Revers Cosmetics, Nail Polish Remover (Ziołowy zmywacz do paznokci z witaminą E)

Szybko i skutecznie, przy tym niezwykle delikatnie usuwają lakier z paznokci. Nowoczesna formuła chroni płytkę przed nadmiernym wysuszeniem. Wyciągi ziołowe odżywiają i pielęgnują paznokcie nadając im gładki, zdrowy wygląd. Dostępne w 5 rodzajach: skrzyp, łopian, nagietek,, len oraz pokrzywa.

bez acetonu
50-100ml

Tani, a dobry

Zmywacz do paznokci, który zakupiłam jako pierwszy z brzegu, okazał się być świetny! Choć początkowo miałam obawy co do jego skuteczności, bardzo mnie pozytywnie zaskoczył.

Opakowanie wygląda dość niskobudżetowo, przypomina mi zmywacze z lat 2000, plastikowe z nakrętką wyglądającą jak kwiatuszek. Łatwo się odkręca, ma otwór, bez dodatkowego zabezpieczenia, więc trzeba uważać, ile wylewa się zmywacza na płatek kosmetyczny.

Idealnie usuwa lakier z moich paznokci, niezależnie od jego koloru czy rodzaju (nawet te z drobinkami brokatu, tylko w takim przypadku, trzeba się trochę więcej napracować). Dodatkowo, nie muszę długo pocierać ani używać dużych ilości zmywacza, aby uzyskać pożądane efekty. Zapach jest mocny, ostry, lecz znośny, ale nie spodziewałam się niczego innego.

Jestem zaskoczona, że taki prosty i niedrogi produkt może być tak skuteczny. Spełnił moje oczekiwania w 100%.

Powrót w przeszłości

O panocku, one są dostępne jeszcze? Wow kojarzę je z szkolnolicealnych czasów. Zapach który otrzeźwiał każdego z kilometra i ta mocktora puszczała nawet brokaty w lakierach i to bez owijania w żadne puszki. Kto kiedyś używał takichlakierow to wie, ile trzeba było trzeć i trzeć i trzeć. Ehhh wspaniały czas.
Zmywacz był może i w lekko badziewnym opakowaniui a, dziw że zawartość nie rozpuszczala tego plasticzku... Cena, tak tanio już nie ma nic. W stosunku dojakosci- było to Mistrzostwo świata.

Słodkie opakowanie, dobrze i szybko usuwa lakier do paznokci, mała pojemność, bardzo wydajny zmywacz w śmiesznie niskiej cenie.

Robiąc zakupy w Dino sięgnęłam po zmywacz do paznokci, szata graficzna opakowania przyciąga uwagę energetycznymi kolorami i nakrętką przypominającą kwiat. Butelka wykonana z plastiku zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące produktu. Mocny plastik zapewnia trwałość opakowania. Zapach charakterystyczny dla zmywaczy, pomimo małej pojemności zmywacz jest bardzo wydajny i delikatny dla płytki paznokcia. Najzwyklejszy lakier lub taki z drobinkami brokatu zmywa w mig. Niska cena zachęca do zakupu, podczas następnych zakupów w markecie kupię inne warianty kolorystyczne.

Tani i dobry wybór.

Opakowanie trochę tandetne jak za dawnych czasów. Jednak sam zmywacz jest jak najbardziej okay! Robi to co powinien. Zmywa dobrze ciemne i jasne kolory klasycznych lakierów. Zapachy ma mocne. Nie wysusza paznokci i skórek. Małe opakowanie, ale niesamowicie wydajne. W takiej cenie można wypróbować, a czemu nie!