Max Factor, Divine Lashes Mascara (Tusz do rzęs)

Max Factor, Divine Lashes Mascara (Tusz do rzęs)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.00/5

Tusz do rzęs Max Factor Divine Lashes zapewnia zjawiskową objętość rzęs lekkich jak piórko z każdą kolejna warstwą. Dzięki wyjątkowo ultramiękkiej szczoteczce bez wysiłku osiągniesz swój wymarzony efekt!

Tusz do rzęs Max Factor Divine Lashes jest POLECANY PRZEZ MAKIJAŻYSTÓW*

Dzięki lekkiej i kremowej formule, tusz nie rozmazuje się ani nie kruszy.

Wzbogacony o wzmacniający rzęsy pantenol. Jest przebadany okulistycznie i odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.

Benefity
- Zjawiskowa objętość rzęs
- Zjawiskowy efekt bez wysiłku
- Rzęsy lekkie jak piórko z każdą kolejna warstwą
- Ultra miękka szczoteczka
- NIE POZOSTAWIA GRUDEK / NIE ROZMAZUJE SIĘ / NIE KRUSZY SIĘ

*badanie na grupie 110 wizażystów rekrutowanych z grup FB zrzeszających wizażystów z Polski, październik 2021. 98% z tych, którzy przetestowali maskarę Divine Lashes, poleciłoby ją swoim klientkom.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
z włosia

super!

Bardzo fajna mascara. Dobrze się jej używa nawet tuż po otwarciu jak jest nowa, co jest raczej rzadkie.
Klasyczna wygodna szczoteczka bardzo fajnie rozdziela rzęsy, wydłuża, podkręca i pogrubia. Efekt można budować. Ma intensywnie czarny kolor.
Jest bardzo trwała, nie kruszy się i nie osypuje, a jednocześnie nie sprawia problemów przy demakijażu.
Jest bardzo wydajna.
Produkt naprawdę warty uwagi,

Rewelacyjny

Jest to tusz, który zrewolucjonizował zasoby mojej kosmetyczki. Od pierwszego użycia byłam nim zachwycona. W niczym nie ustępuje drogiemu Hypnose od Lancome. Jego szczoteczka jest podobna oraz co najważniejsze - ostateczny efekt końcowy. To wystarczające powody dla których kupię go ponownie.
Tusz zamknięty jest w klasyczne opakowanie przypominające kultowy MF 2000 calorie, jednakże posiada o wiele lepszy sklad i właściwości. Dodatkowo zaopatrzony jest w kartonik zawierający szczegółowy opis efektów. Wszystkie zapewnienia producenta w moim przypadku się potwierdziły, co jest oczywiście wielkim atutem produktu. Rzęsy po nałożeniu drugiej warstwy są wspaniale wydłużone i pogrubione. Bez efektu sklejenia i bez grudek. Warto zaznaczyć, że jego formuła nie usztywnia rzęs. Sprawia, że są one elastyczne i miękkie w dotyku, nie obciąża i nie powoduje ich nadmiernego wypadania. Jest to dobry produkt do wrażliwych oczu. Często mascary powodują u mnie powstawanie jęczmieni na lini wodnej powieki, jednak ten tusz okazał się bardzo łagodny dla moich alergicznych oczu. Kolor głębokiej, intenysnej czerni w porównaniu z wieloma moimi tuszami również zasługuje na szczególną uwagę. Jest to ważny element, który sprawia, że nie trzeba nakładać dużo tuszu aby uzyskać idealny odcień. Nie zauważyłam by nadmiernie się rozmazywał. W ciągu dnia ładnie wygląda aż do momentu zmywania makijażu. Według mnie, ten tusz nie ma żadnych wad. Polecam!

Do ideału trochę mu brakuje

Od lat nie miałam tuszu od Maxa dlatego bardzo się ucieszyłam gdy dostałam tego oto gagatka w prezencie od kochanej Intermanki <3. Byłam go bardzo ciekawa - recenzję miał bardzo obiecujące a i ja muszę przyznać , że zazwyczaj tusze tej marki fajnie się u mnie sprawdzały . Ten jest dobry ale decyzję o ponownym zakupie musiałabym bardzo przemyśleć ponieważ nie jest niestety pozbawiony wad.

Opakowanie prezentuje się bardzo ładnie . Czarna tuba z eleganckimi złotymi napisami które się nie ścierają , dość długa ułatwiająca nakładanie tuszu rączka i szczoteczka z klasycznego włosia w kształcie klapsydry - to takie podstawowe i najważniejsze informacje techniczne .

Odcień czerni głęboki i mocno nasycony . Formuła w moim odczuciu mimo iż kremowa jest odrobinkę za sucha ale z tuszem pracuje się bardzo dobrze . Ma lekko chemiczny zapach na szczęście bardzo szybko wietrzejący . Tuszu to ja sobie nie żałuję nigdy i w przypadku tego by uzyskać efekt który w pełni mnie zadowoli nakładam 3 warstwy .

Moje rzęsy są dość gęste ale średniej długości . Od tuszu oczekuje efektu wręcz teatralnego - rzęsy muszą być tak długaśne by robić mi za grzywkę , dodatkowo bardzo zwracam uwagę na to ile dany tusz doda objętości . Tutaj efekt jest bardzo ładny ale jak dla mnie nie do końca idealny ( ale brakuje do tego dosłownie odrobinka ).

