CleanHands, Antybakteryjny żel do rąk z aloesem i prowitaminą B5 55% alkoholu (stara wersja)

Antybakteryjny żel do mycia rąk eliminuje bakterie bez użycia wody. Wzbogacony w wyciąg z aloesu i prowitaminę B5 zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry rąk, pielęgnuje ją , odżywia i chroni.
Przebadany dermatologicznie.
Substancje czynne: etanol 485-505g/l, propan-2-ol 44-55g/l, triklosan 2,7g/l (nr pozwolenia: 5884/14).
Zastąpiony nową wersją, o większej zawartości alkoholu, pozbawioną triklosanu.

Produkt na plus

Po raz pierwszy w życiu kupiłam żel do rąk, który służy do ich dezynfekcji. Jakoś nigdy nie miałam potrzeby takiego zakupu. Na podróż zawsze zabierałam nawilżane chusteczki i jakoś tak było. Jednak teraz żałuję, że nie poznałam produktu wcześniej,gdyż jest świetny. Sprawdza się w podróży, ale nie tylko. Producent zaleca, by stosować go dwa razy dziennie na czyste ręce. Ja go zabierałam przeważnie w podróż i na przykład po skorzystaniu z publicznej łazienki i umyciu tam rąk wolałam jeszcze użyć tego żelu. Przed jedzeniem w podróży też go używałam. Produkt ma 50 ml, ale jest bardzo wydajny. Niewielka jego ilość wystarcza do dobrej dezynfekcji rąk. Pięknie pachnie, choć w zapachu czuć lekko alkohol. Jednak najbardziej wyczuwalny jest aloes.
Zdecydowanie produkt na plus.

OK

Od jakiegoś roku regularnie używam żeli antybakteryjnych do rąk, i mam kilka swoich ulubionych, ten jest jednym z nich. Ładnie pachnie, nie wysusza skóry dłoni i nie zajmuje dużo miejsca w mojej i tak już przeładowanej torebce. Wydajny, bo nie potrzeba dużo żeby szybko ogarnąć łapki. Super :)

Fajny

Zawsze potrzebuje mieć jakiś żel antybakteryjny przy sobie. Ten jest całkiem okej. Odświeża, raczej nie wysusza rąk i nie zostawia lepkości. Nie wiem co tu jeszcze o takim żelu można napisać. Ogólnie fajny.

Niezbędnik

Mam obsesję na punkcie czystych rąk. Wychodząc z domu np. na zakupy, czy do restauracji nie wyobrażam sobie żeby zabrakło w torebce jakiegoś czyściciela. Są to albo mokre chusteczki albo żel.
Ten jest równie fajny jak wersja niebieska. Ładnie pachnie szybko się wchłania , nie wysusza rąk i niszczy bakterie.
Moim zdaniem od wersji niebieskiej różni się tylko zapachem.

Super żel. Najtańszy na rynku.

Najlepszy żel antybakteryjny! Z nim czuję się świeżo i czysto. Niezawodna jakość. Mieści się bez trudu w torebce, Świetnie się rozprowadza i natychmiastowo wchłania. Po jego użyciu dłonie są czyste, świeże i gładkie. Podoba mi się że są również inne wersje zapachowe.

Podoba mi się

Lubię żele Clean Hands. Mają fajne zapachy i nie kleją się po nich dłonie. Najczęściej używam właśnie tego, z aloesem. Pięknie pachnie, szybko się wchłania i kosztuje grosze, i sądząc po składzie - działa, co oczywiście jest najważniejsze. Uczciwy polski produkt, za dobre pieniądze.

Niezbędnik

Zawsze mam w torebce opakowanie tego żelu.
Jest tani, łatwo dostępny, w ergonomicznej tubce.
Pięknie pachnie, nie wysusza dłoni, a zaraz po aplikacji mamy komfort czystych dłoni - bez względu czy to piaski na wydmach, szczyty górskie czy tylko ławka w parku.

Stosuję już ten produkt od dłuższego czasu. Jestem niezmiennie nim zachwycona. Dobrze czyści skórę, ma całkiem przyjemny zapach. Koleżanka paląca papierosy mówiła mi, że nawet neutralizuje zapachy. Poza tym nie wysusz skóry. Super!

Super, z pompka bardzo wygodny

CleanHands bardzo sobie cenię. Wersja z pompką jedna sztuka stoi w łazience , druga w torbie na spacery. Z pompką dobrze aplikuje odpowiednia ilość żelu, sam żel super oczyszcza, zabija bakterie a nawet usuwa niepożądane zapachy z dłoni ( kto gotuje ten wie jak trudno pozbyć się zapachu ryb, cebuli, itd) , szybko się ulatnia , pozostawiając dłonie czyste. Polecam, szczególnie po wizyrach w miejsach publicznych( pamiętajcie o dezynfekcji okropnie brudnych wózków i koszykowna zakupy- mnóstwo bakterii kałowych, a szczególnie gdy wkładacie tam swoje dzieci). Wersja z pompka cudo

Super!

Według mnie jedne z lepszych żeli antybakteryjnych! Zapcha trochę mniej przyjemny jak cena. Szkoda, że nie ma dużego wyboru zapachów. UWAGA uważajcie aby nie pobrudzić ubrań bo bardzo ciężko schodzi!

uwielbiam

Uwielbiam żele Clean Hands! Zawsze kupuje przynajmniej jeden z rodzaju w różnych wielościach i wariantach.
świetnie odświeżają dłonie, nie dają uczucia lepkości. Żeli używam głównie przy wyjściach "na miasto", kiedy chce coś zjeść a niestety nie ma możliwości umycia rąk wodą z mydłem. Małe pojemności, które można wrzucić do nawet najmniejszej torebki. Polecam

Najlepszy

Byłam do niego sceptycznie nastawiona, bo kosztował 2 zł z groszami więc stwierdziłam, że pewnie się nie sprawdzi a tu takie zaskoczenie. Żel pięknie pachnie, nie czuć alkoholu na rękach tylko śliczny aloesowy zapach. Świetnie myje ręce, w ciągu 30 sekund błyskawicznie się wchłania i pozostawia uczucie czystych i pachnących dłoni.