Iwostin, Sensitia, Krem odżywczy na noc z witaminami C + E

Iwostin, Sensitia, Krem odżywczy na noc z witaminami C + E

Krem intensywnie regeneruje i odżywia skórę, odbudowuje barierę lipidową naskórka. Likwiduje uczucie ściągnięcia i nieprzyjemnego napięcia skóry. Wygładza naskórek, poprawia jego jędrność i elastyczność. Zawarta w kremie aktywna witamina C przyspiesza syntezę komórkową. Wychwytuje wolne rodniki i stymuluje produkcję kolagenu. Ma działanie przeciwzmarszczkowe i wyrównujące koloryt skóry. Połączenie aktywnej witaminy C z naturalną formą witaminy E (czysty tokoferol) zapewnia doskonałe właściwości regenerujące, przeciwrodnikowe i przeciwzmarszczkowe. Zawiera hypoalergiczną kompozycję zapachową (ma atest IRFA).

zadziwiający

Po pierwszym użyciu wrażenie piorunujące!! Pierwszy raz miałam tak gładką i miękką buzię :).

+ po zastosowaniu skóra wydaje się zadbana, gładka i delikatna
+ efekt długotrwały
+ wygląda na to, że krem jest dość wydajny (stosuję go od 4 miesięcy raz lub 2 razy dziennie i jeszcze nie skończyłam opakowania, choć zbliżam się powoli ku końcowi ;))
+ stopniowo rozjaśnia blizny potrądzikowe

- na początku mieszałam go z hydrolatem bo nie mogłam go na twarzy rozsmarować. Teraz już się przyzwyczaiłam do tej konsystencji i daję radę bez wspomagaczy :)
- trzeba go smarować dużo wcześniej przez pójściem spać bo długo się wchłania (co w moim przypadku ma swoje zalety bo przynajmniej mam motywację żeby prostować sobie w nocy kręgosłup i zasypiać na plecach :P)
- mnie niestety trochę uczula i przy smarowaniu czuję delikatne swędzenie w okolicy nosa, które po krótkiej chwili przechodzi
- smarując go pod oczami trzeba uważać, żeby się nie dostał do oczu, bo potem przez kilka dni swędzą oczy i można się wściec :)

Tak czy inaczej jestem bardzo zadowolona. Z uwagi na powyższe minusy pewnie będę czasami eksperymentować z innymi polecanymi produktami, ale na pewno do niego jeszcze nie raz wrócę :).

Ilość zużytych opakowań: powooooooli kończę pierwsze

Typowo apteczny produkt.

Zalety:
- delikatny zapach
- nie podrażnia
- długotrwały efekt nawilżenia
- wydajny

Wady:
- baaardzo tłusty
- ciężko go rozsmarować na twarzy - jakby był zbyt zbity i gęsty

Co do działania nie mam zastrzeżen,jedynie mógłby być nieco lzejszy.

solidny

krem ma bardzo gęstą konsystencję. dzięki temu nawilża i wygładza wszystkie podrażnione/przesuszone partie skóry.
pomaga też wysuszonym dłoniom. brak zapachu jest dużym plusem. prawdziwy kojący okład.

ważne: krem należy stosować na dłuższy czas przed pójściem spać. trzeba dać mu się wchłonąć.
jestem bardzo zadowolona!

dla suchej skóry

Kiedy po raz pierwszy użyłam tego kremu, byłam zaskoczona że skóra po nim od razu jest nawilżona i ukojona - super efekt. Szybko się wchłania i mam wrażenie, że odbudowuje warstwę ochronną skóry, co bardzo mi się podoba ;) jest bardzo wydajny (75 ml), jedno opakowanie miałam kilka miesięcy. Wygodnie się go dozuje, mógłby mieć zatrzask, ale jakoś to przeżyje :) Polecam dla skóry suchej i skłonnej do zaczerwienień, podrażnień. Stosuje równolegle z kremem intensywnie nawilżającym Iwostinu

Używam tego produktu od: ok 8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: mam już drugie