HiPP, Familien - Bad (Familijny płyn do kąpieli)

HiPP, Familien - Bad (Familijny płyn do kąpieli)

Pojemność 1 000 ml

Pielęgnacyjny płyn do kąpieli HiPP Babysanft z ekologicznym wyciągiem z migdałów BIO nawilża skórę już podczas kąpieli i chroni ją przed wysuszeniem Płyn zachowuje naturalne pH skóry, sprawia, że skóra dziecka pozostaje delikatna i miękka. Zawiera naturalny Bio olejek migdałowy . Łagodny dla oczu, zawiera wartościowy wyciąg z migdałów. Nie zawiera substancji konserwujących, barwników, oleju mineralnego, mydła i emulgatorów PEG.

płyny do kąpieli, żele do kąpieli
wszystko w jednym
płyn
normalna, wrażliwa

Świetny!

Jeśli chodzi o produkty do higieny dla naszej córki zdecydowanie postawiliśmy na Hipp ze względu na dobre składy.
Produkt zamknięty w dużej butli o pojemności 1000 ml. Płyn ma intensywny niebieski kolor i lekko barwi wodę. Zapach bardzo przyjemny, typowy dla dziecięcych produktów.
Kosmetyk jest bardzo wydajny, niewielka ilość wystarczy żeby wytworzyć pianę i dokładnie umyć dziecko.
Nie podrażnia i nie uczula. W składzie wyciąg z migdałów i olejek migdałowy co sprawia że po kąpieli skóra jest gładka, miękka i nawilżona.
Płyn jest delikatny i nie szczypie w oczy a nasza córka chlapie jak szalona :)
Bardzo fajna jakość za niewielkie pieniądze.

Naprawdę świetny płyn mający same zalety!

Płyn do kąpieli marki Hipp kupiłam dla mojego synka. Już wcześniej stosowałam na jego skórze produkty tejże marki i było jak najbardziej ok, więc równie pozytywnych rezultatów spodziewałam się i tym razem. No i na szczęście się nie zawiodłam :)
Produkt upolowałam w Rossmannie w cenie 30 złotych za zawrotną pojemność 1000ml. Moim zdaniem to bardzo opłacalny interes! Specyfik zamknięty jest w dużej butli z uchem, zamykanej na zatrzask. Konsystencja jest optymalna, czyli niezbyt gęsta, ale też nie rzadka, bez problemu można ją wydobyć z opakowania. Kolor jest niebieski i na takowy tenże płyn barwi wodę (różnica jest tylko taka, że wlewamy płyn o ciemnym odcieniu, a otrzymujemy tylko lekko zabarwioną, lecz w sposób widoczny, wodę). Zapach jest delikatny i przyjemny. Plusem jest wydajność: nie dość, że mamy sporą pojemność, to jeszcze wystarczy niewielka ilość produktu, by otrzymać pianę i dokładnie umyć malca. Poza tym produkt rzeczywiście jest łagodny dla oczu - nawet gdy przypadkowo woda z jego dodatkiem dostała się do nich, nie wywołało to ze strony synka żadnej reakcji, a wierzcie mi, że chlapie to on się niemiłosiernie :D Kosmetyk nadaje się również do oczyszczania włosów, które po myciu są mięciutkie i nawilżone, dokładnie tak samo jak skóra. Zapewne jest to zasługą olejku migdałowego występującego w składzie. Ogółem INCI w tym produkcie jest bez zarzutu.
Podsumowując, jest to kosmetyk delikatny dla skóry, który ją pielęgnuje bez reakcji uczuleniowych czy podrażnień, na dodatek ze świetnym składem, bardzo wydajny i w świetnej cenie, więc nie mogłabym nie być na tak! Z pewnością kupię jeszcze niejedna butlę.

