Iwostin, Sensitia, Krem odżywczy na noc z witaminami C + E

Iwostin, Sensitia, Krem odżywczy na noc z witaminami C + E

Krem intensywnie regeneruje i odżywia skórę, odbudowuje barierę lipidową naskórka. Likwiduje uczucie ściągnięcia i nieprzyjemnego napięcia skóry. Wygładza naskórek, poprawia jego jędrność i elastyczność. Zawarta w kremie aktywna witamina C przyspiesza syntezę komórkową. Wychwytuje wolne rodniki i stymuluje produkcję kolagenu. Ma działanie przeciwzmarszczkowe i wyrównujące koloryt skóry. Połączenie aktywnej witaminy C z naturalną formą witaminy E (czysty tokoferol) zapewnia doskonałe właściwości regenerujące, przeciwrodnikowe i przeciwzmarszczkowe. Zawiera hypoalergiczną kompozycję zapachową (ma atest IRFA).

krem na noc Sensitia

Bardzo dobry, treściwy krem na noc. Jest o tłustej konsystencji, gęsty, skóra po aplikacji konkretnie się świeci i jest tłusta ale osobiście mi to nie przeszkadza, w końcu to krem na noc. Na pewno jeszcze do niego powrócę.

Konkretne odżywienie

Krem na noc ważna sprawa. Ten sprawdza się idealnie. Zainteresowałam się nim przez zawartość witaminu C i bardzo go polubiłam. Ma fajną konsystencja, nie jest ona lekka, ale na noc idealna. Dobrze nawilża, odżywia, wygładza. Rano skóra jest naprawdę miękka. Nie zapycha mimo konkretnej struktura. Jest mega wydajny. Wydaje się, że już koniec, a można z niego wycisnąć jeszcze sporo. Polecam!

uwielbiam

Jeden z moich ulubieńców. Bardzo często do niego wracam. Sprawdza się u mnie i zimą i latem.
Krem ma bardzo gęstą, treściwą konsystencję i biały kolor. Troszkę ciężko się rozsmarowuje, a na twarzy tworzy jakby tłustą warstwę. Jako posiadaczka cery suchej, wrażliwej uwielbiam taki efekt, kiedy skóra jest jakby otulona kremem.
Krem ten łagodzi wszelkie zaczerwienienia, odżywia, nawilża. Rano moja cera jest mięciutka, ma zdrowszy kolor i wygląda bardzo świeżo.
Niestety krem jest średnio wydajny, bo tubka 50ml wystarcza na około miesiąc. Mimo małej wydajności na pewno będę kupować go ponownie, bo to jeden z lepszych kremów jakie używałam.

Niestety

Mam skórę na ogół nieproblematyczną, choć niektóre kosmetyki potrafią wywołać trądzik. Niestety krem zapowiadał się dobrze, ale już w momencie, kiedy zobaczyłam skład zaczęłam obawiać się zapchania. I tak się stało, codziennie miałam jakąś nową niespodziankę na twarzy, również w miejscach, gdzie nie zdarzały mi się one już od lat. Jestem pewna, że to reakcja na ten właśnie krem, bo poza tym nie zmieniałam nic w mojej pielęgnacji. Może innej skórze będzie służył lepiej, polecam ostrożność osobom z moim typem cery

Super!

Krem sprawdza się świetnie :) Natłuszcza skórę, jest jak opatrunek. Jest bardzo treściwy ale nieźle się wchłania. Poprawił kondycję mojej umęczonej skóry, pomógł wyrównać koloryt, nie zapycha i nie powoduje nowych niespodzianek.

Super od pierwszego użycia!

Nie wiedziałam czego się spodziewać..ale juz po pierwszej aplikacji skóra była spokojna, nic nie przeszkadzało-a to nowość u mnie! Zazwyczaj rano juz jakieś niespodzianki lub swędzenie/podrażnienia, a tu? Cera super, czy spełnia obietnice producenta zobaczymy przy dłuższym użytkowaniu, jak na razie spełnia moje wymagania:) początkowo dziwne uczucie było po aplikacji: tak długo się wchłania, ale warto poczekać i cieszyć się efektami:)

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Cudowny!!

Krem idealny na noc jak i na dzień pod makijaż. Nawilża , usuwa uczucie ściągnięcia, wyrównuje koloryt. Dla mnie po prostu cudo. Szukałam odpowiedniego kremu dla swojej suchej skóry a ten jest idealny! Owszem jest trochę tępy w rozprowadzaniu ale moim sposobem na jego nałożenie jest wklepywanie . Już po tygodniu- półtora skóra wygląda zdrowo , nie jest zapchana, pory się zmniejszają , co więcej można chcieć .. Polecam!

Bardzo dobry na zimę

Krem świetnie nadający się na miesiące jesienno-zimowe. Tylko na noc.
Mi ten krem sprawdził się bardzo dobrze. Gęsta konsystencja, ciut ciężko rozprowadzić jednak bez przesady. Rano budziłam się z uczuciem nawilżonej skóry także dla mnie to super. Krem mnie akurat nie zapychał więc kolejny plus. Myślę że wrócę do niego kolejnej zimy.

Bardzo go lubię :)

Do kremu podeszłam sceptycznie że względu na obecność parafiny w składzie. Jednak krem mnie zauroczyl. Jest to pierwszy krem który wiem ze kupie ponownie. Nadaje się jedynie na noc bo jest ciężki i tłusty. Pozostawia tłusta warstwę. Nie brudzi poduszki. A efekt który mamy rano! Uwielbiam go! Miękka skóra nawet po przemyciu mydłem rano. Świetnie wygląda podklad nawet jeśli nie nalozymy kremu. Skóra jest nawilżona, gładka, i czuć że warstwa lipidowa jest odbudowana. Wydaje mi się że nie jest to krem do codziennego stosowania. Przy dłuższym stosowaniu moze spowodować nadmierne przetłuszczanie się skóry. Natomiast ja stosuje go co drugi trzeci dzień i to jest reelwelacja. Cena, wydajność, wielkość opakowania, i samo opakowanie jak najbardziej na plus. Konsystencja tepa ale można się przyzwyczaić. Brak zapachu na duży plus.

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące

bez rewelacji

Dostałam krem na urodziny. Na początku się ucieszyłam, tyle dobrych opinnii w internecie, tyle zalet. Już miałam tą wizję przed oczami, że w końcu pożegnam się ze suchymi skórkami na mojej twarzy.

Jednak nic szczególnego się nie stało. Fajnie nawilża, ale nic poza tym. Przy stosowaniu go dzień w dzień po ok. tygodniu pojawiają mi się wypryski na twarzy dlatego muszę robić przerwy. Teraz stosuję go co drugi albo trzeci dzień.

Nic szczególnego

Mi ten krem nie przypadł do gustu. Raczej już go nie kupię.
Na + odżywia skórę i jest niedrogi,
Minusem jest: zapach i bardzo gęsta konsystencja przez to muszę się mocno namęczyć żeby wycisnąć go z tubki.

fajny

Krem jest dobry, fajnie łagodzi skórę, używam go co drugą noc naprzemiennie z Sesdermą z retinolem, który niestety podrażnia moją dosyć wrażliwą skórę.
na + :
- łagodzi podrażnienia,
- dobrze odżywia
- nie zapycha porów
- przystępna cena, szczególnie w promocjach
- jest wydajny
na - :
- dosyć topornie się rozprowadza
- długo się wchlania
ale jako że to krem na noc to nie szczególnie mi to przeszkadza, rano skóra wygląda ładnie

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne