Iwostin, Sensitia, Krem odżywczy na noc z witaminami C + E

Iwostin, Sensitia, Krem odżywczy na noc z witaminami C + E

Krem intensywnie regeneruje i odżywia skórę, odbudowuje barierę lipidową naskórka. Likwiduje uczucie ściągnięcia i nieprzyjemnego napięcia skóry. Wygładza naskórek, poprawia jego jędrność i elastyczność. Zawarta w kremie aktywna witamina C przyspiesza syntezę komórkową. Wychwytuje wolne rodniki i stymuluje produkcję kolagenu. Ma działanie przeciwzmarszczkowe i wyrównujące koloryt skóry. Połączenie aktywnej witaminy C z naturalną formą witaminy E (czysty tokoferol) zapewnia doskonałe właściwości regenerujące, przeciwrodnikowe i przeciwzmarszczkowe. Zawiera hypoalergiczną kompozycję zapachową (ma atest IRFA).

Kompletna porażka

Krem okazał się kompletną porażką, dobrze, że choć cena nie wygórowana. Pomijając fakt, choć niezwykle uciążliwy- krem ma gęstą konsystencję kremu do pielegnacji niemowląt- masakryczny w użyciu, nalezy mieć dużo samozaparcia, żeby rozsmarować to cudo. W czasie kiedy udało się to-to rozprowadzić pojawia się następny problem- wchłania się godzinami, choć nie używałam dużo albo może i nie ze względu na konsystencję? Nie wiem- cięzko ocenić. Po kilkukrotnym uzyciu, zapchał pory, porobiły się wypryski i zaskórniaki- szok! Daaaawno nie miałam tak lichego kremu. Stosowany na noc, zanim się wchłonął w połowie wylądował wtarty w poduszkę :O TRAGEDIA!
Jedyny plus jaki posiada to opakowanie, lubie kremy w tubce, wygodne i higieniczne.
Reansumując- może wykorzystam produkt jako krem ochronny na mrozy bo do niczego innego się nie nadaje.
Rozumiem, że krem odzywczy winien mieć bogatą konsystencje ale tutaj to lekkie przegięcie.

taki sobie

Krem zakupiłam podczas kuracji retinoidami. Na codzień mam cerę mieszaną, wtedy - przesuszoną.

Produkt nie zachwycił mnie, ale też nie rozczarował. Dość dobrze nawilżał, a raczej natłuszczał skórę. Nie uczulił mnie, nie podrażnił. Nie powodował też powstawania zaskórników, choć to może raczej zasługa retinoidów. Dość wydajny. Cena - w porządku, jak na produkt apteczny.

Bardzo nie lubiłam w nim tego, że pozostawiał tłustą powłokę na skórze i trudno się rozsmarowywał.

Używam tego produktu od: lata br. (przez dwa miesiące)

Krem jak na kosmetyk apteczny jest w miarę tani i wydajny. Ponieważ ma tłustą konsystencję to po aplikacji pozostawia na skórze tłustą i świecącą się warstwę, która potrzebuje trochę czasu żeby się wchłonąć. Dzięki niemu skóra jest nawilżona, odżywiona, wygładzona i ma ładniejszy koloryt. Poza tym krem łagodzi podrażnienia. Ogółem spełnia obietnice producenta i osoby z cerą suchą oraz wrażliwą powinny być z niego zadowolone.

warto!

Iwostin sensitia A+C to krem do którego bardzo lubię wracać. Pod względem konsystencji i aplikacji przypomina mi czekoladowy krem nawilżający ziaja. Jest treściwy i gęsty co utrudnia jego rozprowadzenie na skórze. Jest to jedyny minus.
Poza tym krem jest zgodny z opisem producenta i służy mojej cerze : skutecznie ją nawilża, zmiękcza, ujędrnia i wygładza. Działa jak okład. Przynosi mojej skórze ulgę, znikają podrażnienia dzięki czemu kolor skóry jest bardziej jednolity. Idealny dla suchej i wrażliwej cery.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nie dla mnie

Uzywam tego kremu na noc od 3-4 tygodni. Jeszcze zostało mi niecałe pół tubki więc można powiedzieć, że krem jest średnio wydajny.
Krem ma dość tłustą konsystencję, dodatkowo, co mnie najbardziej denerwuje, tępą. Ciężko go rozsmarować na twarzy. Bardzo mi to przeszkadza w jego użytkowaniu.
Ciężko jest też wycisnąć krem z tubki. Skóra posmarowana kremem bardzo się świeci. Jedyne co nam wynagradza te niedogodności to fakt, że skóra rano jest bardzo ładna, miła w dotyku, odżywiona. Miewam przesuszoną skórę, ale nie przy używaniu tego Iwostinu.
Polecam tym, kórzy nie boją się świecenia:)
Ja niestety więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: 3-4 tygodni

Sama nie wiem...

I co ja mam o nim powiedzieć? Mam cerę mieszaną, skłonną do zapychania, z zaskórnikami. Z typowymi pryszczami się pożegnałam jakiś czas temu, raz na kiedyś tam coś mi wyskoczy, więc nie jest źle.