Pierwsza warstwa w moim przypadku bardzo ładnie przyczernia rzęsy i delikatnie je rozdziela . Warstwa druga daje mi perfekcyjne rozdzielenie i widoczne wydłużenie , dodatkowo ta druga warstwa rozkłada rzęsy w wachlarz co z automatu daje wrażenie optycznie bardziej otwartego oka . Pogrubienie przy tej warstwie jest delikatne . Warstwa trzecia bardzo ładnie pogrubia rzęsy , sprawia też , że są one odpowiednio zdefiniowane i naprawdę dobrze rozdzielone , da się też dobudować lekko wydłużenie i naprawdę jest one spore ale rzęsy nie sięgają mi do linii brwi , tak więc czuję drobny niedosyt. Ale widoczne te rzęsy są i wyglądają całkiem spoko .

Tusz jest bardzo trwały . Nie rozmazuje się , nie kruszy i nie odbija . Nie zauważyłam też by się w ciągu dnia osypywał . Efekt jaki uzyskuje po nałożeniu trwa w nienaruszonym stanie aż do momentu demakijażu . Z usunięciem tego tuszu w moim przypadku najlepiej sobie radzi kokosowy micel Eveline . Mam całą baterię miceli , olejków , maseł i emulsji do demakijażu ale z każdym z nich ( poza tym micelem właśnie tusz schodził dość opornie . Jedyne co mnie martwi to to , że czasem po zmyciu produktu widzę na waciku z dwie rzęsy . Nie zdarza się to za każdym razem ale mimo wszystko wolałabym by tusz nie był aż tak '' agresywny '' dla moich rzęs . Łzawienia oczu po tym tuszu nie odnotowałam.

Podsumowując jest to dobry tusz . Definiuje rzęsy , nadaje im objętości i dość fajnie wydłuża ale nie jest to efekt tak spektakularny bym z całą pewnością wiedziała , że kiedyś do produktu wrócę. Ale jeśli ktoś jest go bardzo ciekawy to spróbować można.

super tusz

Super tusz który podkreca i wydłuża ładnie rzesy, jest wydajny, ma fajna klasyczną szczoteczke, głeboko czarny kolor. Rzęski są w dobrym stanie po jego uzyciu. Jestem z niego bardzo zadowolona i napewno kupie go ponownie. Polecam...

Głęboka czerń

Pierwszy raz mam tusz od Max Factor - za co bardzo dziękuje Wizaż :-) Z wielką ciekawością przystąpiłam do testów i pierwsze wrażenie to było wow - bardzo intensywna czerń! Byłam pod wrażeniem! Do tego klasyczna szczoteczka - które bardzo lubię - byłam zachwycona! Jednak po dłuższym czasie, kiedy inne tusze zaczynają się robić „fajne” ten mi zgęstniał i zaczął sklejać rzęsy.. Muszę wyczesywać szczoteczką od innego tuszu.
Zalety :
- kolor : intensywna czerń!
- lekkość
- pogrubienie

Wady:
- niestety może sklejać rzęsy

Efekt wow

Jest to mój zdecydowany ulubieniec.
Efekt jaki daje ten produkt jest przeboski.
Wydłużone i idealnie rozdzielone rzęsy. Absolutnie nie ma mowy tu o sklejaniu, grudkach itp. Dodatkowo tusz jest mega czarny i mega trwały. Nie osypuje się w trakcie dnia, nie odbija na powiekach.
Pracując z nim możemy uzyskać zarówno delikatny look jak i teatralne szczoty.
Jedyny minus - trochę sporo nabiera się go na szczoteczkę.

Rewelacyjnie wydłuża i pogrubia

W końcu znalazłam świetny tusz do rzęs, który doskonale współgra z moimi rzęsami. Wydłuża je i pogrubia, idealnie wykańcza makijaż. Można go używać kilka razy, warstwa po warstwie - tym sposobem nie skleja rzęs, a efekt jest rewelacyjny. Uwielbiam ten tusz i będzie moim hitem tej wiosny. Dobra jakość w dobrej cenie - szczerze polecam!

Tusz z średniej półki

Jeśli chodzi o ten tusz, mogę o nim się wyrazić: jak jeden z wielu.
Niestety niczym szczególnym się nie wyróżnił. Owszem, ładnie rodziela rzęsy, delikatnie pogrubia, natomiast jeśli chodzi o wydłużenie, tutaj nie spełnia swojej roli.

Wyraziste spojrzenie

Tusz do rzęs podkreśla nawet najbardziej oporne rzęsy. W codziennym biegu i zmęczeniu napisanym na twarzy po nieprzespanek nocy - otwiera spojrzenie i rozbudza wizerunek twarzy.

Rozdziela i wydłuża rzęsy

Mascara ma wygodną szczoteczkę, opakowanie kalsyczne, ładnie rozdziela rzęsy i można dokładać tusz bez efektu sklejonych rzęs. Rzęsy są widocznie wydłużone. Tusz ma dobrą konsystencję i nie wylewa się z opakowania.

Mega podkreślone oczy

Bardzo dobry produkt.Klasyczne opakowanie,ciekawa szczoteczka. Produkt doskonale podkreśla i nadaje delikatna objętość rzęsą. Ładnie rozdziela rzęsy ,efekt utrzymuje się bardzo długo ????

perfekcja

Bardzo dobry tusz. ŁATWA aplikacja .ŁADNIE rozdziela rzęsy i wydłuża oraz lekko pogrubia , nie skleja ich , nie kruszy się , nie rozmazuje. Dobrze wyczesuje rzęsy i nie odbija się na powiece .Polecam