Bambino, Krem ochronny

Bambino, Krem ochronny

Średnia ocena: 3.68/5

wasserman.eu
Średnia ocena: 0.00/5

Krem ochronny jest szczególnie delikatny produktem do codziennej ochrony wrażliwej skóry niemowląt i dzieci. Dzięki zawartości tlenku cynku, talku i olejów mineralnych zapobiega powstawaniu stanów zapalnych oraz skutecznie łagodzi wszelkie podrażnienia skóry. Tlenek cynku dodatkowo sprawie, że krem chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych: wiatru, zimnego i suchego powietrza oraz promieni słonecznych (faktor 4). Nie zawiera konserwantów ani barwników.

wrażliwa, sucha, podrażniona
kremy do twarzy
ochronne, natłuszczające, pielęgnujące
w słoiku

zapycha

Ładnie nawilża skórę, jednakże powoduje jej zapychanie.
Cóż, że ślicznie pachnie, jedt bardzo wydajny - skoro "niszczy" skórę.

Nie polecam do codziennego stosowania.
Z doskoku - nie powinien, aż tak zaszkodzić cerze.

Używam tego produktu od: kilku miesiąca

Po prostu Bambino :)

Już nie eksperymentuję z kremami - zostaję przy Bambino! Kupiłam go w zimie, w akcje desperacji, szukając lekarstwa na moją wiecznie zaczerwienioną skórę. Dodam, że mam cerę trądzikową, więc byłam przekonana, że mnie zapcha. Jednak nic takiego się nie stało, co więcej: moja buzia przy -15 stopni wyglądała normalnie. Krostki znikały w zaskakującym tempie, a te najbardziej uporczywe złagodniały i nie były już takie czerwone. Mam zdecydowanie mniej problemów ze skórą. Minusem jest to, że świeci się na twarzy, ale mnie osobiście bardzo to nie przeszkadza, bo jak chce nałożyć na niego makijaż, to po prostu zbieram warstwę, która została na twarzy. Ujednolica cerę, twarz wygląda bardzo zdrowo i świeżo. Ponadto CUDOWNIE pachnie, ten zapach nigdy mi się nie znudzi. Jest wydajny, tani i dostępny (widziałam go w małym sklepiku na wsi). Opakowanie tez niczego sobie ;) Po prostu...KWC. Nie zmienię go na żaden inny.Używam tego produktu od: lutego

Tak, ale nie do twarzy :)

Krem kupiłam pod wpływem recenzji, że ma jakiś dobroczynny wpływ na cerę, że pryszcze się uspokajają itd itp. Mam cerę mieszaną,skłonną do powstawania niespodzianek,ale miejscami przesuszoną, i niestety tu nie spełnia u mnie takiej roli - zapycha mnie masakrycznie !! Wystarczyło, że nałożyłam go cieniutką warstwą na noc na twarz a rano miałam piękny wysyp .. Fakt faktem buźka była mięciutka i gładka, ale ten wysyp go zdyskwalifikował całkowicie..
Ale jako, że zostało mi całe opakowanie a w domu dzieci małych brak, wykorzystałam go w inny sposób :) A mianowicie - codziennie na noc nakładam taką średnią warstwę na usta a po peelingu ust - grubszą - i rano moje zazwyczaj bardzo wymagające, pękające i spierzchnięte usta są delikatne, wygładzone i mięciutkie :)) Tak samo nakładam go na kolana , łokcie, dłonie czy też stopy - na noc oczywiście, bo jest tłusty i zostawia film który bardzo długo się wchłania, ale za to rano wszystko jest ładnie wygładzone i miękkie :)
Także na twarz - nie. Na inne partie ciała - jak najbardziej ! :))

Używam tego produktu od: ok.4 miesięcy

SUPER

Krem tłusty, ale dla mnie to plus, bo mam suchą skórę, która jest skłonna do podrażnień. Ten krem zapobiega swędzeniu (uratował mnie przed drapaniem) podczas stanów alergicznych, nie szczypie jeśli się ma mocno podrażnioną skórę i doskonale natłuszcza.
I cena jest świetna :)

