Perfecta, Planet Essence SOYA, Peeling bio-enzymatyczny

Perfecta, Planet Essence SOYA, Peeling bio-enzymatyczny

Dax Cosmetics
Średnia ocena: 0.00/5

Skutecznie złuszcza martwy naskórek, intensywnie wygładza i wyrównuje niedoskonałości, przywraca odpowiednie nawilżenie i koi skórę.

2 x BIO ENZYM – połączone działanie dwóch enzymów z dyni i papai. Złuszczają martwe komórki naskórka i pobudzają do odnowy biologicznej, pozostawiając skórę gładką i pełną blasku.
OLEJ Z SOI (NON-GMO) – intensywnie odżywia, nawilża i delikatnie natłuszcza skórę. Sprawia, że cera staje się aksamitnie gładka i miękka w dotyku.
PROTEINY SOI (NON-GMO) – znacząco poprawiają ujędrnienie skóry oraz doskonale ją odżywiają. Dodatkowo poprawiają koloryt cery.

enzymatyczne
młoda, normalna, dojrzała, sucha, mieszana
nawilżające, wygładzające, rozświetlające
w tubce
drobnoziarniste

Delikatny produkt

Peeling postanowiłam kupić, po przeczytaniu dobrych opinii i jest on całkiem dobry. Używałam go zarówno na twarz jak i na dekolt i lepsze efekty zobaczyłam na dekolcie niż na twarzy.
Produkt jest lekki, dobrze się rozsmarowuje oraz lekko wygładza skórę. Nie podrażnia. Polecam dla osób, które nie wymagają dużego złuszczenia. Skóra po zmyciu jest rozświetlona i gładka.
Mimo małej pojemności wydajny, ładnie pachnie.

Jest ok ale bez szału

Peeling bardzo delikatny, nie podrażnia mojej wrażliwej cery. Bardzo fajnie działa ale nie jest to nic mocnego, idealny jeśli ktoś lubi delikatne złuszczanie. Ja jednak kupię coś innego

Super jest ten peeling

Pachnie cudownie i energetyzująco! Przyjemnie się z niego korzysta. Peeling jest optymalny z jego grubością. Wygładza w miarę dobrze. Mam po nim lekko czerwoną i napiętą skórę, ale to mija. Jednak jeśli chodzi o zawartość kwasów to na dłuższą metę nie widzę większych efektów.

Bardzo mi pomógł

Nie używałam wielu peelingów enzymatycznych do twarzy, dlatego moja recenzja będzie bardziej porównaniem.
Wcześniej używałam produktu, który nie ma za dobrych opinii ale mi wydawało się, że efekty peelingu enzymatycznego nie są tak bardzo widoczne gołym okiem i dlatego produkt ze średnią recenzją wydawał mi się w porządku (zwłaszcza, że był tani). Stwierdziłam, że muszę wypróbować coś innego, z lepszą dostępnością i lepszymi opiniami. Aktualnie jestem po pierwszym opakowaniu i dotarło do mnie, że to jest jedyny produkt, który zmieniłam więc to jemu zawdzięczam zmiany w mojej cerze.
Przede wszystkim moja problematyczna skóra ma nosie (bardzo tłusta, wszystko się na niej mazało i podkłady się ciastkowaly) się uregulowała, trochę mniej się przetłuszcza ale przede wszystkim nie waży mi się teraz podkład! Nie sądziłam, że tak mała zmiana mi pomoże. Z efektów widocznych gołym okiem ale po jakimś czasie to zauważyłam, że szybciej goją mi się pozostałości po wypryskach, małe krostki szybciej znikają i już od jakiegoś czasu nie mam "kaszki", która pojawiała się co jakiś czas i żyła ze mną kilka tygodni. Twarz jest na pewno gładsza w dotyku i wygląda na zdrowszą.
Zostanie ze mną na dłużej!
Maly minus za dostępność

Świetny peeling i mega wydajny

Świetny peeling, w wygodnym opakowaniu tubki, zdecydowanie starcza na dłużej niż jednorazowe saszetki, dodatkowo można użyć ilości, która potrzebujemy. Peeling ma przyjemną konsystencję - delikatna kremową, dobrze się rozprowadza. Po zastosowaniu cera jest rozświetlona, pełna blasku, zdecydowanie gładka i mam wrażenie że dodatkowo nawilżona. Peeling nie podrażnia skóry i jest łatwo dostępny widziałam go już w kilku drogeriach.

