Bielenda, Awokado, Łagodny 2-fazowy płyn do demakijażu oczu

Bielenda, Awokado, Łagodny 2-fazowy płyn do demakijażu oczu

Łagodny, delikatny, a równocześnie skuteczny płyn do demakijażu nawet bardzo wrażliwych oczu. Dzięki specjalnej 2-fazowej formule szybko i skutecznie usuwa również makijaż wodoodporny. Jednocześnie pielęgnuje i koi cienką i delikatną skórę wokół oczu, nawilża ja, zapobiega wysuszeniu. Łagodzi podrażnienia. Nie pozostawia tłustej warstwy. Może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe.

tłusta, wrażliwa, sucha
dwufazowa
płyn
demakijaż oczu i ust

Sprawdza się bez zarzutu

Zwykle makijaż oczu zmywam tym samym produktem co twarz, chociaż od czasu do czasu zdarza mi się kupować płyny dedykowane typowo oczom. Dwufazowy płyn do demakijażu oczu od Bielendy kupuje od czasu do czasu, miałam już kilka buteleczek i zawsze jestem z niego zadowolona.

Butelka zawiera 150 ml produktu i jest niedrogi. Zwykle kupuje go w Hebe.

Zapach bardzo delikatny, ledwo wyczuwalny.

Po wstrząśnięciu nalewam płyn na wacik i delikatnie przecieram powieki. Jest dość tłusty, więc zostawia powłokę, ale i tak myje potem twarz więc nie jest to dla mnie problemem. Produkt dobrze zmywa cienie do powiek i rozpuszcza tusz do rzęs, co ważne nie podrażnia moich wrażliwych oczu ani nie powoduje szczypania.

Kilka razy zdarzyło mi się zmyć tym płynem również całą buzię i tu również nie mogę nic mu zarzucić.

Dobry płyn w niskiej cenie.

Fajny płyn do demakijazu

Płyn skusił mnie ceną oraz tym ze jest2-fazowy. Lubię takie płyny do demakijażu, bo ładnie zmywają a do tego nawilżają skórę. Tak jest i w tym przypadku- nie mam zastrzeżeń co do zmywania a do tego skóra pozostaje nawizlozna. Jak w każdym przypadku płynów 2-fazowych trzeba pamiętać o wstrząśnięciu tuż przez użyciem.

Awocadowy szczypiący olej

Nie wiem czemu Bielenda która co chwilę wypuszcza na rynek coraz to lepsze kosmetyki -i potem szybko znikają a ten produkt z bardzo dawnej serii jest wciąż na półkach sklepowych
Szukałam dobrego delikatnego płynu do demakijażu delikatnych oczu i postawiłam na sprawdzoną markę i bardzo się zawiodłam
Płyn bardzo ładnie prezentuję się na półkach sklepowych ,w czasie używania nie ma już zachwytu
Oleista formuła bardzo mocno szczypie w oczy i ten olej ciężko zmyć wodą -a tuszu schodzi bardzo niewiele ...parę razy próbowałam ...
Nie lubię marnować produktów więc użyłam go na całą twarz-tutaj już lepiej przynajmniej nie szczypie ale nie będę go kupować ,żeby używać na twarz -taką małą buteleczkę
Do makijażu oczu w ogóle się nie nadaję

awokado

Przyjemny i skuteczny płyn. Rozpuszcza cały makijaż, łącznie z produktami wodoodpornymi. Ma bardzo ładny zapach i co najważniejsze nie drażni moich oczy, które są aż nadto wrażliwe.

Jestem zadowolona i na pewno kupię ponownie

Dwufazowy płyn Awokado od Bielendy spisał się u mnie na piąteczkę. Bardzo dobrze usuwa makijaż oczu, a także makeup z twarzy.
Przez przeszło miesiąc codziennie wieczorem zaczynałam oczyszczanie cery od nasączenia płatków tym płynem (trzeba wstrząsnąć buteleczką przed użyciem), później przykładałam do skóry zamkniętych powiek i lekko dociskając trzymałam płatki przez moment - żeby produkt "rozruszał" tusz i inne kolorowe kosmetyki do oczu. Następnie ściągałam makijaż oczu.
Kosmetyk jest skuteczny. Nie powodował u mnie żadnego dyskomfortu, ani tzw. zamglonego oka (czasem miałam taki problem z dwufazowymi produktami od innych marek).
Stosowałam go też do wstępnego oczyszczania skóry całej twarzy i naprawdę jestem zadowolona.
Później przy pomocy łagodnego żelu i wody myłam buzię i oczy (zawsze oczyszczam cerę dwuetapowo).
Awokado od Bielendy jest wydajny, przystępny cenowo i dobrze oczyszcza makijaż w pierwszym etapie, także ten zrobiony przy pomocy kosmetyków o przedłużonej trwałości. Ma przyjemny zapach. Opakowanie jest ok. Polecam. Na pewno kupię ponownie:-)

awokado

mam wodoodporny tusz, a ten płyn w przeciwieństwie do innych radzi sobie z nim. Jest delikatny, nie pozostawia tłustego filmu. nie uczula i nie podrażnia

Pół na pół

Zacznę od tego że ten płyn jest tłusty , zostawia taką powłokę się spodobało mi się to nie lubię się czuć na twarzy tłusta .
Ale tez ze oczyszcza oczy eyelineru , tuszu i cieni do powiek .
Ładnie pachnie i ma śliczny kolor.
Jest mało wydajny przez duży otwór z którego dużo się wylewa płynu .

Jednak nie dla mnie

Usuwa makijaż z oczu , jednak nie jest on zbyt przyjemny w użytkowaniu. Jeśli ktoś ma wrażliwe oczy to nie polecam. Dodam też , że produkt potrafi brudzić gdy chce go nanieść na wacik skapuję na umywalkę . To już któreś tam podejście moje do tego płynu i teraz już jestem przekonana , że więcej po niego nie sięgnę . Potrafi również przesuszyć skórę wokół oczu, a tego nie lubię. Z wydajnością też słabo. Jedyny plus to cena.

Skuteczny, ale nie do końca dobry dla wrażliwej skóry pod oczami

Łagodny 2-fazowy płyn do demakijażu oczu marki Bielenda serii Awokado to skuteczny produkt do demakijażu oczu oraz wodoodporynych tuszy do rzęs. Moja skóra w obszarze oczu jest wrażliwa. W trakcie stosowania produktu zauważyłam, że moja skóra pod oczami stała się wysuszona, a drobne linie bardziej uwydatnione
Po odstawieniu na jakiś czas produktu skóra odzyskała swoją dawną strukturę. Jednak po ponownym powrocie do stosowania uczucie dyskomfortu ponownie się pojawiło.
Produkt jest bardzo wydajny z uwagi na dwufazową formułę, która skutecznie usuwa makijaż oczu.
Opakowanie produktu jest bardzo poręczne i estetyczne.

Łagodny dla oczu

Zacznę od minusu recenzowanego, którym jest (jak już tu zresztą wspomina część osób) zbyt duży otwór przez który to część płynu się wylewa, więc opakowanie do zdecydowanej wymiany. Jego design natomiast, już jak najbardziej na tak.

Płyn ma przyjemny, delikatny aromat co umila jego użytkowanie. Bardzo dobrze radzi sobie z makijażem zarówno twarzy jak i oczu i co najważniejsze jest dla nich łagodny. Mimo skuteczności działania (choć przy wodoodpornym tuszu,czy większej ilości jego warstw trzeba nieco czasu,aby się go pozbyć z rzęs) nie podrażnia oczu,nie wywołuje ich pieczenia ,zamglenia oraz łzawienia i za to mu chwała.

Skóra po użyciu płynu jest wstępnie oczyszczona, miękka i delikatnie nawilżona. Fakt, produkt pozostawia na twarzy tłustawy film, natomiast ja i tak zaraz po przetarciu jej płynem do demakijażu ,używam żelu oraz toniku,więc owy fakt mi w ogóle nie przeszkadza.
Ogólnie produkt polecam osobom z suchą oraz wrażliwą skórą, zwłaszcza w okolicach oczu, gdyz recenzowany ,jak już pisałam wyżej jest naprawdę łagodny dla tej delikatnej partii twarzy.

Idealny dla osób z suchą skórą i szczególnie wrażliwą skórą wokół oczu

Płyn kupiłam zupełnym przypadkiem... Długo szukałam płynu do demakijażu i znalazłam, chyba idealny. Większość, które do tej pory kupowałam, bardzo podrażniały mi skórę wokół oczu, a mało tego usuwanie makijażu trwało dłużej niż bym umyła zwykłym mydłem... Nic takiego nie miało miejsca w przypadku tego płynu. Nie podrażnia mi oczu, ani skóry wokół, nie szczypie w oczy tak jak inne płyny. Bardzo szybko usuwa makijaż i co dla mnie było najbardziej wartościowym czynnikiem, który zauważyłam, to, to, że zostawiał on skórę lekko tłustą, dzięki czemu, nie mam uczucia maski, ani skorupy na twarzy, co w moim przypadku miało miejsce wielokrotnie, korzystając z innych płynów. Według mnie, doskonale radzi sobie całym makijażem, szczególnie tym wodoodpornym. Jedynym małym minusikiem tego płynu jest właśnie tłustość, w momencie gdy zbyt dużo nabiorę na wacik, oczy mam jak za mgłą.

Łagodny dwufazowy płyn do demakijażu oczu, Awokado, Bielenda

Płyn do demakijażu oczu kupiłam w Drogerii Natura
Opakowanie to plastikowa przeźroczysta butelka o pojemności 125 ml zapłaciłam około 8 zł
Płyn dobrze zmywa makijaż również tusz wodoodporny.
Nie wysusza skóry, nie podrażnia oczu.
Płyn ma ładny delikatny zapach, dobrze oczyszcza, nawilża, jest wydajny.
Mały minus za opakowanie, wylewa się zbyt dużo płynu, szczególnie na początku użytkowania opakowania, myślę że dobrym pomysłem była by butelka z pompką.
Podsumowując łagodny i skuteczny płyn do demakijażu oczu.
Perełka za grosze.