Diaderma, Karotten-Ol (Olejek marchewkowy)

Diaderma, Karotten-Ol (Olejek marchewkowy)

Beta-karoten w olejku do ciała, nadaje skórze ciepły, złocisty odcień, pogłębia i utrwala opaleniznę, redukuje zmarszczki i odmładza. Olej marchewkowy dzięki wysokiej zawartości beta-karotenu poprawia koloryt cery, nadaje ciemniejszą karnację. Pogłębia i utrwala opaleniznę. W naturalny sposób zwiększa wydzielanie pigmentu, nadając skórze ciepły, złocisty odcień. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV oraz neutralizuje wolne rodniki. Redukuje zmarszczki, zapobiega ich powstawaniu. Intensywnie odżywia, nawilża i natłuszcza skórę. Szczególnie polecany jest dla skóry zmęczonej i wysuszonej kąpielą, opalaniem czy sauną.Produkt zawiera 7. olejków roślinnych oraz 6. wyciągów ziołowych. Jest w 100% naturalny.
Składniki:

• oczaru wirginijskiego
• rumianku pospolitego
• arniki górskiej
• bagna zwyczajnego.

samoopalacze do ciała, samoopalacze do twarzy
nawilżające, koloryzujące, ochronne, regenerujące
w tubie
olejek

swietny

Lekko podkolorowuje cere, uelastycznia skore, wygladza. Mimo ze mam skore problematyczna - sucha z tradzikiem, i wiekszosc olejkow powoduje u mnie &quot;zaczopowanie&quot; , ten nigdy do tego nie doprowadzil. Mieszanka najbardziej wartosciowych z punktu widzenia pielegnacji cery olejkow naturalnych w bardzo atrakcyjnej cenie. No i starcza na dlugo - mi na rok - wystarczy po wieczornym nakremowaniu rozprowadzic pare kropel na buzi.

Ilość zużytych opakowań: cztery

zawiodłam

Pod wpływem pozytywnych opinii na wizażu, sprowadziłam go sobie specjalnie z Niemiec... i jak sie okazało zupełnie nie potrzebnie. Co prawda nawilża cerę, ale to robi każda klasyczna oliwka czy olejek. Efekt złocistej karmacji utrzymuje się do 2-3 godzin, do momentu gdy kosmetyk się całkowicie nie wchłonie.

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu

bardzo brzydko tonuje

Mialam ten olejek dawno temu, moze ze 3 lata juz bedzie. Na dzien uzywalam filtrow wiec kupilam go dla odzywienia skory na noc, ale nie powiem raz wyporbowalam go na dzien. Mialam wtedy parcie na nature i szukalam idealu w takich kosmetykach. no niestety nie polubilismy sie. Olejek ani mi dobrze cery nie odzywial i nadawal jej brzydki odcien, wygladalam w nim gorzej niz bez niego. wygladalam na zmeczona, pory sie rozszerzaly. Dalam mu kilka szansa, ale zrezygnowalam. za to dobrze sie spisal gdy dodalam go do zelu pod prysznic. odrazu moj zel zmeinial sie w cudowna nawilzajaca pod czas mycia emulsje ;o)

Używam tego produktu od: 3 lata temu

Sama natura :)

Olejek jest dość gęsty i ma raczej słaby poślizg, dlatego najpierw zwilżam twarz tonikiem, mgiełką lub zwykłą wodą, ewentualnie nakładam lekki krem, bo na suchej cerze ciężko go równomiernie rozprowadzić. Przede wszystkim zmiękcza i wygładza cerę. Nie jestem pewna czy nawilża, raczej chroni przed wysuszeniem. Moja cera wchłania go dość szybko, nie mam wrażenia tłustości, nie zapycha (!), ale nie można też przesadzić z ilością, bo rozpulchni cerę.
Olejek ma intensywny marchewkowy odcień. Tuż po nałożeniu nieco barwi skórę, ale nie jest to trwały efekt. Na trwalszą \'opaleniznę\' trzeba troszkę zaczekać. W moim przypadku musiały minąć ze 2 tygodnie, by buzia nabrała koloru. Dodam, że mam średnią karnację, taki \'light beige\', jeżeli miałabym sklasyfikować ;) Myślę, że jasną cerę przybrązowi szybciej, ale i tak nie będzie to efekt jak po samoopalaczu, po prostu ożywi i doda blasku zmęczonej buzi.
Odpowiada mi jego zapach, choć nie potrafię go zidentyfikować... Na pewno nie jest ziołowy. Poza tym bardzo polubiłam wieczorny rytuał wcierania olejku :] Wydajnością znacznie przewyższa kremy - używam do twarzy, na szyję, dekolt, ramiona i po 2 m-cach mam jeszcze ponad połowę! Jedyne co bym zmieniła to opakowanie. Szklana buteleczka nie ma niestety żadnego dozownika. Taki produkt zasługuje na lepszą oprawę.

Używam tego produktu od: ok 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

niezastąpiony!

Olejek cudoo! Mimo, że mam mieszaną cerę skłonną do nieoskonałości. olejek jej nie szkodzi a wręcz pomaga.
-Świetnie nawilża i wygładza.
-Można stosować nawet wokół oczu.
-PO około 10 dniach stosowania na noc skóra nabrała ślicznego koloru, rano budzę się z mega wypoczętą rozpromienioną buźką!

