Ziaja, Pro, Program oczyszczający do cery tłustej i mieszanej, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

produkt wegański
• Głęboko złuszcza martwe komórki naskórka oraz dokładnie oczyszcza pory z nadmiaru sebum.
• Pobudza proces odnowy naskórka i ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.

mechaniczne
mieszana, tłusta
oczyszczające, wygładzające
w buteleczce

Bardzo mocny peeling, wygładza ale podrażnia

Szczerze mówiąc zachęciło mnie samo opakowanie tego peelingu, uznałam, że skoro to linia "pro" to warto wypróbować tym bardziej, że gdy go kupowałam jego cena sięgała ok 20-22zł. Wiec całkiem ok, tym bardziej, że ma dużą pojemność.
To bardzo mocny peeling. Zawiera dużo drobinek, które nie są zbyt delikatne. Przy używaniu od razu czuć, że to peeling przez duże P. Trzeba uważać i nie zalecam mocno trzeć palcami o skórę bo można sobie podrażnić twarz. Cera oczywiście po tym peelingu była gładziutka niczym pupcia niemowlaka, miękka ale za każdym razem zaczerwieniona i widocznie podrażniona. Po kilku aplikacjach miałam wrażenie, że skóra dodatkowo jest przesuszona. No i na tym zakończyłam historię z tym peelingiem. Oczywiście stosowałam się do zaleceń producenta, ale resztę butelki spożytkowałam jako peeling do ciała, gdzie nie zrobił żadnej krzywdy.
Na plus zapach- bardzo delikatny i przyjemny.

Konsystencja dość zbita jak na tego typu produkt, trochę przypominał kisiel.
Na minus butelka- uważam, że peeling w butelce z tymi zamknięciem z drobną szparką to nietrafne rozwiązanie. Po kilku użyciach peeling zastygał w otworze dzięki czemu za każdym razem musiałam go przetykać patyczkiem bądź inną szpatułką.

Polecam Ale nie dla wrażliwych

Myślę, że każda osoba, która nie lubi wykonywać regularnych zabiegów złuszczających doceni ten produkt, ponieważ jest tak mocny, że zbyt częste używanie może uszkodzić naskórek. Efekty jak to po peelingu - oczyszczona, zdrowo wyglądająca cera. Myślę, że jeśli ktoś ma taką potrzebę to może go stosować na dowolne partie ciała. Działanie 10/10, ale podejrzewam, że nie jest to dobry produkt dla osób z wrażliwą cerą.

polecam serdecznie !!!

Kosmetyki serii Ziaja Pro używałam już od jakiegoś czasu. Stosowałam ten peeling kilka razy.
Co mogę powiedzieć jeśli lubisz gruboziarniste mocne peelingi to polecam.
Ja mam problem ze skórą mam mieszaną, tłustą jest zanieczyszczona. Lubię sobie zrobić mocne oczyszczanie.
Peeling ma dobry skład jest duża pojemność dla gabinetów, ale ja stosuje w domu.
Nie podrażnia buzia po nim od razu jest ładniejsza. Serdecznie polecam

Jest wydajny

Jest wydajny - wystarczy niewielka ilość, żeby czuć jego działanie. Ma średnio-grube drobinki. Piękny i dość intensywny zapach cytrynowy. J estem zadowolona za tę cene

Bardzo dobry peeling

Porządnie złuszcza, pozostawia skórę gładką, jędrną, jakby nawilżoną? Tak jakby nie potrzebowała już kremu nawilżajacego, a moja cera ma tendencję do przesuszania się po myciu. Uwielbiam masować tym twarz, po zabiegu jest lepiej ukrwiona. Dla mnie lepszy niż peeling z manuką Ziai.

Rewelacja

W końcu peeling, który działa. Do tej pory wszystkie peelingi po prostu głaskały mi twarz, natomiast o żadnym oczyszczeniu czy wygładzeniu nie było mowy. Zdecydowałam się na ten peeling, bo był opisany jako super mocny i w końcu dostałam produkt, który robi to, co powinien.

Peeling ma grube, twarde granulki. Bardzo dobrze ściera martwy naskórek czy suche skórki. Trzeba uważać, żeby nie trzeć za mocno, bo można zrobić sobie krzywdę, ale to nie jest wada. Po użyciu skóra jest bardzo gładka. Zapach jest delikatny, słabo wyczuwalny.

Opakowanie to duża tuba. Aplikator jest nieciekawy, zasychają w nim resztki produktu i przy kolejnym użyciu nie można go wydusić. Muszę najpierw wydłubać zaschnięty peeling wsuwką. Sam produkt jest bardzo wydajny. Na pewno kupię ponownie.

