Radical, Anti- Hair Loss Treatment (Kuracja przeciw wypadaniu włosów)

Radical, Anti- Hair Loss Treatment (Kuracja przeciw wypadaniu włosów)

Preparat do włosów zniszczonych i wypadających, wymagających regeneracji i odżywienia. Specjalnie opracowana, receptura, bogata w składniki aktywne w wysokim stężeniu – ekstrakt ze skrzypu polnego, prowitamina B5, Trichogen, Polyplant Hair, Inulina z cykorii – odżywia i wzmacnia cebulki włosowe oraz hamuje wypadanie włosów i stymuluje ich wzrost. Dzięki regularnemu stosowaniu kompleks Radical wzmacnia i regeneruje nawet bardzo zniszczone włosy, zwiększa ich grubość i wytrzymałość na uszkodzenia oraz zapobiega przetłuszczaniu. Włosy stają się zdecydowanie grubsze i mocniejsze, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz miękkie, sprężyste i błyszczące.

przeciw wypadaniu włosów, przyspieszające porost włosów
serum

Jak mus to mus

Hmm...ten zapach alkoholu ziołowego powala :D bardzo wydajny produkt-1 ampułka na 3 razy. Cena też nie zbyt wysoka. Póki co nie widzę specjalnego efektu, ale nie zaprzestanę stosowania, bo jestem wytrwała i potrzebuję ratunku dla włosów:P

Porada: Nie oczekujcie nagłej burzy włosów, ten preparat powoduje tylko wzmocnienie cebulek już obecnych na naszej głowie,co za tym idzie zmniejszenie wypadania a nie powstawanie nowych włosów. Niestety nie wyczarujemy ich, możemy tylko ocalić te, które zostały :)

Ilość zużytych opakowań: 1-30 ampułek

Cudowny, włosy są w super kondycji

Zahamował wypadanie włosów, na szczotce nie widze praktycznie żadnych. Pojawiło się mnóstwo baby hair, włosy mniej się przetłuszczają, są widocznoe grubsze zdrowsze i lśniace. Po aplikacji włosy są podniesione puszyste, jest ich widocznie więcej, efekt utrzymuje się w ciągu dnia, pratycznie nie trzeba dalej stylizować :) Ampułka spokojnie wystarcza na 2x

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (15 kapsułek)

Całkowicie zahamowała wypadanie włosów, pojawiło się mnóstwo baby hair.

Czasem zdarza się, że włosy z powodu stresu, zmęczenia, złej diety zaczynają nadmiernie wypadać. Również moje włosy w czasie przesilenia wiosennego zwiększonym wypadaniem zasygnalizowały, że są osłabione. Właśnie dlatego zdecydowałam się przeprowadzić kurację ampułkami Radical Farmony.

Kompleks odżywczy do skóry głowy mieści się w ampułkach, w opakowaniu jest ich 15, każda po 5 mililitrów. Producent informuje na opakowaniu aby ampułki stosować codziennie przez minimum dwa tygodnie. Optymalne rezultaty daje miesięczna kuracja. Dla podtrzymania efektów wskazana jest kuracja wzmacniająca wiosną i jesienią.

Kurację zakupimy w każdej aptece a ich cena waha się w granicach: 30-50 zł (w zależności od apteki). Cena jest dla mnie plusem bo wiem, że kuracje w ampułkach innych firm są znacznie droższe, np. 150-200 zł a czasami efekty są znikome lub praktycznie żadne.

W składzie znajdziemy: naturalny ekstrakt ze skrzypu polnego, prowitaminę B5, trichogen, unikalny kompleks 12 ziół Polyplant Hair oraz inulinę z cykorii.

Zapach jest cudowny, ziołowy, charakterystyczny dla wszystkich produktów Farmony.

Konsystencja jest bardzo rzadka i płynna, ale nie utrudnia to bardzo wmasowania go w skórę głowy. Duże ampułkosłoiczki wystarczają na całą głowę, ale ja wolałam nanosić płyn na skórę głowy strzykawką, bo ze słoiczka wylewało mi się nierównomiernie.
Wbrew moim obawom jedna ampułka to wystarczająca ilość na raz. Płyn można nakładać zarówno na suche i mokre włosy, bardzo szybko się wchłania
nie skleja, nie usztywnia włosów ani ich nie przetłuszcza. Mimo zawartości alkoholu na drugiem miejscu w składzie kuracja nie podrażnia mojej skóry głowy.

Teraz o efektach ...