Super płyn dla dzieci

Płyn do kąpieli Hipp kupiłam z racji dużej butelki i niskiej ceny, a w dodatku używałam juz innych produktów z tej marki do kąpania dzieci. I tak jak pozostale produkty i ten mnie nie zawiódł. Skora dzieci jest łagodnie umyta, nie ma żadnych podrażnień. Dodatkowo dzieci lubia ten niebieski kolor jaki plyn nadaje wodzie. Polecam

Delikatny i uroczy

Kosmetyki hipp dosłownie królują w naszym domu, bo mieliśmy już chyba większość produktów z ich gamy, niektóre nie raz, a to w moim przypadku nie zdarza się często, bo uwielbiam testować wciąż coś nowego. W przypadku córki jednak liczy się dla mnie jakość i bezpieczeństwo, trochę się jeszcze boję przekombinować i nie chcę zaszkodzić delikatnej skórze, nie jestem też pewna jak z jej skłonnością do podrażnień. Tutaj nawet, gdy chwytam coś na szybko, wiem, że nie zaszkodzę. Płyn zapachem przypomina inne kosmetyki tej marki, bardzo przyjemny, delikatny, lekko słodki i naturalny zapach jednoznacznie kojarzy się z małym dzieckiem. Kolor ma intensywny niebieski, ale nie barwi wody tak znacznie jak się spodziewałam, a używamy wciąż małej wanienki. Woda po prostu nie jest przezroczysta, trochę przypomina brzegi ciepłych mórz. Piana tworzy się całkiem przyzwoita, jak na tak wydawało mi się delikatny produkt, z krótkim składem. Nie wysusza, a to bardzo ważne, bo córka ma skłonności do chropowatych miejsc. Skóra po wysuszeniu jest przyjemna w dotyku, miękka i dobrze umyta. Opakowanie jest spore, ale butelka praktycznie wyprofilowana i z rączką. Nalewa się przez mały otwór.

Genialny

Po prostu genialny produkt.
Skład jak w przypadku całej linii bardzo dobry i bezpieczny dla dzieci. Żel jest Super wydajny. Ogromny te za duże opakowanie - wystarczy na dłużej dla całej rodziny i jest to też bardziej Eko - mniej opakowań. Jak zawsze zachwyca zapach, piana i skuteczność działania

Bardzo wydajny

Uwielbiam produkty HIPP dla dzieci. Maja naturalny skład i nie uczulają. Skusiłam się na kupno jego ze względu na duża pojemność i niska cenę.
Płyn zamknięty jest w plastikowej litrowej butelce. Jest to duża pojemność ale butelka jest bardzo poręczna. Niewielka ilość płynu wystarcza by w wannie zrobiło się mnóstwo piany, a do tego piękny lazurowy kolor. Płyn dobrze nawilża, nie podrażnia skory dziecka. Super oczyszcza. I starcza na bardzo długo. Przy codziennej kąpieli nam wystarcza na 3 miesiące.

warto kupić

Fajny płyn dla całej rodziny, który sprawia, że woda jest lazurowa (płyn ma niebieski kolor), a piana ogromna.
Szalenie wydajny - już niewielka ilość wystarczy na całą wannę wody.
Płyn ma dość dobry skład, nie przesusza skóry, ale też jakoś specjalnie nie pielęgnuje i nie nawilża.

polecamy

mega wydajny, litrowy płyn do kąpieli. Delikatnie pachnie, nie wysusza skóry, nadaje się dla całej rodziny. Nie podraznia i nie uczula. Dobrze się pieni, nie jest drogi, niestety u mnie w miescie ciężko go kupic....

Numer jeden

Ten płyn do kompieli jest po prostu cudowny. Jest delikatny dla skóry mojego maluszka, dobrze się pieni i ma śliczny delikatny zapach. Ma bardzo dobry skład i wystarcza na bardzo długo. Polecam wszystkim mamom

KOCHAMY !!

Jest to nasz faworyt jeśli chodzi o płyny do kąpieli ! Uwielbiamy go za wydajność, przyjemny zapach i delikatność w stosunku do skóry i oczu dziecka. Nadaje się zarówno dla niemowlaka jak i dla całej rodziny - osobiście uwielbiam korzystać niego podczas kąpieli

Najlepszy!

Używam tego płynu od początku .
Nie uczula , pięknie pachnie i najważniejsze nie uczula .
Starcza na długo co też jest dużym plusem .
Nie pieni się bardzo , ale to w sumie dobrze.

Familijny

Familijny płyn dla wszystkich, kojący i nawilżający. Przyjemny, deliktany zapach oraz świetny skład tworzą barierę dla naszej skóry. Skóra jest wyraźnie nawilżona dzięki długotrwałemu stosowaniu. Jest wydajny, ładnie pachnie, cena adekwatna. Kolejna fajna odsłona od HIPP, jako wierna klientka posiadam w domu juz prawie całą serię kosmetyków tej marki. Dzięki olejkowi migdałowemu kupili moje serducho