Nivea, Hyaluron Cellular Filler, Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy `Widoczne ujędrnienie`

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.00/5

Formuła Nivea Hyaluron Cellular Filler "Widoczne Ujędrnienie" zawiera połączenie składników aktywujących komórki skóry: Kwasu Hialuronowego i Boostera Kolagenu:
+ Aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego i kolagenu*
+ Usprawnia proces odnowy komórek i przyspiesza naturalną regenerację skóry.

• Wypełnia zmarszczki i drobne linie wokół oczu
• Poprawia jędrność skóry
• Przyspiesza proces odnowy komórek
• Intensywnie nawilża skórę wokół oczu
• Zapewnia natychmiastowy wygląd świeżości skóry

kremy pod oczy
wygładzające, przeciwzmarszczkowe, regenerujące, nawilżające
w tubce

Umiarkowanie nawilża skórę

Ostatnio przetestowałam krem pod oczy, ale dla mojej skóry nawilżenie nie jest wystarczające. Preferuję kremu pod oczy o 'bogatszej' konsystencji. Dodatkowo jestem alergiczką i zauważyłam delikatne zaczerwienienie w okolicach oczy po zastosowaniu.

Ulubiona seria od Nivea

Kupiłam ten krem pod oczy, ponieważ uwielbiam serię Nivea, Hyaluron Cellular tylko nie miałam okazji poznac krem pod oczy. Trochę byłam zaskoczona brakiem zapachu , ponieważ uwieliam delikatny zapach serii cellular Filler. Ale to mnie zupełnie nie przeszkadza, poniewaz krem jest świetny: lekka konsystencja, natychmiastowe nawilzenie + długotrwały efekt ( mam skórę bardzo suchą).
Krem nie uczula , nie sczypie w oczy . Można powiedziec ,że jest idelany z wyjatkiem braku zapachu...

Zadowolona :)

Krem bardzo dobrze nawilża przesuszone miejsca wokół oczu. Usuwa cienie, zmarszczki wypełnia, Kwas hialuronowy i kolagen robią swoje - widać, że cera stała się bardziej elastyczna i jędrna. Widać efekty po 3 dniach. Polecam!

mocno przeciętny

Używam kremu od kilku miesięcy, głównie na noc. Jest dość treściwy i niestety to jedyna zaleta jaką zauważyłam. Kupiłam go skuszona pozytywnymi opiniami, jednak, ani efekt przeciwzmarszczkowy, ani ujędrnienie (chociaż w minimalnym stopniu, bo nie spodziewałam się cudów) nie jest u mnie widoczny. Na noc jest w porządku, z uwagi na dość bogatą konsystencję. Wydaje mi się jednak, że za tę cenę, bądź taniej, można kupić podobny krem, a nawet z lepszym składem.

dobry krem pod oczy

Krem pod oczy jest w małej, wygodnej tubce. Krem ma lekką konsystencję i bardzo delikatny zapach. Krem po aplikacji bardzo szybko się wchłania dzięki czemu nadaje się pod makijaż. Krem nie podrażnia oczu. Krem po regularnym stosowaniu dobrze nawilża skórę pod oczami, dodatkowo ją rozświetla. Krem jest wydajny. Jedynie czego mi mało to widzę efekt lekkiego napięcia a jednak krem jest ujędrniajacy ale myślę że może gdy będę dłużej stosować to się pojawi - nie oczekuję cudów po miesiącu stosowania.

Najgorszy kosmetyk wszech czasów

Kupiłam ten krem skuszona pozytywnymi recenzjami na forum. Niestety nie tylko nie spełnił moich oczekiwań, ale wręcz zrobil mi krzywdę.
Po pierwszym użyciu skora zrobiła się napięta i wysuszona, po kilku dniach oczy zaczerwieniły się i spuchły. Krem ewidentnie mnie uczulił, bardzo wysuszył skórę pod oczami. Zmarszczek było więcej niż przed użyciem. Wyglądałam 10 lat starzej. Tragedia. To pierwszy krem, który wyrzuciłam po kilku dniach stosowania. Nie polecam

Nivea, Hyaluron Cellular Filler, Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy

Jest to krem pod oczy, który intensywnie nawilża skórę wokół oczu, poprawia jej elastyczność i pobudza komórki do produkcji własnego kolagenu i kwasu hialuronowego.

