Lactacyd, Łagodzący, Emulsja do higieny intymnej `Ochrona i łagodzenie`

Lactacyd, Łagodzący, Emulsja do higieny intymnej `Ochrona i łagodzenie`

LACTACYD® Łagodzący to delikatna emulsja, która codziennie chroni Twoje okolice intymne i łagodzi podrażnienia.

Dzięki zawartości naturalnego kwasu mlekowego oraz łagodzącego wyciągu z arniki protein ryżu LACTACYD® Łagodzący zapewnia redukuje dyskomfort związany z podrażnieniem i zapewnia równowagę okolic intymnych.

Dla kogo?
stworzona z myślą o kobietach ze skórą skłonną do podrażnień, odczuwających dyskomfort w okolicach intymnych

żele
ochronne, nawilżające, odświeżające, łagodzące
z pompką
żel

Dobra emulsja do higieny intymnej

Emulsje do higieny intymnej od Lactacyd znam i używam od kilku lat. Niezmiennie uważam, ze to bardzo dobry produkt.

Opakowanie z pompką jest świetnym i wygodnym rozwiązaniem.
Płyn jest wydajny, dobrze się pieni, przyjemnie się go używa.
Emulsja ma bardzo delikatny zapach.
Dobrze myje, pielęgnuje i łagodzi okolice intymne.

Lactacyd z polecenia

Produktów Lactacyd używam od lat (ewentualnie Lirene zastępczo) i zazwyczaj zmieniam po opakowaniu na inną serię - tak mi poleciła ginekolog, żeby nie przyzwyczajać ciała do jednego produktu tylko raz wziąć wersję na podrażnienia a raz przeciwdziałające stanom zapalnym

Według mnie ten łagodzący nie różni się znacznie od innych. W niektórych komentarzach pojawia się informacja o silnym zapachu, była to chyba stara wersja, Lactacyd łagodny nie ma bowiem perfum w składzie

Opakowania zawsze działają i papką wyciska produkt do samego końca

Delikatny i niezawodny

Produkt zaskoczył mnie swoją delikatnością i skutecznością. Jestem bardzo zadowolona z jego działania. Emulsja ma łagodną, kremową formułę, która jest odpowiednia dla wrażliwej skóry w okolicach intymnych. Po każdym użyciu czuję, że moja skóra jest nawilżona i komfortowa. Nie ma podrażnień ani uczucia suchości, co było dla mnie najważniejsze. Zapewnia długotrwałą ochronę i uczucie świeżości przez cały dzień. Dodatkowo, zamknięty jest w wygodnym opakowaniu z pompką, która dobrze działa aż do samego denka. Ma gęstszą konsystencję niż standardowy płyn do higieny intymnej, przez co jest bardziej wydajny. Zasłużona piąteczka!

Łagodny

Przyjemnie kremowa emulsja do higieny intymnej. Łagodna i delikatna dla skóry. Nie powoduje podrażnień, swędzenia czy innych uczuleń. Dobrze myje. Ma niemal niewyczuwalny zapach.
Konsystencja jest bogata, kremowa. Pieni się odrobinę, ale wystarczająco. Nie sprawia problemów w zmywaniu ze skóry.
Nadaje się do mycia nie tylko okolic intymnych, ale i całego ciała. Radzi sobie również przy depilacji.
Jest nieco mało wydajny, ale to jest raczej jedyne zastrzeżenie jakie mam do tego produktu.

Delikatny zapach

Emulsja ma delikatny kwiatowy zapach, który bardzo lubię i dlatego często wybieram ten kosmetyk. Konsystencja jest kremowa, nie rzadka i nie gęsta, taka pomiędzy - idealna. Ma kremowy perłowy kolor. Łatwo się dozuje, nakłada i spłukuje. Dobrze oczyszcza i pielęgnuje. Opakowanie z pompką jest bardzo wygodne i higieniczne, pompka nigdy się nie zacina. Dwa naciśnięcia pompki spokojnie wystarczą do umycia. Opakowanie ma tylko 200 ml, więc wydaję się, że produkt nie jest aż tak wydajny, ale ma po prostu mniejsze opakowanie. Zawsze kupuję go na promocji, bo cena regularna jest dość wysoka za małe opakowanie. Ciężko mi określić na ile ten produkt łagodzi, ale w codziennym użytkowaniu sprawdza się bardzo dobrze. Polecam!

Fajny

Bardzo lubię markę, akurat ta emulsja fajnie im się udała, łagodzi podrażnienia, jest bardzo delikatna, idealnie nadaje się również do golenia gdyż pozostawia skórę gładką i ukojoną. Daje 4+, tylko dlatego, że Lactacyd ma w swojej ofercie inne rodzaje produktów do higieny intymnej, które lubię bardziej :).

Już rozumiem fenomen marki Lactacyd!

Emulsja dostępna jest praktycznie w każdym hipermarkecie czy drogerii, do tego często jest na promocji, więc z dostępnoscią nie ma namniejszego problemu.

Zamknięta została w białej butelce butelce wykonanej z plastiku o pojemności 200ml. Praktyczny dozownik ułatwia życie, wystarczy jedna, max dwie, pompki by na spokojnie umyć okolice intymne. Całość jest wytrzymała i stabilna, a pompka chodzi lekko, nie przycina się i nie pluje. Szkoda tylko, że przez opakowanie nie widać poziomu zużycia produktu, bo niestety jego koniec mnie zaskoczył ;)

Zapach przypomina mi pudrowo-kwiatowe posypki dla dzieci. I teraz wybaczcie, ja dzieci nie mam, ale tak mi się od razu skojarzyło z dzieciństwem i młodszą siostrą, wiec tego będę bronić ;) Choć nie jest super intensywny, to jednak łatwo go wyczuć podczas używania.

Konsystencja lekka, wodnista, ale nie jak woda i nie przecieka przez palce. Ma perłowy kolor, fajnie się rozprowadza i przyjemnie pieni. Spłukuje się błyskawicznie nie pozostawiając żadnej warstwy.

Już w trakcie aplikacji czuć ulgę i nawilżenie. Ja co prawda nie mam problemów z okolicą intymną, ale ten żel stosowałam zaraz po innym, który wyrządził mi krzywdę, przez co moje miejsce było suche, piekło mnie, a do tego nasiliły się upławy, a ta emulsja praktycznie zadziałała od razu. Oczywiscie, nie wróciło wszystko do normy po pierwszym użyciu, ale już wyraźnie było czuć różnicę.

Pozostawia skórę czystą, nawilżoną, ukojoną i świeżą na długi czas. Nie mam pojęcia czemu nigdy wcześniej nie pokusiłam się na tę markę, ale już rozumiem, czemu te produkty są takim fenomenem - ta emulsja jest rewelacyjna! Już zakupiłam kolejną tej marki i zdecydowanie szybko ich nie zmienię, dla mnie bomba! ;)