Bambino, Rodzina, Nawilżający szampon do włosów hiperdelikatny

Bambino, Rodzina, Nawilżający szampon do włosów hiperdelikatny

Bambino Rodzina
Nawilżający Szampon Do Włosów Hiperdelikatny

Nawilżający szampon Bambino Rodzina został stworzony z największą czułością, aby zadbać o włosy i skórę głowy całej rodziny! Wzbogacona o drogocenne składniki i ekstrakty pochodzenia naturalnego formuła pielęgnuje włosy oraz zapobiega podrażnieniom, nawilża skórę głowy i wzmacnia włosy nadając im blasku. Szampon nie zawiera silikonów, ułatwia rozczesywanie i nie szczypie w oczy. Można go stosować w codziennej pielęgnacji włosów już od 3 roku życia. Produkt został wymyślony oraz wyprodukowany w Polsce.

Korzyści:

Hiperdelikatna ochrona i pielęgnacja włosów i skóry głowy
Zawiera ekstrakty naturalnego pochodzenia
Wzmacnia włosy i nadaje im blasku
Ułatwia rozczesywanie i nie szczypie w oczy
Bez silikonów

suche szampony, do włosów normalnych, do włosów suchych i zniszczonych
oczyszczające, wygładzające, wzmacniające
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa

Sprawdził się do częstego stosowania

Kosmetyki Bambino towarzyszą mi od dziecka, więc, jako miłośniczka delikatnych preparatów do pielęgnacji, nie mogłam przejść obojętnie obok tego szamponu.
Opakowanie jest ładne, poręczne, "na klik". Szampon ma gęstą, wręcz galaretowatą konsystencję i jest przezroczysty - plus za wydajność, bo wystarczy nałożyć niedużą jego ilość. Z racji naturalnych składników nie pieni się tak bardzo jak szampony zawierające więcej chemikaliów. Ma delikatny, ładny zapach. Dobrze nadaje się do codziennego stosowania, odświeżenia i oczyszczenia skóry głowy i włosów. Do bardziej dogłębnego oczyszczenia (np. z preparatów do stylizacji czy brokatu) potrzeba było więcej powtórzeń mycia i większej ilości użytego szamponu. Dlatego myślę, że najlepiej sprawdzi się do codziennego stosowania.
Po zastosowaniu szamponu zawsze używam odżywek, więc nie ma problemu z rozczesywaniem włosów, ale uczciwie przyznam, że nie próbowałam zastosowania jedynie szamponu i nie wiem, jak wówczas włosy by się zachowały.
Nie spowodował u mnie podrażnień skóry głowy, wzmożonego wypadania włosów.
Myślę, że jest to kosmetyk godny polecenia i będzie mi jeszcze długo towarzyszyć :)

jest ok

Szampon na pewno nie uczula, nie pwoduje lupiezu, ma ladny delikatny zapach,
na moich wlosach przetluszczajacych sie nie sprawdza sie; co moze oznaczac ze efekt nawilzania jest dosyc niezly, na pewno nie powoduje wysuszania wlosow, wiec dla suchych wlosow po farbowaniach itd. mysle ze sie sprawdzi dobrze

dobry szampon na co dzień

Moje włosy: średnioporowate, cienkie, pozbawione objętości, skóra głowy szybko się przetłuszcza i ma skłonność do swędzenia.

Szamponu używam co drugi dzień (przeplatam innym, Wzmacniającym z tej samej serii bo chciałam testować na raz oba - też bardzo polecam!), mycie na 2 razy.

Jestem mile zaskoczona działaniem tego kosmetyku bo testowałam już sporo delikatnych szamponów i ten niczym nie ustępuje produktom z wysokiej półki a od niektórych jest wręcz lepszy. Produktu daję co prawda sporo, bo przy małej ilości mam od razu uczucie niedomycia a włosy na drugi dzień są nieświeże i tępe. Ale rozcieńczam go za to w sporej ilości wody. Przy użyciu takiej optymalnej dawki produktu szampon dobrze się pieni a włosy są domyte, sypkie, błyszczące i nawilżone. Czasem się matowią ale to może być bardziej kwestia odżywki która akurat w ten dzień "nie siądzie".

Jedno ostrzeżenie - szampon reklamuje się jako HIPERDELIKATNY, ale na trzecim miejscu w składnikach tuż po łagodnym Coco-Glucoside znajduje się Sodium Coco-Sulfate, które jest dość mocnym detergentem. Także do tego radzę podchodzić z małym dystansem, jest to szampon o raczej średniej mocy.

Świetny

Szampon w wygodnym opakowaniu. Konsystencja jest żelowa i przezroczysta. Szampon bardzo dobrze się rozprowadza po włosach oraz dobrze pieni. Szampon dobrze myje włosy oraz skórę głowy nie podrażniając . Szampon nie plącze włosów. Jest mega wydajny. Włosy po zastosowaniu są miękkie bardzo oraz sypkie.