Krem jest gęsty, treściwy, tłusty. Trochę ciężko go rozsmarować, lepiej wklepywać. Buzia po nim świeci się okrutnie - ale to krem na noc, więc mnie to absolutnie nie przeszkadza. Nawilża, natłuszcza. Ale... zapycha. Tzn. ja wiem co mnie zapycha. Nieszczęsna wit. E. Mogę go używać, ale nie codziennie. A szkoda bo fajny. Bo rozjaśnia i wyrównuje koloryt. Ale zapycha :( No i pojawiają się po nim zaskórniki na nosie :(

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zasługuje na fanfary!

Ten krem po prostu mi służy. Sprawdza się jako krem na noc i na dzień a mam cerę mieszaną, wiec dobrze to o nim świadczy.
W dni gdy był spory mróz i wiatr krem odżywczy Sensita uratował moją twarz. Zwykle używam lekkich kremików i emulsji ale w takie mrozy potrzebowałam solidnej warstwy ochronnej. W tej roli krem jest rewelacyjny- cienko rozsmarowany tworzy delikatną i trwała warstewkę, którą bez problemu mogłam zmatowić podkładem i pudrem.
Używam go na noc bo bardzo ładnie wypełnia twarz i sprawia, ze rano jest mięciutka i zrelaksowana. Nie zapycha.
Krem jest nieperfumowany ale zupełnie mi to nie przeszkadza.
Fantastycznie sprawdza się jako uniwersalny krem na zimę dla całej rodziny.
Jedyny minus jest taki, ze szybko się kończy a mam tubke w starej 75 ml wersji.

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Sympatyczny.

Do tej pory używałam kremu na noc z Nivei, jednak tej zimy moja skóra jest ogromnie przesuszona i wiele kosmetyków, których do tej pory używałam, zwyczajnie nie daje rady. Do tego niektóre produkty zaczęły powodować szczypanie i jakieś dziwne podrażnienie. Stwierdziłam, że może warto by sięgnąć po coś aptecznego, co może okazać się skuteczniejsze.
Zdecydowałam się na ten krem i przyznam, że jestem z niego dosyć zadowolona.

Plusy:
*ma dosyć tłustą konsystencję, co akurat bardzo lubię, bo lubię mieć uczucie dobrze natłuszczonej skóry zimą
*lekko ujednolica koloryt cery
*przy regularnym stosowaniu skóra rzeczywiście jest nawilżona i odżywiona, dzięki czemu wygląda zdrowiej
*nie podrażnia, ani nie powoduje szczypania, czy wysypu niedoskonałości
*od czasu, kiedy go używam, przestałam borykać się z uczuciem ściągnięcia skóry oraz z suchymi skórkami

+/-
*cena- jak na produkt apteczny nie jest jeszcze zbyt wygórowana, nie mniej jednak nie każdy zdecyduje się na wydanie ok. 40 złotych w ciemno
*parafina w składzie- na mnie ten składnik nie ma jakiegoś negatywnego wpływu, natomiast jest wiele osób, które go nie tolerują, ze względu na jej tendencję do zapychania; w kosmetyku aptecznym, moim zdaniem, parafiny nie powinno być

Jeżeli szukacie czegoś regenerującego i odżywczego na noc, a nie zależy Wam na jakimś super składzie, to warto wypróbować. Ja na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Świetny

Mam cerą mieszane, ale zimą poprzez niekorzystne warunki atmosferyczne staje się bardziej wrażliwa. Postanowiłam wypróbować ten kremik i nie żałuję!

+kremik jest bardzo wydajny,
+gęsta konsystencja
+nie zapycha porów (nadaje sie do cery mieszanej)
+świetnie nawilża
+skóra staje sie jedwabiście gładka
+ łagodzi podrażnienia

Minusów nie stwierdziłam :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Dobry krem na noc

Fanjy kremik na noc za przystepną cene.

-dobrze nawilża, suche skórki znikają,
-odżywia,
-ma przyjemny zapach,
-nie zapycha,
-skóra staje się miekka,
-nie uczula
-szybko się wchłannia
-gęsta konsystencja kremu trochę utrudnia rozsamrowywanie za co zabieram pół gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Prawie miłość ;)

PLUSY:
- bardzo dobre nawilżenie, odżywienie, uspokojenie,
- cera po jego użyciu naprawdę ładnie wygląda - promienna, jednolity kolor, nie świeci się jak latarnia,
- skład,
- wydajność (na całą twarz i szyję używam naprawdę niewielkiej ilości produktu),
- cena adekwatna do jakości,
- nie zapycha, chociaż jest konkretny!

MINUS:
- dziwaczna konsystencja, która nieco utrudnia rozsmarowanie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

najlepszy na noc

Właśnie skończyłam swoje pierwsze opakowanie tego kremu. I zdecydowanie nie ostatnie
To najlepszy krem na noc jaki kiedykolwiek zdecydowałam się używać
Plusy:
-działanie
-wydajność (4 m-ce)
-poręczne opakowanie

Minusy:
-tłusta, gęsta konsystencja- może zapychać
Kremu używałam przez wiosnę, lato i wczesną jesień.
Po użyciu kremu wieczorem, rano skóra twarzy i szyi jest wygładzona i wypoczęta- jak po żadnym kremie na noc jakiego używałam (Clinique Turnaround Serum, A.M. Borlind, Lancome Hydra Zen).

Używam tego produktu od: 4 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie