Bielenda, Awokado, Łagodny 2-fazowy płyn do demakijażu oczu

Łagodny, delikatny, a równocześnie skuteczny płyn do demakijażu nawet bardzo wrażliwych oczu. Dzięki specjalnej 2-fazowej formule szybko i skutecznie usuwa również makijaż wodoodporny. Jednocześnie pielęgnuje i koi cienką i delikatną skórę wokół oczu, nawilża ja, zapobiega wysuszeniu. Łagodzi podrażnienia. Nie pozostawia tłustej warstwy. Może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe.

demakijaż oczu i ust
sucha, tłusta, wrażliwa
dwufazowa
płyn

średniak

płyn zakupiony specjalnie do zmywania wodoodpornego tuszu. Sprawdza się srednio. Nie domywa tuszu do rzes, ale daje rade z podkładem. Wyzwaniem są dla niego matowe pomadki (np. słynne pomadki maybelline). Tutaj nie daje rady :(
dodatkowo jest dla mnie nieprzyjemny, niby oleisty, suchy. Zmywa się cieżko - po umyciu pianką/żelem wciąż czuję na sobie jakąs nieprzyjemną oleistą warstwę. Staram się go używać jedynie do oczu i czasem szminek, bo boję się ze zrobi mi krzywdę.
zuzywa się nierówno - własnie kończę buteleczkę i widzę że olejku zostało sporo mniej niż płynu. Z pewnością ma to wpływ na działanie. Nie jest to raczej moja wina, bo przed użyciem zawsze musze go porządnie wstrząsnać.
Zapach jest dla mnie srednio przyjemny, ale w granicach rozsądku. Produkt jest mało wydajny. Uzywam go jak wskazałam wyżej, ale ubył bardzo szybko...
Drugiego podejścia już nie będzie, kończe buteleczkę i już się żegnamy.

Idealny dla osób z suchą i wrażliwą skórą wokół oczu

Jeden z lepszych płynów dwufazowych do demakijażu oczu jakich używałam. Dokładnie i bez problemu zmywa makijaż oka, a przy tym jest niezwykle delikatny. Jako osoba z tendencją do silnego przesuszenia okolic oczu jestem zachwycona tym, jak ten płyn wspaniale pielęgnuje i koi skórę. To prawda, że zostawia lekko tłustą warstewkę, co niektórym osobom może przeszkadzać, jednak dla mnie jest to zbawienie - skóra jest nawilżona, mięciutka i elastyczna. Zero podrażnień i suchości. Dodatkowo ma oryginalny żywo zielony kolor i subtelny, praktycznie niewyczuwalny zapach. Malutki minusik za otwór dozujący - płyn odrobinę się wylewa bokami. Poza tym to świetny produkt w atrakcyjnej cenie.

Bielenda, Awokado, Łagodny 2-fazowy płyn do demakijażu oczu

Produkt całkiem OK. Dobrze usuwa makijaż, przy czym nie podrażnia oczu. Opakowanie dosyć wydajne. Jaki płyn do demakijażu spełnił moje oczekiwania. Cenowo przystępny.

Must have na mojej półce

Jestem osobą uwielbiającą dwufazówki więc i ten płyn musiałam wypróbować. Ten sprawdził się u mnie doskonale, bardzo dobrze zmywa makijaż jedynie przy tuszu trzeba dłużej poczekać aż rozpuści go całkowicie. Nie zostawia efektu "pandy", nie trzeba pocierać wacikiem oka. Nie podrażnia oczu, nie powoduje pieczenia ani nie łzawią przez niego oczy. Wszystko schodzi gładko i przyjemnie. Jego zapach jest bardzo delikatny,

Tani i skuteczny

W promocji zdarzyło mi się go kupić za ok. 5 zł, jak na taką trafiam to od razu kupuję. Za taką cenę warto. Dobrze zmywa makijaż, jedynie przy tuszu do rzęs schodzi mi trochę dłużej. Nie podrażnia powiek ani spojówek, nie uczula i nic nie piecze po jego użyciu. Jest tłusty, ale nie zostawia tłustej warstwy na skórze. Ma delikatny zapach, ale przy używaniu prawie niewyczuwalny. Polecam!

Godny uwagi za grosze, choć opakowanie do poprawki.

Na ten płyn skusiłam się z myślą o dniach gdy robię full mejkap oczu z cieniami i kreską włącznie. Lubię płyny do demakijażu oczu, jednak wiele z nich bardzo wysuszało mi okolice oczu. Kupiłam ten i okazał się warty uwagi.

Zapłaciłam ok. 7zł za opakowanie o poj. 140ml. Doceniam, że ten dwufazowiec ma większą pojemność niż inne produkty tego typu (zazwyczaj jest to ok.75ml), bo po prostu jest wydajniejszy i cena na prawdę jest okej. Płyn ma kolor żółto-zielony i trzeba go mocno wstrząsnąć i od razu nanosić na wacik bo dość szybko wraca do pierwotnej formuły 2 fazowej. Jeśli chodzi o zapach jest w porządku, pachnie naturalnie, nieco kremowo i roślinnie. Zapach czuję tylko gdy zbliżam nos do buteleczki, podczas zmywania makijażu jest niemal niewyczuwalny.
Jeśli chodzi o opakowanie, o ile grafika i wykonanie butelki jakoś mi nie przeszkadza to otwarcie z klikiem, ma beznadziejną formę. Otwór jest zdecydowanie za szeroki i bardzo często podczas nanoszenia na wacik, produkt wyciekał od spodu i musiałam to robić nad umywalką a i sam produkt się marnował. Cóż mam nadzieję, że kiedyś zmienią mu opakowanie bo sam płyn jest naprawdę okej.

Płyn jest tłustawy, ale to właśnie w nim lubię. Szybko rozpuszcza cienie, kreskę, pomadę z brwi i kredkę. Jeśli chodzi o tusz to tutaj muszę chwilę przytrzymać, by dać czas na rozpuszczenie tuszu, ale po chwili również usuwa go bez problemu i w całości. Bez efektu późniejszej pandy czy czarnej mgły pod okiem. Nie wymagał pocierania okolic oczu, wszystko z użyciem 2-3 wacików ładnie schodziło. W moim przypadku nie czułam żadnego szczypania oczu, nie powodował łzawienia czy zaczerwienień, pod tym względem był neutralny i dobrze tolerowany. Mimo, że producent informuje, że nie zostawia tłustej warstewki to w rzeczywistości - pozostawia po sobie dość tłustawą warstwę nie ma co do tego złudzeń, ale przecież zaraz używam micela a następnie żelu/pianki więc nie mam co do tego żadnych uwag, jest to produkt który tak czy siak domywam. Stosując go miałam wrażenie, że dobrze pielęgnuje skórę wokół oczu i nieco ją koi, była bardzo miękka i mimo noszenia full mejkapu nie była wysuszona, czy podrażniona.

Podsumowując będąc następny raz w Hebe pewnie go wezmę, bo ma główną zaletę - jest tani i po prostu skuteczny. Używałam różnych płynów do demakijażu oczu, ale ten Bielendy jest jednym z naprawdę niewielu gdzie odczuwam jego pielęgnacyjne działanie a dodatkowo działa szybko i sprawnie. Polecam.

Płyn do demakijażu jest super wydajny, oczyszcza skore , przy okazji nawilza skore i pieknie pachnie. Avokado ma działanie odzywcze i dziła na skorze jak bomba witaminowa, cena jest ok

Strasznie tłusty

Mam cerę mieszaną, niezbyt tłustą i wiem, że oliwka bardziej oczyszcza skórę niż zwykły płyn micelarny lecz po oczyszczeniu twarzy, muszę jeszcze raz zmywać tłustą skórę, dlatego dla mnie totalnie bez sensu. Nie komfortowy i zapach też nie zachęca. Niestety ale wyrzucam.

Nie jestem osobą, która używa płynów 2-fazowych od dłuższego czasu. Do tej pory wystarczył mi różowy Garnier do demakijażu, ale odkąd kupiłam ten płyn zakochałam się w dwufazówkach! Produkt Bielendy szybko i sprawnie usuwa makijaż z okolic oczu. Bez pieczenia, bez podrażnienia, bez tarcia i trzymania wacika przez 5 minut w jednym miejscu, żeby rozpuścić makijaż pod nim. Nawet wodoodporny tusz znika ekspresowo. Cienie barwiące powiekę również schodzą bez problemu. Fakt, że jeżeli chodzi o demakijaż całej twarzy to a) jest zbyt tłusty b) wysusza (dziwna sprawa, że okolic oczu nie, a już policzki tak) c) nie jest na tyle wydajny. Tak, czy siak nie użyłam go do demakijażu twarzy więcej niż raz i do tego celu mam inne produkty, więc nie narzekam. Polecam ten płyn wszystkim fankom mocniejszego makijażu oka. Demakijaż dzięki niemu jest szybki i bezbolesny. :)

Super nawilża

Bielenda awokado.
Łagodny płyn dwu fazowy do zmywania demakijażu ale dla to coś więcej ale o tym za chwilę.

Dla kogo ten płyn będzie idealny?
Dla osób które posiadają delikatna i wrażliwa cerę. Płyn oczyszcza i nawilża, posiada w swoim składzie olej kokosowy, argininę i glicerynę. Jest bezzapachowy co mi osobiście bardzo do odpowiada.

Jak już wcześniej wspomniałam jest dwu fazowy co oznacza aby przed użyciem wstrząsnąć, aby składniki połączyły się ze sobą. Dzięki przezroczystej buteleczce możemy obserwować jak składniki i kolory łączą się ze sobą tworząc piękny zielony kolor.

Buteleczka zabezpieczona jest biała nakrętka która po otwarciu jak i zamknięciu robi charakterystyczne pstryk mówiąc nam że jest otwarte lub zamknięte. Dla mnie również jest to dodatkowy plus ponieważ wielokrotnie z pośpiechu przydarzyło mi się przewrócić kosmetyk i zawartość wylała się na dywan lub posadzkę, natomiast w tym przypadku słysząc "pstryk" mam pewność że wieczko jest zamknięte.

Ale teraz do rzeczy
Płyn jest delikatny nie podrażnia skóry ani oczu ale jest też dość tłustym kosmetykiem co dla mnie jest to duży atrybut ponieważ moja sucha skóra potrzebuje porządnego nawilżenia.
Bez problemu usunie nawet wodoodporny makijaż bez podrażnień.

Od wakacji zmagałam się z bardzo przesuszona dolną częścią twarzy, próbowałam kilku kosmetyków ale bezskutecznie natomiast niecała buteleczka Bielendy Avocado zregenerowało i nawilżyło moja skórę więc nie tylko służy jako kosmetyk do demakijażu.
Cena w stosunku do jakości jest bardzo niska, a produkt dostępny w każdej drogerii.
W miesiąc czasu przy stosowaniu codziennie rano i wieczorem zużyłam 2/3 buteleczki.

Gorąco polecam ja na pewno kupię go jeszcze raz.

ten oraz wersja Bawełna - i niemamocnych! :)

Uwielbiam zarówno ten płyn jak i wersje różową - wersja Bawełna. Moim zdaniem różnią się między sobą niewiele. Awokado wydaje się być treściwszy i tłuściejszy w swojej formule, przez co jeszcze lepiej sprawdza się u mnie przy usuwaniu makijażu wodoodpornego i wieczorowego - przy nim jeden wacik na oko, przy różowym często sięgam po drugi wacik aby usunąć pozostałości makijażu. Ze względu na tłusta formułę może zapychać osoby wrażliwe na olejki. Mimo wszystko polecam spróbować nawet i wrażliwcom, bo płyn nie jest drogi a jest wysokiej jakości. :) Bez zapachu, szczelne zamknięcie.

Bielenda awokado

Bielenda awokado.

Dla kogo ten płyn będzie idealny?

Ale teraz do rzeczy
Bez problemu usunie nawet wodoodporny makijaż bez podrażnień.

Gorąco polecam ją na pewno kupię go jeszcze raz.