Ampułki wcierałam codziennie wieczorem przez miesiąc.
Po pierwszym opakowaniu widziałam już znaczną poprawę, ale dla lepszego efektu kupiłam drugie.
Włosy zawsze rosną mi szybko, dlatego tutaj nie zauważyłam różnicy, nie były też zniszczone czy matowe, dlatego nie ręczę, że kosmetyk je regeneruje. Mogę jednak śmiało powiedzieć, że okresowe nadmierne wypadanie włosów zostało całkowicie zażegnane oraz pojawiło się dużo nowych włosków czyli baby hair. Sterczały mi one na całej głowie :)

Jestem bardzo zadowolona z tej kuracji i na pewno kupię ją jeszcze nie raz.

Składniki INCI:
Aqua, Propylene Glycol, Alcohol Denat, Equisetum Arvense Exract, Panax Gingseng roqt Extract, Arginine, Acetyl Tyrosine, Arctium Majus roqt Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, Dimethicone Copolyol, Lacium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine Hcl, Cutrullinem Glucosamine Hcl, Biotin, Glucose, Chamomila Recutita Flower Extract, Arnica Montanta Flower Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Pinus Sylvestris Bud Extract, Nasturtium Oficinale Extract, Arctium Majus roqt Extract, Citrus Limonum Peel Extract, Hedera Helix Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Tropaeolum Majus Extract, Panthenol, Inulin, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Dmdm Hyndatoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Sodium Hydroxide.

Używam tego produktu od: używałam w marcu i kwietniu 2014 roku
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Wlosy przestaja wypadac!

Zaczne od plusow:
- po calej kuracji wlosy przestaja wypadac;
- wygodne nakladanie;
- wydajnosc (dla mnie jedna ampulka wystarczala na 2 razy);

Nie zauwazylam szybszego porostu.
Odejmuje 0,5 pkt. za cene.

Używam tego produktu od: 3 tyg. miesiac temu
Ilość zużytych opakowań: jedno cale

Tylko dlaczego w tak wysokiej cenie :(

Zbierałam się dosyć długo aby wystawić opinie ampułkom RADICALA\'a. Jako zodiakalny bliźniak uwielbiam nowości i cały czas próbuje czegoś nowego. Ampułki dostałam na gwiazdkę od siostry. Było to moje pierwsze opakowanie. Czytałam wiele pozytywnych opinii na wizażu o ich działaniu, dlatego już następnego dnia nie mogąc się doczekać odbezpieczyłam pierwszą ampułkę.

Jak zobaczyłam "dziubek", który nakłada się na wierzch ampułki od razu wiedziałam, że następnym razem przeleje sobie zawartość do jakiejś buteleczki z atomizerem aby nakładanie wcierki było wygodniejsze. I było :)
Za pierwszym razem postanowiłam dać szanse załączonym przyrządom ("dziubek") ale ciężko trochę mi było jednak. Miałam wrażenie, że nie docieram do każdego miejsca na skórze głowy. Dlatego już do końca kuracji korzystałam ze sposoby przelewania zawartości ampułek do butelki z atomizerem.

Konsystencja wcierki jest bardzo płynna. Nie taka zawiesista jak w przypadku Jantara. Ja nakładałam radical po każdym myciu i wykonywałam bardzo delikatny masaż głowy uważając by nie uszkodzić delikatnych cebulek. Potem pozwalałam aby włosy wyschły naturalnie.
Po wyschnięciu włosy były świeże i odbite od nasady. Nie zaczynały się przetłuszczać po paru godzinach od wtarcia wcierki. Co dla mnie baaaardzo ważne włosy po wyschnięciu nie były sklejone ani nie były jedną wielką skorupą.

Zapach bardzo mi odpowiadał. Uwielbiam ziołowe zapachy. Tutaj z subiektywnego odczucia tylko i wyłącznie bardzo intensywnie dało się wyczuć skrzyp polny.

I co najważniejsze :) byłam przeszczęśliwa bo już od drugiego nałożenia wcierki WŁOSY PRZESTAŁY WYPADAĆ !!! A wypadały i to bardzo :( Myję głowę codziennie ale przy stosowaniu ampułek mogłam czasami wymyć włosy wieczorem na drugi dzień co również bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło.

Obecnie jestem na etapie zapuszczania włosów a moja przygoda z włosomaniactwem trwa od niecałego roku dlatego cały czas poszukuje swoich perełek :) radical sprawił, że włosy rosły o wiele wiele szybciej wyglądały na zdrowsze i nie były przesuszone. Pojawiło się mase baby hair.

