Dermaglin, Maseczka z glinki po użyciu maseczki ochronnej

Dermaglin, Maseczka z glinki po użyciu maseczki ochronnej

Maseczka po użyciu maseczki ochronnej

# Zielona glinka kambryjska
# Olej Jojoba # Arnika # Rumianek

Do każdego rodzaju skóry

Pandemia wymusza obowiązek noszenia materiałowych maseczek ochronnych, pod warstwą których, z przyczyn wilgoci i ciepła policzki, broda i okolice ust są narażone na mikrouszkodzenia i otarcia. Maseczka łagodzi i koi podrażnienia pozostawiając skórę nieskazitelnie czystą i odżywioną. Upora się także z trądzikiem powstałym przy noszeniu maski ochronnej

przeciw zaczerwienieniom / łagodzące, antybakteryjne, regenerujące, oczyszczające
w saszetce
bogate
normalna, trądzikowa, mieszana

dobra

Fajna opcja na podrażnienia po maseczkach, te otarcia od materiału sa nieznośne i ciągle miałam wrażenie brudnej skóry. Użycie maseczki niweluje te odczucia i fajnie odświeża.

Fajne odkrycie!

Kupiłam tą maseczkę w pakiecie z wersją męską. Obydwoje z chłopakiem jesteśmy bardzo zadowoleni. Noszenie maseczki nie tylko powoduje trądzik ale i również zatarcia, podrażnienia. Dodałam ją do must have i regularnie co jakiś czas podbijam swoją pielęgnację dodatkowo tym produktem!

Super rozwiązanie!

Ekstra rozwiązanie, które pomaga utrzymać skórę w dobrym stanie po ciągłym noszeniu maseczki. Niweluje wszystkie niedoskonałości. Używam jej regularnie.

Fajne rozwiązanie

Jest to jeden z super sposobów wspierania naszej skóry przy noszeniu maseczek. Faktycznie zauważyłam, że gdy nakładam ją w momencie dłuższego noszenia maseczki to problem skórny który pojawiał się na początku pandemii nie istnieje. Skóra jest widocznie w poprawionym stanie. Nawilżona i promienna, bez niechcianych kolegów. Jest to na pewno godne uwagi wsparcie w problemach skórnych związanych z pandemią.

Maska po ochronnej masce

Maska po ochronnej maseczce, działa antybakteryjnie, pomaga w walce z niedoskonałościami związanymi z noszeniem tych osłon. Niweluje krostki i nawilża skórę. Myślę że to był dobry pomysł ponieważ teraz wiele osób zmaga się z problemami po tych ochronach.

Maska od maski

Ta maska świetnie działa, spełnia swoje zadanie. Nie jest droga, ma świetny skład. Nie drażni skóry, wygładza zmiany. Niweluje zaczerwienienia i podrażnienia.

Ratunek po masce

Cudowna maseczka która ratuje stan skóry po maseczkach ochronnych. W te upały kiedy skóra się poci i trzeba nosić maskę niestety pojawiają się niedoskonałości, kupa bakterii zostaje na skórze. Zaczęłam robić tą maskę Dermaglin raz /dwa w tygodniu i jest dużo lepiej. Mam mniej krostek i podrażnień.

Maseczka z glinki po użyciu maseczki ochronnej

Jestem bardzo zadowolona z działania tej maseczki, i z czystym sumieniem mogę polecić ją osobom z cerą mieszaną skłonną do niedoskonałości. U mnie sprawdziła się na medal, poradziła sobie nie tylko z drobnymi niedoskonałościami, ale również ze stanami zapalnymi, które pojawiły mi się po noszeniu maseczki. Polecam! Gwarantuje że polubicie się z produktami Dermaglin tak samo mocno jak ja!

Maska po użyciu maseczki

Bardzo dobra maseczka na suchą i podrażnioną skórę, która robi się po noszeniu maseczki. Mam wrażenie że zapobiega też powstawaniu krostek i bardzo oczyszcza skórę. Po użyciu skóra staje się gładka i nawilżona.

Maska po masce

Bardzo dobry produkt, na wysuszona skórę od masek. Na " odkażenie" skóry. Ja również mam manie dotykania swojej twarzy notorycznie. Dlatego ta maska jak dla mnie jest idealna.

Maseczka po maseczce

Uważam że to genialny pomysł. Maseczka świetnie regeneruje, nawilża skórę, pomaga naszej naturalnej warstwie ochronnej skóry. Po masce ochronnej pojawiają się nieprzyjaciele na twarzy, dodatkowo niektóre maski ocierają skórę i powodują osłabienie. Maska marki dermaglin bardzo łagodzi zmiany.