Używam tego produktu od: z przerwami 2 lata

super :)

Mój ulubiony krem do twarzy :) Kiedyś miałam duże problemy skórne, używałam dużo droogich kosmetyków, które i tak nic nie dawaly. Kupiłam ten krem i wszystko się uspokoiło :) Pryszczów mniej, buźka gładka jak pupa niemowlaka :) Prawie ideał:) Gydby się tak cera po nim nie błyszczała.

Świetny

Krem na wszelkie problemy skóry:) Mam problemy z tłustą, trądzikową cerą i mimo że stosowałam już inne droższe kremy to i tak żaden nie dorównuje bambinowi:) Stosuję go pod podkład, a także na noc i muszę przyznać że moja skóra rano jest wypoczęta i ma ładny koloryt, a wszelkie drobne krostki zostają wygładone. Pozatym pieknie pachnie i mimo, że jest treściwy, dobrze się wchłania.

Używam tego produktu od:1 rok

od lat swietny

Uzywalam tego kremu za nastolatki i rok temu na jesien zakupilam ponownie jak bylam w PL. Krem nadal cudnie pachnie i nadal sprawuje sie jak kiedys. Mimo tresciwej konsytencji dobrze sie rozprowadza i wchlania. U mnie lepiej niz Nivea Creme. zawartosc cynku lagodzi moja wrazliwa i naczynkowa cere, a jak sie cos przytrafi to szybciej sie goi. Uzywalam ten kremy tylko na sobie i kilka razy na podraznienia w obrebie genitaliow u mojego dziecka.
Nie wiem czy kupie ponownie, bo mam tez fantastyczne kremy z cynkiem dla dzieci u siebie i moge je w kazdej chwili kupic. bambino jest swietnym kremem i mimo ze nie mam do niego stalego dostepu daje mu najwyzsza note.

Używam tego produktu od:na nastolatki i niedawno jedno opakownie( jeszcze mam ociupinke)
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

dla maluchów

Krem eydajny i to bardzo.Konsystencja ciężka trudno go nałożyć ale szybko sie wchłania.Nadaje się do delikatnej pielęgnacji twarzy maluszka po kąpieli zapobiega pograżnieniom i nie uczula radzi sobie z ostrym słońcem jednak z mrozem nie za bardzo

Używam tego produktu od:około 6 msc.

KWC:)

Cudowny na wszystko i znany od dzieciństwa :)
Plusy:
-super nawilżenie!
-u mnie ekstra jako baza pod podkład:)
-śliczny zapach ;d
-po nim nie wyskakują mi żadne wągry czy też pryszcze :)
-wydajny,
-niska cena!
SUUUUUUPER!

Używam tego produktu od:zawsze
Ilość zużytych opakowań:bardzo dużo :)

Ideał

Nie od dziś wiadomo, że kosmetyki dla dzieci są genialne, ten krem jest cudowny! Ładnie pachnie, dobrze nawilża, nie zapycha porów, dla cery problemowej idealny. Dodatkowe plusy to niska cena, dobra dostępność (co też jest przecież bardzo ważne) i wydajność. Używam go na noc, gdyż dość długo się wchłania a buzia ciut się po nim świeci.

kwc na pryszcze

Po prostu hit wszechczasów! Używam tego kremu na noc i czasem na dzień.Dzieki niemu całkowicie pozbyłam sie pryszczy i innych niedoskonałości, a zaznaczam, że używałam wielu specyfików i dopiero ten niepozorny krem pomógł. Nie zamienię go na żaden inny, moja cera jest w idealnym stanie. Ma sympatyczny skład , jest powszechnie dostępny i tani. Polecam dla problematycznych cer - nie zapycha.

Używam tego produktu od: rok