Nie, nie, po prostu nie ....

Peeling jest super mocny - zdziera wszystko jak szlifierka. Do ciała? Może. Do twarzy? Na pewno nie! Przejechanie takim peelingiem skóry twarzy to niemalże gwarancja przebarwień, podrażnienia i wysypu krostek. Nie mówiąc o barierze hydrolipidowej.

ZALETY:
- wydajny
- dobra cena

WADY:
- zbyt mocny, nie nadaje się do skóry twarzy

Ekstremalne oczyszczenie

Peeling poleciła mi koleżanka z pracy, a że do Ziaji mam sentyment postanowiłam wypróbować.
Peeling jest produktem weganskim, w mojej opinii bezzapachowym. Grube drobiny zawieszone są w dość gęstym żelu.
Oczyszczanie stosuje raz w tygodniu, czuć mocne złuszczanie skóry twarzy, peeling "nie rozchodzi się" w miarę masowania, nie traci na jakości i usuwa nasz martwy naskórek do ostatniego ruchu dłoni z taką samą mocą jak na początku.
Po użyciu nie czuć ekstremalnego efektu ściągnięcia, przesuszenia czy podrażnienia, oczywiście niezbędne są kolejne etapy pielęgnacji bo peeling naprawdę ma moc, w moim przypadku konieczne jest dodatkowe nawilżenie.
Przy dłuższym i regularnym stosowaniu odczuwam znacząca poprawę jakości mojej skóry.
Jedynym mankamentem jest dla mnie opakowanie... Peeling ma tendencje do zasychania w dozowniku, niezbędne jest płukanie całej nakretki. Być może przy częstszym stosowaniu problem ten nie występuje. Bez względu na to, peeling trafia na półkę pewniaków!

Bardzo fajny peeling

Peeling bardzo dajny chociaż osobiście wolałam wersje poprzednia uważam ze była mocniejsza od tej. Ale ogólnie świetnie złuszcza martwy naskórek z twarzy, odtyka pory, buzia jest po nim wyraźniej w lepszej kondycji. Dodatkowo moja cera dzięki temu produktowi ma wyrównany koloryt. Ogólnie polecam.

Bardzo dobry peeling

Bardzo dobrze peelinguje skórę i zarazem nawilża. Oczyszcza i zapobiega powstawaniu ropnych zmian, niweluje zaskórniki. Bardzo dobry produkt do skóry tłustej/mieszanej. Polecam!

Bez wad

również przez długi czas męczyłam się z zaskórnikami i ogólnie jakoś tak przesuszoną skórą na czole.
wszelkie żele do mycia twarzy przesuszały mi tą skórą jeszcze bardziej. aż pewnego razu trafiłam (wreszcie) na ten peeling.

moim zdaniem nie ma żadnych wad, cena, wydajność i co najważniejsze skuteczność działania WIELKIE PLUSY.

moja cera na całej twarzy jest widocznie gładsza, dokładnie oczyszczona i mogę powiedzieć, że nawilżona. właściwie po takim peelingu nie muszę jej nawilżać żadnymi kremami.

poza tym bardzo wydajny, przyjemny zapachem i łatwa obsługa :)

polecam!!!

Zbyt mocny.

Na peeling ten natrafiłam przez zupełny przypadek, robiąc zakupy w jednej z drogerii internetowych. Doszłam do wniosku, że mojej skórze przyda się takie bardzo porządne oczyszczenie, więc zdecydowałam się go kupić, płacąc około 20 złotych. Peeling zamknięty jest w butli z pompką, która niestety się zacina i trzeba sobie radzić z wydobywaniem zawartości w inny sposób. Ma średnio gęstą konsystencję zawierającą masę małych drobinek. Po rozprowadzeniu na twarzy i rozpoczęciu masażu dosłownie czuć jak naskórek się zdziera - działanie jest naprawdę bardzo, ale to bardzo mocne. Skóra rzeczywiście stała się gładsza i porządnie oczyszczona, ale jakim kosztem... Drobinki, mimo że niewielkich rozmiarów, wywołały podrażnienie i zaczerwienienie. Myślę, że stosując taki specyfik regularnie, można sobie zafundować pozbycie się jakiejkolwiek naturalnej bariery ochronnej, a w przypadku trądziku roznieść stan zapalny. Po kilkukrotnym użyciu przekazałam peeling dalej, wolę nie ryzykować długofalowymi, negatywnymi skutkami dla mojej cery.