Z wydajnością troszkę kiepsko ;/ może jakbym mogła myć włosy co drugi dzień to wtedy starczyłyby mi na dłużej. Tutaj skończyłam całą kurację po około trzech tygodniach.

Bardzo żałuję, że ampułki nie są tańsze ;/ ale jeśli ktoś boryka się z uporczywym wypadaniem sezonowym bądź ciągłym to z czystym sercem mogę polecić te ampułki.

Teraz stosuje kolejny specyfik tym razem domowej roboty :) ale za jakiś czas mam zamiar wrócić do tych ampułek.

Używam tego produktu od: miesiąc temu skończyłam
Ilość zużytych opakowań: 1. opakowanie

Z podkulonym ogonem do niego wracam..

Wcześniej go nie doceniałam, ponieważ był moją pierwszą odżywką(?) przeciw wypadaniu włosów, nawet nie używając go systematycznie moje włosy rosły jak na drożdżach :)
Potem z braku funduszy postanowiłam wypróbować wcierkę Jantar i niestety zupełnie się nie sprawdziła tak samo jak inne.
Muszę przyznać dużo kosztuje, ale jest wart.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

świetny!

Jest świetny! Używam go ponad tydzień i na prawdę działa. Co prawda cena jest przerażająca bo dałam 53zł za 14 kapsułek, ale mimo tego warto. Codziennie nakłada mi go córka i sama twierdzi, że jest niezwykły.
Polecam :)

Używam tego produktu od: tygodnia.

Produkt rewelacyjny! Polecam wszystkim, których dotyczy problem wypadających włosów.

Preparat zaczął działać już po 2 tygodniach kuracji. Włosy stały się wyraźnie mocniejsze. Wypadało ich znacznie mniej w porównaniu do okresu przed kuracją.
\\nCo najważniejsze! Zaczęło pojawiać się mnóstwo nowych włosów!
\\nNa mnie produkt zadziałał rewelacyjnie, dlatego polecam gorąco:)
\\nJedyną wadą jest to, że dość trudno się go aplikuje.

Nie, nie i jeszcze raz nie!

Długo zastanawiałam sie miedzy ampulkami Seboradinu i Radicalu. Pod wpływem pozytywnych opinii zdecydowałam sie na Radical. I kompletna klapa!!!!
Produkt wywołał u mnie ogromnie silną reakcje alergiczna, spuchło mi ciało, pojawiły sie cZerwone bąble na skórze, zawroty głowy i duszności. Nieprawdopodobne! Juz dawno nie miałam takich problemów, a juz na pewno nigdy żaden kosmetyk nie zadziałał na mnie w ten sposób.
Zużylam jedna ampułkr, reszta ze zrozumiałych powodów idzie do mojej mamy. Mam nadzieje ze jej posłuży lepiej.
Produkt dla odważnych!

super efekt, dopóki się włosy nie przyzwyczają

po pierwszym uzyciu wlosy mi zgęstnialy, zrobily sie blyszczące i pieknie zaczely falowac. Dostawalam sporo komplementow od znajomych, jednak teraz juz na mnie nie dziala, srednio powracam do tej kuracji raz na rok, ale u mnie duzo lepszy efekt, jesli chodzi o porost czy wypadanie wlosow przyniosl olejek khadi.
Jednak jesli ktos jeszcze nie uzywal RADICALA to polecam, na pewno beda widoczne efekty...

Używam tego produktu od: 3lat
Ilość zużytych opakowań: 4opakowania

Bardzo dobra

Kuracja jest tania i wydajna a przy tym ładnie pachnie ziołami. Mi jedna ampułka spokojnie starczyła na dwie aplikacje. Dzięki niej włosy są odżywione, wzmocnione, grubsze, mniej się przetłuszczają oraz lepiej się układają. Nie wiem czy kuracja przyczynia się do zmniejszenia wypadania włosów, bo obecnie nie mam z tym problemu.

Używam tego produktu od: Miesiąca

Działa

Każdego roku jesienia zużywam 3 opakowania, kupuję taniej na allegro.
+działa
+wygodny w użyciu
+szybki efekt
+po tygodniu pojawiają sie baby hair
+niska cena w porównaniu
Ze wszystkich używanych mazideł TO działa, włosy nie wypadają przez kilka miesięcy.Minusem jest to, że z roku na rok słabiej na mnie działa, nie mniej nadal działa

Używam tego produktu od: lat wielu