CleanHands, Antybakteryjny żel do rąk z aloesem i prowitaminą B5 55% alkoholu (stara wersja)

Antybakteryjny żel do mycia rąk eliminuje bakterie bez użycia wody. Wzbogacony w wyciąg z aloesu i prowitaminę B5 zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry rąk, pielęgnuje ją , odżywia i chroni.
Przebadany dermatologicznie.
Substancje czynne: etanol 485-505g/l, propan-2-ol 44-55g/l, triklosan 2,7g/l (nr pozwolenia: 5884/14).
Zastąpiony nową wersją, o większej zawartości alkoholu, pozbawioną triklosanu.

Tani, a skuteczny.

Najlepsza jakość w stosunku do ceny. Żel ma wyjątkowo znośny zapach jak na tego typu specyfiki, dobrze czyści dłonie. Nie ma sensu przepłacać za droższe marki, ten produkt jest idealny.

Nie mam zastrzeżeń

Ten żel robi to co ma robić. Pachnie alkoholem a po chwili ten zapach znika i ręce pachną "czysto". Szybko wysycha. Żel na rękach spływa. Jest bardzo wydajny, opakowanie jest ok.

Całkiem dobry.

Miałam ten żel w tubce. Żel dobrze czyści dłonie, nie wysusza ich. Ma ładny zapach, chociaż można wyczuć też alkohol. Plusem jest też to, że szybko się wchłania i niewiele go potrzeba do użycia. Dzięki temu jest wydajny, a przy tym niedrogi. Warto mieć go w swojej torebce. Kupiłabym go ponownie.

dobry

Ma niezły zapach i działa tak, jak powinien działać - pozostawia na dłoniach uczucie czystości bez wysuszania ich. Nie piecze przy korzystaniu, choć mam wrażliwe dłonie i czasami jest to problem.

Ma jeden duży minus - opakowanie! Mam malutkie opakowanie, które gdzieś dostałam, które niestety, jest zamykane przez zakrętkę - kiedy nałoży się nieco żelu i chce się odświeżyć dłonie, trzeba jeszcze kombinować jak to zakręcić, żeby żel nie spłynął z dłoni :)

Żel jak żel

ładnie pachnie. Spełnia swoje zadanie. Szybko schnie. Wygodna tubka, z której bardzo dokładnie da się wycisnąć zawartość. Polecam każdemu jako kosmetyk do torebki :)

Całkiem ok

Żel antybakteryjny w torebce to dla mnie mus. W zasadzie od lat nie zdarzyło mi się nie mieć jakiegoś przy sobie. Ten nabyłam, bo jest ogólnodostępny, nie jest moim ulubieńcem, ale bywa dla mnie ratunkiem.
Pachnie nie najgorzej, chociaż trochę alkoholowo. Niestety wyczuwalny ten alkohol jest na skórze, lekko wysusza. Zależy jak często z niego korzystamy i jaką mamy skórę dłoni. Mi krzywdy nie robi, ale wolę go używać w wakacje, gdy mam potrzebę totalnego wyczyszczenia lepkich rąk.

wysuszacz

Mam fioła na punkcie czystych rąk dlatego ten żel wydawał mi się super gadżetem, dzięki któremu będę mogła "umyć" ręce w sytuacji gdy nie ma dostępu do wody. Ma rzadką konsystencję, szybko się wchłania. Opakowanie poręczne, dobrze się otwiera. Jak działa? Mam skórę wrażliwą skłonną do podrażnień i niestety ten produkt zmasakrował mi dłonie :< po kilku użyciach skóra była popękana, sucha na wiór i niesamowicie piekła.. Jestem bardzo rozczarowana.

Fajny

Tego typu żale nieraz uratowały mi "życie" ;) ile razy zdarza się, że idziecie do toalety na festiwalu, wyjeździe czy na stacji benzynowej, a tam nie ma mydła? OHYDA!!!!! I wtedy kocham tego, kto wymyślił żele bakteryjne.

Żel podczas aplikacji pachnie oczywiście całkiem mocno alkoholem, ale to szybko mija. Konsystencja jest mocno płynna, ale wygodna w użyciu, wydajność w normie. Niestety pozostawia delikatne uczucie lepkości na dłoniach, no ale coś za coś. Mam suchą skórę, więc ten żel nie jest idealny, bo jednak trochę wysusza, ale jeszcze nie jest najgorzej pod tym względem.

A teraz ciekawostka: czy wiecie, że ten żel działa również świetnie na ugryzienia komarów? Natychmiast niweluje swędzenie. Co kilka godzin trzeba powtórzyć aplikację, ale sprawdza się niegorzej niż Fenistil!

Plusy:
+usuwa bakterie z rąk
+odtłuszcza ręce
+wygodne opakowanie na “klik”
+dzięki przezroczystemu opakowaniu widać ile jeszcze produktu jest w środku
+można nałożyć go na ugryzienie komara i ugryzienie przestaje swędzieć

Minusy:
-odrobinę wysusza ręce, choć jak na żel antybakteryjny i tak jest OK
-pozostawia lekkie uczucie lepkości na dłoniach

Wydaje mi się, że Carex jest trochę fajniejszy w użyciu, ale za to droższy.

Całkiem, całkiem

Bardzo przydatna rzecz do torebki, mała i można wszędzie zabrać. Początkowo zapach jest nieprzyjemny, bardzo alkoholowy, ale potem łagodnieje i można go znieść. Nie przesusza moich dłoni i pozostawia to uczucie czystości.

Bardzo przydatny gadżet

Świetny produkt, szczególnie dla osób mających małe dzieci, gdy nie znasz dnia ani godziny kiedy zajdzie pilna potrzeba umycia rąk. Żel wcale nie wysusza tak bardzo dłoni, w moim przypadku jest to efekt podobny do umycia wodą z mydłem. Zapach podczas aplikacji jest nieprzyjemny, alkoholowy, jednak już po chwili zmienia w delikatny i orzeźwiający. Po użyciu dłonie są odświeżone i sprawiają wrażenie czystych więc chyba działa jak należy :-) Zawsze mam go w torebce i raczej długo się to nie zmieni.

WYSUSZA I DZIWNIE PACHNIE

Nie śmierdzi tyle alkoholem, co dziwnym kwasem.. Nie potrafię znieść tego smrodu oraz suchości rąk jaką pozostawia, dlatego po użyciu stosuję krem do rąk. Średniak, dający średnie uczucie czystości rąk. Noszę go w torebce, ale nie umywa się do Carexa. ŚREDNIAK

Gdyby nie ten zapach..

Przydatny gadzet, szczegolnie kiedy nie mamy mozliwosci umycia rak. Zel ma malenkie opakowanie - latwo miesci sie w torebce, plecaku i zawsze mozna je miec przy sobie,. Pompka dozuje odpowiednia ilosc produktu, nie zacina sie. Zel jest dosc gesty, ale latwo rozprowadzic go na dloniach. Pozostaiwa uczucie czystosci. Niestety strasznie wysusza dlonie, a do tego okropnoie pachnie kwasem salicylowym! To jego najgorsze wady, ale dla dzialania warto czasem sie pomeczyc.