Mixa, The Face Cream of Sensitive Skin (Krem do wrażliwej skóry)

Mixa, The Face Cream of Sensitive Skin (Krem do wrażliwej skóry)

Średnia ocena: 4.00/5

Idealny dla wrażliwej skóry dzieci, kobiet i mężczyzn. Odpowiedni do okolic oczu osób dorosłych. Wzbogacony w witaminę E, natychmiast koi napiętą skórę i chroni ją przed wysuszeniem. Masło shea i olejek ze słodkich migdałów regeneruje i pomaga wzmacniać barierę skóry. Wzbogacony w olejek migdałowy, nawilża przez 24H i chroni skórę twarzy przed wysuszeniem. Nawilża i chroni 24H. Natychmiast koi skórę. Natychmiast łagodzi uczucie napięcia i podrażnień.

nawilżające, łagodzące, regenerujące
hipoalergiczna
w tubce
żel
bogate
uniwersalne
sucha, wrażliwa, młoda

Lubię się z nim :)

Świetny krem dla całej rodziny! Jego uniwersalny, delikatny zapach nadaje się do stosowania dla każdego. Całość znajduje się w wygodnie zamykanej tubce. Stosunkowo niedrogi, wydajny dzięki swojej konsystencji (wystarczy niewielka ilość do pokrycia całej twarzy). Pozostawia miękka i nawilżona skórę, bez podrażnień. Przynosi ukojenie i nadaje się zarówno na dzień i jak i na noc. Dla mnie warty polecenia :)

Moja skóra go lubi

Fajny, treściwy, a jednocześnie nie obciążający krem. Dobrze nawilża, ale nie zapycha i nie powoduje nadmiernego wyświecania się skóry. Makijaż dobrze się na nim trzyma.
Stosuję go na noc i na dzień bo moja skóra go lubi.

Jest ok

Krem kupiłam wiele miesięcy temu, a w chwili obecnej dopiero powoli się kończy. Tubka jest sporych rozmiarów, bo aż 100 ml. Od dawna używam go wyłącznie na noc, ale na dzień, pod makijaż też się u mnie sprawdzał.

Konsystencja kremu jest rzadka, wręcz wodnista, przez co niewielką ilością można pokryć całą twarz. Delikatnie nawilża skórę i świetnie pachnie. Jest to taki typowy zapach kosmetyków przeznaczonych dla dzieci. Cena produktu także jest przyciągająca.

Mój ukochany

Krem jak na tą półkę cenową jest po prostu idealny!
Mam skórę mieszaną i wrażliwą, krem ją koi, doskonale nawilża. Sprawdza się na noc jak i na dzień oraz pod makijaż. Błyskawicznie się wchłania i jest bardzo wydajny. Zapach ma bardzo przyjemny i delikatny. Nie zapycha!! Jedyną wadą jest to, że lekko szczypie w oczy, ale za to działanie i cenę mogę mu wybaczyć ;)

Pozytywne zaskoczenie

Kupiłam ten krem na promocji w drogerii i kiedy zobaczyłam w domu że w składzie jest olej ze słodkich migdałów i masło shea byłam pewna że od razu zapcha moją skłonną do niedoskonałości wrażliwą skórę. Okazało się jednak że nie tylko nie zapycha ale też łagodzi podrażnienia i niedoskonałości. Dobrze nawilża, ma przyjemny zapach i stał się jednym z moich ulubionych uniwersalnych kremów. Sięgam po niego zawsze gdy zaszkodzi mi inny kosmetyk i chce doprowadzić skórę do porządku.

Lepiej nie

To pierwszy produkt marki mixa, jakiego używałam. Słyszałam, że mają produkty dla wrażliwców, ale ja mam mocno mieszane odczucia. Opakowanie jest spore, standard to połowa tej pojemności przy kremach do twarzy. Doceniam też higieniczność tubki i szybkość otwarcia, wygodę postawienia takiego opakowania. W konsystencji zaskoczyło mnie jaki ten krem jest rzadki. Wystarczy naprawdę niewielka ilość na całą twarz. Nakłada się go raz dwa, dosłownie się rozmazuje. Jednak to pozorna lekkość, bo jeszcze długi czas czuć na twarzy warstwę jakby glicerynową. Przy używaniu go regularnie na noc nabawiłam się podskórnych gulek, które nie przytrafiły mi się od dawna. Początkowo używałam go także czasami na dzień, ale nie nadaje się pod makijaż. Nie posmarowałabym nim też dziecka. Dopisek o bezpiecznym używaniu w okolicach oczu też mnie zmylił, bo mnie oczy od niego podszczypują. Z jednej strony mam wrażenie, jakbym używała kremu dla samego faktu, że czymś się smaruję, więc pielęgnacja odhaczona. Z drugiej wydaje mi się, że jest to krem ochronny, bo po co ta warstwa, a jednak nie czuję nawilżenia, czasami wręcz ściągnięcie w niektórych partiach twarzy. Do tego to zapychanie, dla mnie krem zagadka i więcej szkody, niż pożytku. Pachnie bliźniaczo do mlecznego żelu pod prysznic innej firmy, ładnie, ale dosyć intensywnie. Może stąd podrażnione oczy.

Uniewersalny, nawilżający, delikatny kremik dla całej rodziny

Kiedy natknęłam się na ten krem w jednym z supermarketów, ( był akurat w cenie promocyjnej ) bez zastanowienia wzięłam do koszyka dwie tubki.
Zdążyłam już wypróbować całkiem sporo produktów do pielęgnacji ciała oraz twarzy marki Mixa i powiem szczerze, że bardzo się zaprzyjaźniłam z tą marką.

