Loczek, Kubeczek do spieniania szamponu

Loczek, Kubeczek do spieniania szamponu

Produkt stworzony z myślą o wrażliwej i delikatnej skórze głowy. Metoda kubeczkowa polega na rozcieńczeniu porcji szamponu z wodą, tak aby połączyć te dwa składniki w delikatną ale gęstą piankę, która dokładnie oczyszcza, nie podrażniając skóry głowy.

- Pozwala rozcieńczyć szampon z wodą i spienić go zanim zostanie nałożony na głowę.
- Zapewnia lepsze pienienie się szamponu oraz dokładniejsze rozprowadzenie szamponu na głowie podczas mycia.
- Szampon dzięki tej metodzie działa delikatniej na skórę głowy, ponieważ jest rozcieńczony, nie podrażnia.
- Zmniejsza ryzyko podrażnień i pojawienia się swędzenia skóry.
- Delikatniejsze mycia może wpłynąć na mniejsze przetłuszczanie się włosów,
- Sprawia, że włosy mniej się puszą.
- Włosy wyglądają zdrowiej.

inne
Wykonanie
plastikowe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Całkiem przydatna rzecz, lecz nie niezbędna

Zużycie szamponu z użyciem tego gadżetu staje się znacznie mniejsze. Wystarczy niewielka jego ilość z dodatkiem wody, żeby utworzyć całkiem pokaźną ilość piany.
Spieniacz umożliwia równomierne rozprowadzenie produktu po skórze głowy, a w późniejszym etapie ułatwia jego dokładne wypłukanie.
Kubeczek zrobiony jest z grubego plastiku i wydaje się być całkiem solidny.
Po czasie mi się "znudził" i poszedł w odstawkę.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 4

Nie dla mnie.

ja: Mam dużo cienkich, kręconych włosów w typie wurly (zmieszanie fali i loka czyli typ 2c/3a). Średniporowate w kierunku niskoporowatych, długości do ramion. W okresie zimowym lubią się plątać nad karkiem i mają tendencje do wypadania. Często bywają matowe i szorstkie. Włosy myję metodą OMO.

Wrażenia: Kubeczek jest wykonany solidnie, łatwo się nim operuje. Kwota nie jest wygórowana więc warto przetestować. Kubeczek spełnia swoją funkcję - dobrze spienia szampon, tworząc delikatna pianę. Jeżeli ktoś lubi tą metodę mycia myślę, że sprawdzi się świetnie. W wilgotnych miejscach kubeczek nadal działa bez zarzutu. transporcie się nie niszczy. Jest wykonany dość solidnie, upadł mi na kafelki i nie połamał się. Ja nie jestem fanem metody mycia włosów pianą, więc mój kubeczek poszedł dalej. Niemniej produkt jest w porządku.