Radical, Kompleks odżywczy w ampułkach stymulujący wzrost włosów

Radical, Kompleks odżywczy w ampułkach stymulujący wzrost włosów

Skondensowana odżywka w ampułkach do skóry głowy zawiera substancje stymulujące porost włosów. Wpływa na lepsze ukrwienie skóry głowy, poprawia metabolizm komórkowy i dotlenianie cebulek włosowych. Wzmacnia i regeneruje nawet najbardziej zniszczone włosy oraz zapobiega ich ponownemu uszkodzeniu.

Skóra głowy
problemowa, przetłuszczająca się, normalna
do włosów normalnych, do włosów suchych i zniszczonych
zapobiegające wypadaniu włosów, przyśpieszające porost włosów, łagodzące, regenerujące, wzmacniające
zapachowa
lekkie

Działa, ale na krótko

Z wypadaniem włosów staram się walczyć na wszystkie możliwe sposoby. Postanowiłam sięgnąć także po ampułki Radical. Zachęciła mnie zwłaszcza ich cena: w porównaniu z innymi specyfikami tego typu jest ona wyjątkowo przyjemna ;)

Zmniejszenie wypadania włosów zaobserwowałam po około dwóch tygodniach. Co więcej, włosy stały się błyszczące, wyglądały na zdrowsze. Niestety kilka dni po odstawieniu preparatu włosy wróciły do poprzedniego stanu - są matowe i wypadają. Wiem, że moje wypadanie spowodowane jest problemami hormonalnymi, dlatego nie spisuję tego preparatu na straty - myślę, że ampułki pomogą bardziej osobom, u których wypadanie wynika, np. ze złej diety lub nieodpowiedniej pielęgnacji.

Na plus zaliczam wygodny aplikator i delikatny, ziołowy zapach; na minus - zwiększone przetłuszczanie się włosów.

Reasumując, myślę, że warto spróbować tego preparatu. Najważniejsze jest jednak poznanie przyczyny wypadania włosów.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

czemu nie

Po zastosowaniu całej kuracji czyli 30 ampułek mogę stwierdzić, że po około 2-3 miesiącach włosy przestały wypadać. W międzyczasie było różnie, raz wypadało tyle co nic, a następnego dnia znowu dużo. Wielkim plusem jest to, że pojawiło się dużo nowych włosów :)
Z dostępnością bywa różnie, cena nie jest wygórowana. Zawartość ampułek ponadto ładnie pachnie :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania x 15 ampułek

mocne SOS dla zniszczonych włosów

Cena mnie bardzo nie dotyczyła, bo oba opakowania dostałam w prezencie.
Ampułki działają, tylko po pewnym czasie po prostu znudziło mi się ich aplikowanie i robiłam to ze sporymi odstępami czasu, jednak to, co zauważyłam po pierwszym tygodniu mile mnie zaskoczyło.
Aż się czuło, że tych włosów jest więcej i są w o wiele lepszej kondycji. Zagęściły się. Nie pocierałam mocno wcierając zawartość ampułki, więc nie miałam efektu tapiru, ale nie powodowało to znaczącej różnicy (próbowałam na początku odwrotnie też :) )

Polecam, we współpracy z resztą serii, tylko uwaga na przesuszające się końce - trzeba pamiętać o odżywce.

Tak, tak i jeszcze raz tak !

Ampułki kupiłam w chwili kryzysu włosowego, kiedy to wypadały na potęgę :( Już po kilku zużytych zauważyłam mniej wypadających włosów a po całej serii wypadało już tylko kilka na dzień :D To nawet lepiej niż za czasów dzieciństwa kiedy to znajdowałam ich większe ilości :P Dodatkowo ampułki sprawiły że włosy jak szalone zaczęły rosnąć :D Poleciłabym je każdemu kto boryka się z problem wypadających włosów jednak pod warunkiem że wypadają one z powodu złej pielęgnacji a nie choroby bo wtedy już nawet taki cudowny produkt na niewiele się zda :P

Plusy:
-działanie
-cena
-wygląd
-wygodne ampułki(można np.2 zabrać w podróż i nie zajmą wiele miejsca)
-zapach

Ilość zużytych opakowań: 1 cała seria

Tak, prawie...

Ampułki w jakimś stopniu na pewno pomagają na wypadanie, ale niestety efekty są krótkotrwałe. Przyjemnie się je aplikuje, ale po nałożeniu lekko sklejają włosy.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 2.

Na mnie nie zadziałał.

Postanowiłam dodać swoją recenzję,bo używałam tych ampułek.Miałam swojego czasu problemy z włosami i to poważne(pojawił się prześwit). Dość dużo pozytywnych komentarzy o ampułkach i ich działaniu,szczególnie w zakresie wysypu nowych włosków tzw.baby hair sprawiło że po nie sięgnęłam,jako ostatnią deskę (wtedy) ratunku.Oto moja recenzja:
-działała tylko przy pierwszym użyciu(działanie opierało się na uczuciu mrowienia na głowie-byłam skłonna nawet uwierzyć,że włosy mi urosną tam,gdzie ich nie było)
-nie spowodowała wysypu baby hair
-w stosowaniu neutralna dla włosów i skóry głowy
-miły jedynie zapach
Ogólnie szkoda było pieniędzy na ich zakup.Ani nie zaszkodziły,ani nic nie zdziałały.Żeby recenzja była dobra,napiszę że nie miałam żadnych innych problemów zdrowotnych,które hamowałyby działanie ampułek(tarczyca i morfologia dobre).Daję jedną gwiazdkę za zapach i pierwsze wrażenie działania.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie czyli 15 ampułek.