Kremik kosztował mnie dokładnie 8 zł. Jak za 100 ml to cena super.
Umieszczony jest w poręcznej tubce z bardzo wygodnym zamknięciem na klik. Tubkę można postawić na nakrętce co tez jest fajną sprawą.
Bardzo łatwo jest wycisnąć dokładnie taką ilość kremu jaką chcemy.

Jest to niezwykle delikatny, nawilżający krem do wrażliwej skóry twarzy i okolic oczu.
Super, że jest uniwersalny, a więc odpowiedni dla dzieci, kobiet i mężczyzn mających bardziej wrażliwą, suchą skórę.
Smaruję nim moje dzieci, ale u mnie i partnera też się bardzo d sprawdza.

Po otwarciu okazała się, że krem ma dosyć lekką, umiarkowanie gęstą konsystencję. Szybko się wchłania i natychmiastowo przynosi ukojenie suchej, spierzchniętej skórze. Nie szczypie, nie podrażnia, a wręcz przeciwnie - bardzo łagodzi wszystkie podrażnienia. Posiada składniki pielęgnujące takie jak: gliceryna, masło Shea, olejek z migdałów, witamina E. Gliceryny jest tylko 10% więc ma pozytywny wpływ n skórę. Krem nawilża, chroni przed wysuszeniem.
Pomógł mi zniwelować suche skórki wokół nosa, za co jestem mu wdzięczna.
Już po pierwszej aplikacji skóra staje się bardzo gładka, miękka i przyjemna w dotyku.
Nie zapycha, nie powoduje powstawania wyprysków -pod tym względem moja cera się nie zmieniła (a wykorzystaliśmy już jedna cała tubkę).

Zauważyłam, że pozostawia jednak delikatna warstwę. Na szczęście nie tłustą i lepką, a bardziej satynowa, więc nie przeszkadza mi to jakoś bardzo. Skóra po nim się nie świeci, nie wygląda na mega natłuszczoną co jest dla mnie ważne.
Użyty w małej ilości da radę nawet pod makijażem i się nie roluje.
Ja dodatkowo smaruję nim ręce , bo jest na prawdę świetny w nawilżaniu skóry. Momentalnie przywraca dłoniom jedwabistą gładkość.

Gdyby posiadał jeszcze filtr SPF to już w ogóle byłaby bajka...

Bardzo fajny krem

Krem do twarzy i okolic oka do skóry wrażliwej marki Mixa zapakowany jest w miękką plastikową tubę o pojemności 100 ml z funkcjonalnym zamknięciem na klik. Krem przeznaczony jest dla całej rodziny. Jest hipoalergiczny a w składzie znajdują się m.in. gliceryna, witamina E, masło Shea i olejek migdałowy.
Składniki te chronią skórę przed wysuszeniem, regenerują, łagodzą podrażnienia i pomagają wzmocnić barierę skóry. Poza tym dzięki nim skóra wyraźnie jest nawilżona i czuć to od razu po nałożeniu przez długie godziny.
Konsystencja jest lekka, bardzo dobrze rozprowadza się i szybko wchłania. Wystarczy niewielka ilość do nałożenia na cała twarz, szyję i dekolt przez co jest bardzo wydajny.
Zapach jest bardzo ładny i delikatny.
Dodatkowy plus za przystępną cenę.

Idealne dla skóry delikatnej

Krem poleciła mi położna i muszę powiedzieć ,że to był strzał w dziesiątkę.
Córka miała problemy z uczuleniem i naprawdę wszystko chyba już przerobiłam ,położna podpowiedziała abym spróbowała Mixy do skóry wrażliwej The Face Cream of Sensitive Skin i nie żałuje naprawdę używam do chwili obecnej już kolejne opakowanie . Córka ma skórę delikatna bez żadnych krostek , przebarwień , naprawdę ja nawet używam na moją suchą skórę ,która mam na rękach jest naprawdę świetny. Polecam z czystym sumieniem ????

Zaskoczenie

Moja mieszana cera bardzo źle znosi mróz, wiatr, ogrzewanie i klimatyzację. Ostatnio czułam, że moja dotychczasowa pielęgnacja nie radzi sobie w takich warunkach i w akcie rozpaczy, zachęcona pozytywnymi recenzjami na wizażu kupiłam krem Mixy.
Do sedna.
Jest to pierwszy produkt tej firmy, który sprawdził mi się w 100%. Ukoił i uelastycznił skórę, nadal jej zdrowy, odżywiony wygląd, i mimo gliceryny wysoko w składzie nie zapchał. Szybko wchłania się do satynowego matu, pachnie jak „dzieciowy” kremik. Średnio nadaje się pod makijaż, ale kiedy uda nam się już nałożyć na niego korektor i przypudrować go, to wszystko zostaje na swoim miejscu przez cały dzień.
Jeżeli szukasz kremu o bogatej konsystencji, który naprawdę nawilży skórę, a nie tylko natłuści - polecam z czystym sercem.

Nawilżenie i cudny zapach..!

Krem dostałam do testów i pierwsze na co zwróciłam uwagę to zapach kremu... Cudny, delikatny.
Krem ma fajną, lakką konsystencję i szybko się wchłania
Mam skóre mieszaną i uważam że po użyciu kremu MIXY jest nawilżona i delikatniejsza.

Świetnie nawilża

Naprawdę świetny krem,nawilża skórę i przywraca jej miękkości w dotyku.Sprawdzil sie na atopowej skorze moich dzieci skóra jest bardziej odzywiona.To był dobry wybór kosmetyku który polecała mi znajoma.Dzieki temu rece moich dzieci nie sa szorstkie