencja o błękitnym zabarwieniu. Zapach lekko odświeżający, a przy tym dość uniwersalny. Czuć, że to męski kosmetyk, ale nie ma on ciężkiego zapachu jak np. Nivea Men.

Krem gładko rozsmarowuje się na twarzy. Lekko pobudza i orzeźwia. Nawilża i sprawia, że twarz wygląda na wypoczętą. Szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej i lepkiej warstwy. W ciągu dnia twarz się nie świeci.

Krem godny polecenia mężczyznom w każdym wieku.

Mocne nawilżenie

Krem o konsystencji mocno wodnistej. Łatwo się rozprowadza i po nałożeniu chwilę się wchłania. Skóra pozostaje nawilżona przez dłuższy czas.
Niestety dla mojej skóry z problemami, gdzie są obszary tłuste i suche sprawdza się tylko jako wsparcie pielęgnacji w domu. Na co dzień bardziej odpowiada mi używanie kremów nawilżająco-matujących.
Bardzo przypomina mi produkt Clarins Men Hydrate. Opakowanie, działanie i konsystencja niemal identyczna.

Fajny kremik

Muszę przyznac,że to był mój pierwszy krem do twarzy,nie licząc wcześniejszej apklikacji klasycznej Nivei

Do kupna zachęciła mnie recenzja w jednej z gazet i tak też się zaczęło
A więc do rzeczy,zaczynamy od minusów:
- nie stwierdziłem :D

I plusy:
+ cenowo jest ok,można się natknąc często na obniżki
+ bardzo dobrze nawilża twarz,skóra nie jest ściągnięta
+ nadaję skórze bardziej energiczny wygląd
+ pachnie neutralnie
+ bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia filmu
+ łatwca aplikacja

Trzeba również napomknąć,że jest kilka rodzajów tego kremiku,używałem 2-Intesywnie Nawilżający i Przeciwko Oznakom Zmęczenia(ten z Wit.C i Magnezem) i muszę przyznać,że skuteczniejszy jest ten pierwszy

Ilość zużytych opakowań: 2,w trakcie 3-go

Przeciętny

Krem dość przeciętny.

Drogi w porównaniu do efektów
Apteczno-chemiczny zapach
słabe nawilżenie
szczypie po peelingu i goleniu

plus za lekką konsystencję i wchłanianie

bardzo fajny krem

Bardzo fany krem. Genialnie się wchłania, ładnie pachnie no, a przede wszystkim super nawilża.

Lubie go stosować. Opakowanie tez bardzo mi podchodzi, wyciskam tyle ile potrzebuje nie brudząc sobie dodatkowo paznokci jak przy macanych remikach.

Bardzo lubię dotykać skórę po posmarowaniu nim, jest aksamitnie gładka, normalnie jak nie moja :].

Naprawdę polecam, cena do jakości wręcz genialna.

Używam tego produktu od: 2007
Ilość zużytych opakowań: dwa

Fajny kosmetyk

Skóra jest odświeżona, zwłaszcza rano budzi mnie do zycia, fajnie nawilża i nie powoduje nadmiernego natłuszczenia skóry. Stosowany pod oczy niweluje opuchliznę i cienie pod oczami. Ładnie pachnie.

Polecam facetom, ktorzy lubią orzeźwienie i narzekają na cienie pod oczami.

Średnio jedno opakowanie wystarcza na ok. 2 miesiace.

Ilość zużytych opakowań: sporo tego było