Perfecta, Planet Essence SOYA, Peeling bio-enzymatyczny

Perfecta, Planet Essence SOYA, Peeling bio-enzymatyczny

Średnia ocena: 3.48/5

Dax Cosmetics
Średnia ocena: 0.00/5

Skutecznie złuszcza martwy naskórek, intensywnie wygładza i wyrównuje niedoskonałości, przywraca odpowiednie nawilżenie i koi skórę.

2 x BIO ENZYM – połączone działanie dwóch enzymów z dyni i papai. Złuszczają martwe komórki naskórka i pobudzają do odnowy biologicznej, pozostawiając skórę gładką i pełną blasku.
OLEJ Z SOI (NON-GMO) – intensywnie odżywia, nawilża i delikatnie natłuszcza skórę. Sprawia, że cera staje się aksamitnie gładka i miękka w dotyku.
PROTEINY SOI (NON-GMO) – znacząco poprawiają ujędrnienie skóry oraz doskonale ją odżywiają. Dodatkowo poprawiają koloryt cery.

mieszana, młoda, normalna, dojrzała, sucha
nawilżające, wygładzające, rozświetlające
w tubce
drobnoziarniste
enzymatyczne

Nie zmywa się

Używam peelingów enzymatycznych regularnie a moim ulubieńcem jest inny produkt Perfecty, ale ze względu na brak dostępności w sklepie pełna dobrych oczekiwań sięgnęłam po produkt tej samej firmy. Jakie było moje zaskoczenie, że ten tak bardzo mnie rozczarował!
Według instrukcji na opakowaniu peeling należy nałożyć grubą warstwą na całą twarz, następnie trzymać 10-15 minut. To dwie wady w jednym zdaniu - niska wydajność produktu i długi czas kuracji. Najgorsze jednak jeszcze przed nami: produkt bardzo trudno zmyć z twarzy, pozostawia uczucie jakby wysmarowanej woskiem twarzy. Mam wrażenie, że cera jest czymś zaklejona, a nie oczyszczona. Nawet boję się użyć go drugi raz bo obawiam się, że zapcha mi pory.
Nie pozostawia uczucia ściągnięcia ani wysuszenia, co dobre, ale nie o takie pozorne nawilżenie chyba w peelingu chodzi.
Zdecydowanie nie polecam.