Bardzo konkretny kosmetyk

Jest taki czas w życiu każdej z nas, że chcemy szybkiego i fajnego rezultatu bez większego wysiłku. Za każdym razem sięgam po ten kosmetyk i nie zawodzę się- szybkie działanie i widoczne efekty dzięki szybkiemu wygładzeniu i rozpuszczeniu najdrobniejszych skórek. Peeling zostawiam na +5 minut i działa dodatkowo jak maseczka czyli ujędrnia i natłuszcza moją skórę ładnie ja odżywiając. Dla mnie multitasking w jednym!

bardzo przyjemny i delikatny produkt

Był taki czas, że dziewczyny z branży beauty w każdym miejscu internetu mocno zachwalały ten produkt. Namówiły i mnie. Nie żałuję że dałam się namówić.
Peeling zamknięty jest w wygodnej i komfortowej w użytkowaniu tubce. Ma przyjemny słodkawy zapach i żółty kolor. I bardzo ciekawą formułę mocno puszystego, dość gęstego mazidła.
Moja cera jest mieszana, bez większych niedoskonałości ale z widocznymi porami, czasem się przesusza. Peeling jest dla mnie idealny - nie podrażnia, jest naprawdę delikatny. Pozostawia skórę fajnie ściągniętą (choć nie wysuszoną), taką jakby satynową i wygładzenie jest mocno odczuwalne.
Cera po nim jest świeża, miękka, porządnie oczyszczona. Nie jest to produkt z tych mocnych, które po zmyciu dają spektakularną różnicę. Jest delikatny, można by rzec - nieinwazyjny. Stosuję go raz w tygodniu. Lepszego peelingu jeszcze nie miałam, więc na pewno zostanie ze mną na dłużej ;)

Dobry peeling

Peeling ma całkiem dobre działanie. Delikatnie złuszcza naskórek, nie podrażniając. Ma bardzo przyjemny zapach, dzięki któremu aplikacja jest przyjemnością. Opakowanie jest ładne i wygodne w użytkowaniu.

Świetny!

Peeling skusił mnie przede wszystkim dobrym, weganskim skladem. Znajduje się on w wygodnej tubie i jest wydajny. Nakładanie go to przyjemność ze względu na przyjemny, delikatny zapach oraz niespotykaną konsystencję, która sprawia, że chce się go nałożyć więcej i więcej;))
Jego działanie oceniam na 5+, moja skóra go pokochała od pierwszego użycia:)

Łagodny peeling

Przetestowałam już wiele przeróżnych peelingow do ciała, rąk , a także twarzy firmy Perfecta. Większość jest na prawdę godnych polecenia. Muszę przyznać, że jeszcze nigdy się nie zawiodłam, więc kupując ostatnio ten enzymatyczny peeling do twarzy, byłam niemalże pewna, że również się sprawdzi.
I faktycznie - okazało się że jest to bardzo przyjemny vege produkt.
Zacznę od zapachu, który jest na prawdę bardzo delikatny.
Ma całkiem fajną , gładką konsystencje. Bardzo dobrze, rozprowadza się po buzi. Nawilża , wygładza, delikatnie oczyszcza i złuszcza martwy naskórek. Jest łagodny, nie piecze i nie podrażnia twarzy.
Jednak ja liczyłam na trochę lepsze efekty jeśli chodzi o oczyszczenie, więc zostawię 4 gwiazdki. Dodam, że mam cerę mieszaną i rozszerzone pory.
Jest to kolejny dobry peeling , jednak ja będę próbować też innych. Dla tych którzy potrzebują delikatnego peelingu , jednak dającego ładne efekty ten będzie idealny. Skóra po nim jest miękka , gładka i nawilżona. Warto wypróbować.

Peeling idealny

Peeling enzymatyczny Soya od Perfecta stał się moim numerem jeden, jeśli chodzi o produkt do oczyszczania twarzy. Zacznę od tego, że jego konsystencja jest lekka, nie jest za gęsta ani za lejąca po prostu idealna. Produkt po wyciśnięciu ma lekko żółtawy kolor.
Zapach jest delikatny, bardzo przyjemny. Można się odprężyć przy jego nakładaniu zwłaszcza, że jest zalecany delikatny masaż twarzy.
Działanie peelingu jest jak najbardziej widoczne nawet już po pierwszym użyciu. Mam skórę mieszaną z tendencją do przesuszania i podrażnień, a to cudo wspaniale sobie z nią radzi. Nie wysusza wręcz nawilża i koi. Skóra stała się promienna, wygładzona i bardzo dobrze oczyszczona, a niedoskonałości powoli znikają.
Produkt posiada bardzo bogaty naturalny skład, co jest widoczne przy dłuższym stosowaniu.
Opakowanie jest bardzo fajnie skomponowane, tak żeby troszkę rzucało się w oczy ale i przy tym wygodne. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Będzie to mój Hit jeśli chodzi o peeling.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

efektywny i łagodny

Kremowa formuła delikatnie oczyszcza, nie wysusza, wręcz nawilża, Odblokowuje pory i poprawia koloryt buzi, daje efekt rozświetlenie i rozjaśnienia, skóra odzyskuje blask. Bardzo fajna konsystencja, delikatny zapach. Nadaje się do skóry suchej.