Krem ma bardzo poręczne opakowanie, a mianowicie tubkę z wąską końcówką. Bardzo łatwo wycisnąć odpowiednią porcję kremu. Produkt dobrze nawilża i wygładza drobne zmarszczki.

Dodatkowym plusem tego kremu jak dla mnie jest brak zapachu, co dla innych może być minusem.

Efekty widac już po kilkukrotnym użyciu

Produkty do twarzy Nivea średnio się u mnie sprawdzają,niektóre lepiej, inne niestety trochę gorzej.
Na pewno jednak mogę pochwalić krem pod oczy Hyaluron Cellular Filler. Według mnie jest jednym z lepszych kremów pod oczy.
Umieszczony jest w małej poręcznej tubce z wąską końcówką. Aplikacja jest bardzo wygodna, łatwo można wycisnąć dokładnie taką ilość kremu jakiej potrzeba.
Ma lekka kosystencję i szybko się wchłania. Nawilża i nwyraźnie wygładza skórę pod oczami. Ja efekty widziałam już po kilkukrotnym użyciu.
Jest bardzo delikatny, sprawdzi się nawet w przypadku wrażliwej skóry. Przynosi ulgę i daje uczucie ukojenia. Nie szczypie, nie podrażnia.
Doskonale nawadnia skórę i ją ujędrnia. Regularne stosowanie sprawia, że skóra w okoliczach oczu wyglada zdecydowanie lepiej. Dzięki niemu spojrzenie jest świeże, a skóra pełna blasku, zmarszczki wyraźnie spłycone.
Zapach przyjemny, łagodny.
Krem jest bardzo przyjemny w stosowaniu.
Mała 15 ml tubka, ale bardzo wydajna.
Ja płaciłam za niego 35 zł i uważam, że to bardzo dobrze wydane pieniądze.

Normalny

Konsystencja przyjemna, szybko wchłaniająca się. Opakowanie tradycyjne, wygodne, estetyczne. Nie zaskoczył mnie skutecznością. Jest po prostu taki jaki krem pod oczy powinien być.

Świetny!!

Niewielka zgrabna tubka kryje w sobie prawdziwy kosmetyczny niezbędnik dla skóry suchej i z pierwszymi zmarszczkami mimicznymi.
Kremik ma delikatną lekką formułę która szybko się rozprowadza i jeszcze szybciej wchłania.
Skóra po jego użyciu jest napięta wygładzona i nawilżona.
Ja oprócz nakładania go pod oczy stosuję również na powieki z racji tego że nie wchodzi w oczy oraz nie podrażnia ich, a że ma bardzo dobroczynny wpływ na skórę to czemu i nie :)
Jest bardzo wydajny dzięki małemu dziubkowi którym możemy dozować odpowiednią ilość produktu.
Przy dłuższym stosowaniu zauważyłam też że spłyca drobne zmarszki i rozjaśnia sińce pod oczami.
Serdecznie polecam każdemu kto potrzebuje nawilżenia i napięcia skóry wokół oczu!

Odpowiada mi :)

Nivea, Hyaluron Cellular Filler, Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy `Widoczne ujędrnienie doskonale nawilża wrażliwe okolice oczu, optycznie wypełnia zmarszczki, nie zapycha skóry -nadaje się pod korektor.

Krem Nivea Cellular Filler pod oczy

Krem Nivea Cellular Filler pod oczy ujędrnia i nadaje sprężystości skórze wokół oczu. Likwiduje cienie pod oczami i obrzęk spowodowany opuchlizną. Krem stosowałam w dzień i w nocy. Kurze łapki w okolicy oczu stały się wygładzone, skóra stałą się odświeżona i świetlista. Chętnie kupię ponownie Krem Nivea Cellular Filler pod oczy. Bo spełnił moje oczekiwania nie podrażniał delikatnej skóry wokół oczu.