ładny zapach, bardzo wydajny. Trochę kiepskie opakowanie , ale nic się nie wylewa.
Trudno go znaleźć , ale można zamówić w doz-ie.

Najlepsze efekty daje w połączeniu z woda termalną Avene (na zwliżoną buzię właśnie tą wodą , nakładam wcieram olejek, rano piękna buźka):)Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: 1,5

niepozorny geniusz!

Jest wspaniały! Ma baaardzo przyjemny skład, genialne działanie odżywcze, kojące i ochronne. Nie zapycha mojej tłustej cery. Rzeczywiście leciutko barwi skórę, ale nie nadaje jej marchewkowego odcienia, czego można by się było spodziewać, kierując się jego nazwą ;). Wchłania się kilka minut, ale później nie błyszczy się na skórze. Używam go zamiast kremu na noc- czasami także na dzień i jako olejku do masażu twarzy i szyi. Ma trochę babciny, mocny zapach, który może się nie podobać. Jego opakowanie jest niepozorne i mało atrakcyjne, za to genialnie funkcjonalne- zakrętka jest idealnie szczelna! Kilkakrotnie przewoziłam go wrzuconego niedbale do kosmetyczki i nie ulało się ni pół kropelki. Z mojej strony polecam serdecznie, bo to doskonały, wydajny kosmetyk za niewielkie pieniądze!Używam tego produktu od:3 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 całe, napoczęte 2

super zamiast kremu

Olejek jest rewelacyjnym zamiennikiem dla kremu. Mała buteleczka a niezmiernie wydajna. Stosuje go zamiast kremu zarówno na noc i jak i na dzień. Nie robie makijażu codziennie ale spróbowałam raz go wykonać po olejku i nie było problemu tzn. nie zauważyłam żeby zostawiał tłustą warstwe na buzi, która mogłaby utrudnić czy też uniemożliwić równomierne rozprowadzenie podkładu czy też pudru/różu. Po chwili się wchłania całkowicie i skóra zostaje promiennie rozświetlona, nawilżona, koloryt wyrównany. Zapach dosyć intensywny, pachnie mi troche męskimi perfumami ale nie przeszkadza mi to. Dla mnie super :-) warto wypróbować. W moim przypadku to coś więcej niż tylko próba, na pewno pozostane mu wierna, poza tym bardzo podoba mi sie jego skład.

Ilość zużytych opakowań: 1 (b. wydajny)

świetny

Bardzo fajny olejek szybko się wchłania,nadaje cerze świeży i lekko marchwiowy wygląd.używam go na dzień i na noc na zmianę z olejkiem organowym.mimo że mam cere mieszaną olejek nie zapycha porów.jestem bardzo zadowolona jedyny minus to brak dozownika co sprawia ,że aplikacja jest niekomfortowa,ogólnie polecam.

Używam tego produktu od:6miesięcy

super

Olejek rewelacyjny, ja ostatnim czasem używam w duecie z kremem tej samej firmy. Opalenizna po nim -co przetestowałam zeszłego lata jest piękna i trwała. Naprawdę warto się natrudzic żeby go zdobyc- ja zamawiam internetowo, bo faktycznie ciężko dostać a nie zamieniłabym tego kosmetyku na najdroższe nawet kremy ;)

Ilość zużytych opakowań: sporo;)

Fajny

Po ten olejek sięgnęłam z ciekawości, ale i z pewną obawą. Mam tłustą cerę i bałam się czy tym olejkiem sobie nie zaszkodzę. Okazało się, że nie jest tak źle. Kosmetyki, które obiecują matową cerę (a takich najczęściej używam) maja to do siebie, że wysuszają cerę. Olejek marchewkowy rewelacyjnie nawilża, nie powodując jednocześnie nadmiernego błyszczenia. Trzeba tylko uważać, aby nie przesadzić, to bardzo wydajny produkt. Używam głównie na noc, na twarz i dekolt.
Ładnie pachnie, świetnie wygładza i pielęgnuje skórę. Warto spróbować.

Ma 1) wadę: trudno go kupić:(

Ilość zużytych opakowań:1/2 buteleczki

bardzo bobry

Uwielbiam olejki do twarzy i sporo już wypróbowałam. Ten stosuję na noc. Wystarczy parę kropel na twarz i dekolt. Olejek jest bardzo wydajny, dobrze się rozprowadza, użyty w odpowiedniej ilości w dużej części wchłania się w naskórek.
Mam suchą cerę, więc forma olejku jest dla mnie doskonała. Daje mi duże ukojenie: od mrozu, ogrzewania i klimatyzacji. Rano buzia doskonale nadaje się do wykonania makijażu a często tego typu kosmetyki były jakby za ciężkie i po paru godz od wykonania makijażu buzia była &quot;przytłustawa&quot;.
Lekko i delikatnie karoten barwi naskórek, jak dla mnie wystarczająco, nie spodziewałam się efektu jak po samoopalaczu.
Ładnie pachnie, zmiękcza naskórek a działanie nawilżające zmniejsza drobne zmarszczki. Nie zatyka porów, łagodzi podrażnienia.
Moja ocena to bardzo dobry, ale polecam dla osób lubiących kosmetyki w takiej postaci.

Używam tego produktu od:1 m-ca
Ilość zużytych opakowań:1/4 buteleczki