Dla całej rodziny

Szampon do mycia włosów, który spełnia swoje zadanie. Ma żelową konsystencję, która dobrze się rozprowadza. Jest wydajny, dobrze się pieni. Ma ładny zapach , który delikatnie zostaje na włosach. Szampon bardzo dobrze oczyszcza, nie podrażnia skóry głowy, nie szczypie w oczy. Włosy po umyciu są lekko nawilżone, miękkie i fajnie się rozczesują. Gorąco polecam i dla tych starszych i małych.

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo dobry szampon dla rodzinki

Szampon dostałam dużo saszetek w formie próbek.

Szampon charakteryzuje się bardzo delikatnym i przyjemnym zapachem. Konsystencja żelowa bardzo łatwo się rozprowadza i dobrze pieni.

Szampon dobrze oczyszcza włosy, nie plącze ich oraz szybko się spłukuje. Jest wydajny, ponieważ dużo jego nie trzeba by całe włosy umyć .

Dzieci nie skarżą się by szczypał w oczy więc rewelacja.

Włosy po zastosowaniu łatwo się wyczesuje, są miękkie i scalone.

Produkt wart uwagi.

Rewelacja, nie spodziewałam się...

Szampon kupiłam w drogerii internetowej, biala plastikowa butelka z niebieskimi kwiatkami, zamknięcie na klik. Szampon średnio gęsty, przezroczysty, zapach ma bardzo delikatny. Pieni się dobrze, jest bardzo delikatny dla skóry głowy, ale jak włosy wyglądają po umyciu tym szamponem to rewelacja, miękkie, gładkie i błyszczące. Super się układają. Już przy spłukiwaniu są przyjemne w dotyku, nie spodziewałam się aż takiego efektu na włosach. Duża pojemność, niska cena i super efekty. Mam wrażenie że włosy po nim są dłużej świeże. Polecam serdecznie.

uniwersalny

Świetny szampon uniwersalny - rzeczywiście sprawdzi się u całej rodziny. Dobrze się pieni, ma delikatny zapach kosmetyków dla dzieci. Szampon jest w wygodnym opakowaniu, cechuje go wydajność. Dosyć intensywnie oczyszcza, jednocześnie jest delikatny dla wrażliwej skóry głowy, nie podrażnia. Warto wypróbować!

Bardzo przyjemny szampon, podoba mi sie więc kupię ponownie

Długo na niego polowałam - a bardziej na promocję ;) Jego standardowa cena w Rossmanie jest dość wysoka.
I się udało, na początek zdecydowałam się na tę wersję, ale już wiem, że kupię ponownie ten z ogórkiem.

Szampon zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. To typowy produkt do mycia włosów, który faktycznie spełnia swoje zadanie, a obietnice producenta naprawdę się sprawdzają. Podoba mi się, że nie jest przereklamowany, pieni się, dobrze czyści włosy, nie plącze ich i nie przesusza. Ideał dla każdego typu włosów.

Mega delikatny

Szampon dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy, a za razem jest bardzo delikatny. Ma przyjemny zapach, dobrze się pieni. Włosy po nim stają się miękkie, lekkie i przyjemne w dotyku, nie plączą się i łatwo je rozczesać. Nie mam problemu z puszeniem się, szampon naprawdę nawilża włosy. Zdecydowanie polecam.

Kupiłam przez przypadek, a zostanie ze mną na dłużej!

To super szampon do codziennego używania!

Przechadzając się po jednej z najpopularniejszych drogerii ten produkt trafił do mojego koszyka z myślą o delikatnej skórze głowy mojego męża - zachwycony on jak i ja ;)

Ten szampon bardzo dobrze i delikatnie myje skórę głowy i włosy, a po jego zastosowaniu włosy są super miękkie, błyszczące i świeże. Co bardzo dla nas ważne - nie obciąża i nie "oblepia" włosów, nie sprawia też, że szybko się przetłuszczają. My jesteśmy zachwyceni!

Sam produkt ma dosyć ładny, subtelny zapach. Konsystencja typowego szamponu - łatwo się aplikuje, dobrze pieni. Używamy od jakichś dwóch tygodni, nigdy nas nie podrażnił, nie wywołał swędzenia.

PolecaMy :)

Lubię ten szampon

Bardzo fajny szampon. Myje włosy codziennie i rzeczywiście są one puszyste, lekkie i przez długi czas wyglądają świeżo. Dla mnie lepszy jest szampon nawilżający. Szampon jest wydajny i gęsty- polecam. Zapach produktu też nie jest mocny i duszący.