Regital, Forte Zdrowe Włosy i Paznokcie, Suplement diety

Regital, Forte Zdrowe Włosy i Paznokcie, Suplement diety

Suplement diety, Reginal Forte, Zdrowe Włosy & Paznokcie. Składniki produktu wpływają korzystnie na dobrą kondycję włosów (skrzyp polny, cynk, selen i biotyna) oraz pomagają zachować zdrowe paznokcie (selen, cynk).
Zawiera:
Witamina D1,25 µg / 25%
*RWS – referencyjna wartość spożycia

Działanie
Na paznokcie, Na włosy, Na skórę
Uzupełniające poziom witamin i minerałów, Regenerujące skórę, Przeciw łamaniu paznokci, Przeciw wypadaniu włosów
Tabletki

Skuteczność:

• Skuteczność: 5

Próbowałam wielu suplementów

Skorzystałam z promocji, kupiłam i nie żałuję! Po miesiącu stosowania jestem zachwycona, mam wysyp baby hair'ów, włosy zdecydowanie bardziej lśnią i nie wypadają już tak jak kiedyś. Paznokcie są mniej łamliwe i wyglądają dużo lepiej niż przed zastosowaniem suplementu. Dawkowanie - dla mnie super, jedna tabletka po posiłku. Szczerze, podeszłam do tych tabletek z dużym dystansem lecz nie mogę się doczekać kolejnego miesiąca.

• Skuteczność: 5

Jeden z lepszych

Suplement Regital kupiłam kiedyś przez przypadek w drogerii Rossmann i od tego czasu używam regularnie.

OPAKOWANIE
Wygodna tubka czarna z różowymi elementami, zakręcana. W środku zawiera 60 szt tabletek podawanych doustnie (zużyłam na razie 2 opakowania), są one odpowiednich rozmiarów, łatwe do przełknięcia, nie pzoostawiają posmaku w ustach

DZIAŁANIE NA WŁOSY
Wydaje mi się, że tutaj różnica jaką zaobserwowałam była największa. Włosy zdecydowanie odżyły już po miesiącu stosowania. Były bardziej odbite od nasady, lśniące i wyglądały zdrowo. Do tego miałam wrażenie, że zmniejszyła się liczba włosów na szczotce.

NA SKÓRĘ
Jeśli chodzi ogólnie o skórę nie zauważyłam żadnego większego działania, jedynie na twarzy miałam wrażenie, że skóra wygląda bardziej promiennie jakby była od wewnątrz rozświetlona co bardzo mi się pdooba:)

PAZNOKCIE
Tutaj efekt również był spektakularny! Moje naturalne paznokcie są bardzo mocne, ale to co ten suplement z nimi zrobił przebił moje najśmielsze oczekiwania. Stały się niesamowicie twarde, rosną jak na drożdżach. Jakiś czas temu przytrzasnęłam swój długi paznokieć drzwiami i wyszedł z tego bez szwanku co dla mnie jest najlepszym dowodem, że produkt po prostu działa.:)))

Jak najbardziej polecam każdemu komu zależy na mocniejszych paznokciach, zdrowszych włosach czy rozśwetlonej i zdrowej cerze