CleanHands, Antybakteryjny żel do rąk z aloesem i prowitaminą B5 55% alkoholu (stara wersja)

Antybakteryjny żel do mycia rąk eliminuje bakterie bez użycia wody. Wzbogacony w wyciąg z aloesu i prowitaminę B5 zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry rąk, pielęgnuje ją , odżywia i chroni.
Przebadany dermatologicznie.
Substancje czynne: etanol 485-505g/l, propan-2-ol 44-55g/l, triklosan 2,7g/l (nr pozwolenia: 5884/14).
Zastąpiony nową wersją, o większej zawartości alkoholu, pozbawioną triklosanu.

Bez wad

Nie mam co się przyczepić do tego żelu, bo robi to co robić ma-oczyszczać-a w dodatku jest bardzo tani. Po pierwsze: wygodne opakowanie. Bez problemu da się je zamknąć jednym palcem, co jest wygodne kiedy już nalejesz żelu na ręce. Bez problemu czyści dłonie i zostawia je odświeżone. Nie zauważyłam wysuszenia. Zaletą jest niewielka cena, a przy tym przyzwoita wydajność. Nie mam żadnych wad i zastrzeżeń. Bardzo przydatny w podróży.

Antybakteryjny żel do rąk

Bardzo fajny produkt gdzie zmieści się do torebki i gdzieś w samochodzie dla szybkiego oczyszczania dłoni w nagłych przypadkach w skaldzie żelu jest aloes oraz prowitamina B5 . Jeżeli ktoś posiada bardzo suche dłonie czy nawet suche nie będzie z tego zadowolony gdyż żel przesusza nasze dłonie.

są lepsze

Zużyłam tylko 1 opakowanie w tubie z zakrętką tego produktu.
Gdy go kupiłam nie miałam żadnego porównania do konkurencji.
Żel owszem odświeża, oczyszcza dłonie, ale przez tą zakrętkę nie jest zbyt higieniczny.
Dobrze, że producent wprowadził większe opakowanie z klapką.
Ja jednak nie zakupię go, bo żel ma mocny zapach i trochę wysusza dłonie ( a aloes powinien raczej nawilżać ).

Szalenie przydatny

Przydatny, gdy ma się dzieci i partnera, który lubi jeść z budek gastronomicznych, gdzie nie ma okazji umyć rąk. Żelik z fajnym dozowniczkiem. Wyciskamy troszkę na ręce, pocieramy i gotowe. Żel pachnie aloesem i alkoholem. Delikatnie wysusza, ale to mała szkoda. Dobry zamiast mokrych chusteczek.

Spoko gadżet

Produkt na pewno przydaje się w trakcie podróży lub sytuacji w których nie mamy dostępu do umycia rąk mydłem. Żel pachnie bardzo przyjemnie aloesem i utrzymuje się przez jakiś czas. Opakowanie jest poręczne, solidne oraz nic z niego nie wypływa, a aplikacje łatwo wykonać. Moje ręce po użyciu są odświeżone, a żel przy nakładaniu powoduje fajne uczucie chłodu na dłoniach.

przydatny

Żelu używam sporadycznie na spacerze z dzieckiem, poręczne opakowanie z wygodnym dozownikiem, nie przesusza nadmiernie skóry. Plus za witaminy w składzie

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Piekny zapach

żel ten ma bardzo fajne działanie, po jego użyciu ręce sa zdecydowanie gładsze i bardziej czyste. Zapach tez jest bardzo fajny tylko szkoda, że od razu po naniesieniu tak nie pachnie. Gdy da się go prosto z buteleczki na rękę to strasznie czuć alkohol.

Opis Produktu:

Bardzo fajny antybakteryjny żel do rak. Mega praktyczne opakowanie które zawsze i wszędzie sie zmieści. Żel może przesuszać dłonie przy nadmiernym korzystaniu z żelu no ale to normalne :)

Must have w każdej sytuacji

Cóż tu dużo pisać – nie mogę się bez niego obyć, jest absolutnie niezastąpiony. Skutecznie oczyszcza i odświeża dłonie zapewniając uczucie ochłodzenia. Jedynym minusem jest intensywna woń alkoholu, ale taka już specyfika tego typu produktów. Jest wydajny, tani i ogólnodostępny

Niezastąpiony

Niezastąpiony żel do torebki. Dobrze oczyszcza i odświeża dłonie. Poważnym minusem dla mnie jest zapach alkoholu. Ale mimo wszystko warto mieć pod ręką na wyjazdach.

zawsze obecny

Obowiązkowy w mojej torebce. Mam fioła na punkcie czystości dłoni, dlatego nie wyobrażam sobie życia bez tego żelu. Po wyparowaniu alkoholu dłonie pachną jak po kremie; uczucie czystości i świeżości wyczuwalne; żel fajnie wygładza skórę, a gdy posmaruję na nego kapkę kremu to mam wrażenie, ze ten szybciej się wchłania; wydajny i tani, dostępny w rossmanie i innych drogeriach.

Niezastąpiony w każdej torebce

Uważam antybajteryjny żel za absolutnie niezbędny produkt w mojej torebce. Nie zawsze przed jedzeniem mam okazję i dostęp do bieżącej wody i mydła i właśnie taki produkt ratuje mnie przed spożyciem milionów bakterii.
Żel Cleanhands z aloesem ma mocno alkoholowy zapach po wydostaniu produktu z opakowania. Gdy jestem w miejscu publicznym, niestety większość ludzi wokół poczuje duszący, spirytusowy zapach, który po chwili znika. Na jego miejsce pojawia się śliczny, delikatny zapach aloesu, który łagodzi śmierdzący zapach alkoholu.
Obawiałam się przed pierwszym użyciem że dłonie będą w strasznym stanie po przetarciu ich alkoholem. Nic takiego nie ma miejsca. Wydają się być delikatnie muśnięte czymś nawilżającym, co dobrze na nie działa, nawilża i regeneruje.
Przy jednorazowym użyciu wystarczy kropelka żelu stąd produkt uważam za bardzo wydajny.
Produkt kosztuje grosze a świetnie się sprawdza. Także sądzę, że każdemu w torebce przyda się podobny produkt.