Świetny kosmetyk na włosowe problemy

Od niedawna zaczęłam lepiej traktować moje włosiny...najpierw były odżywki, potem jeszcze mgiełki ale one wciąż były niezadowolone. Z natury mam w miarę grube i błyszczące włosy ale po farbowaniu zmieniły nieco swoją strukturę. Zaczęły wypadać, łamać się, a ja zrozpaczona szukałam ratunku. Godziny buszowania w necie aż natrafiłam właśnie na Radicala. Poczytałam sobie trochę o nim i zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam zakupić. Kurację rozpoczęłam w połowie marca - pierwsze wrażenia: pozytywne:) kosmetyk łatwo rozprowadza się na skórze głowy, jak dla mnie ma przyjemny zapach (ale tu akurat może być to kwestia sporna), nieco uciążliwe może być dla których wcieranie go codziennie, ale dla zmotywowanych nie powinno stanowić to problemu;) Ja jestem silnie zmotywowana i dzień w dzień przed spaniem powtarzałam i powtarzam ten rytuał.
2 ampułki zużywam w 3 dni, więc ampułki są raczej wydajne. I nareszcie o działaniu: 100% zadowolenia. Na początku przy wcieraniu leciało trochę włosów, ale z biegiem czasu było ich (tych wypadających) coraz mniej i mniej...kondycja włosów poprawiła się już w pierwszym tygodniu - były gładsze, miękkie i bardziej błyszczące. Nawet mój chłopak (stworzenie mało skłonne do komplementów) stwierdził, że włoski są ładniejsze. I najważniejsze: po około 2-3 tygodniach pojawiło się, ku mojej ogromnej radości, na głowie mnóstwo małych, sterczących baby hair. Nie powiem że włosy rosły szybciej, a jeśli już to była to kwestia kilku milimetrów (1-3?) miesięcznie. Ampułki nie spowodowały szybszego przetłuszczania się włosów - u mnie dały efekt wręcz przeciwny. Niewiem jak włosy będą zachowywać się na radicalowym odwyku, ale narazie nie zamierzam im odbierać pożywki;)
Podsumowując MOGĘ Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECIĆ wszystkim w jakikolwiek sposób niezadowolonym ze swoich włosów - Radical poprawia ich kondycję i zdecydowanie zmniejsza wypadanie. Teraz kocham moje włosy:)

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Działa jak Farmona chciała ;)

Zacznijmy od opakowania - jest estetyczne, nie można się do niego przyczepić. Podoba mi się rozwiązanie z plastykowym aplikatorem dołączonym do ampułek. Dzięki niemu nakładanie preparatu na skalp jest o wiele bardziej wygodnie niż w przypadku Joanny Rzepy.
Ilość płynu w jednej ampułce wystarcza na 2-3 razy. Dzięki wspomnianemu wcześniej aplikatorowi, możemy zatkać buteleczkę i odstawić spokojnie do następnego użycia, bez obawy, że coś się wyleje.
Zapach jest właśnie taki, jak określiły go osoby przede mną - ziołowo - apteczny. Mnie w ogóle nie przeszkadza, przyzwyczaiłam się do niego. Zaryzykuję stwierdzenie, że go lubię - chyba dlatego, że znam kosmetyki, które pachną o wiele gorzej :)
Najważniejsza część - efekty. Są widoczne i o dziwo, wcale nie trzeba czekać na nie długo. Po dwóch tygodniach zaobserwowałam maleńkie, prawie że przezroczyste baby hair. Utrzymują się i na chwilę obecną mają już jakieś 1,5 cm. Jeśli zaś chodzi o przyspieszenie wzrostu - przy ziołowej wewnętrznej suplementacji udało mi się osiągnąć blisko dwucentymetrowy przyrost w ciągu dwóch tygodni. Później straciłam rachubę, bo fryzjerka ciachnęła moje pasmo kontrolne.
W każdym razie - z czystym sumieniem mogę polecić ten preparat.

Ilość zużytych opakowań: 2 zestawy

superrrrrrr i jeszcze raz superrrr!!!

Najlepsze ampułki jakie miałam i one naprawdę działają!!!

plusy:
-cena,
-dostępność,
- naprawdę po nich włosy nie wypadają mi już tak szalone jak kiedyś, włosy są gęstsze, zdrowsze, świecą się jak oszalałe
- użycie ich jest bardzo komfortowe,
- zapach jest ok,
Same plusy już zakupiłam następną kurację nimi :)

Generalnie bardzo polecam, szczegolnie osobom, ktorych wlosy sa cienkie, jest ich malo i wypadaja

Zdecydowanie polecam ten produkt. Od dawna borykam sie z wypadajacymi, cienkimi wlosami.
Plusy
- wlosy wzmocnione, wyraznie uniesione u nasady
- mnostwo \\\'baby hair\\\'
- zwiekszona objetosc, wlosy sa grubsze
- przestaly wypadac
- bardzo dobrze sie ukladaja
- bardzo duza wydajnosc, jedna kapsulka wystarcza na 2 razy, dla oszczednych, nawet na 3 ;-)
Minusy
- troche wysusza wlosy, ale problem rozwiazuje nalozenie odzywki po umyciu

Fajna kuracja, polecam!

Byłam z kuracji radicalem bardzo zadowolona, pojawiło mi się mnóstwo małych baby hair, włosy były bardziej zdrowe i błyszczące. Nie powodował przetłuszcczania włosow po aplikacji na noc, co powoduje u mnie Revalid. Pachniał trochę aptecznie, ale nie przeszkadzalo mi to ani trochę. :) I był bardzo wydajny, bo jedna ampułka starczala mi na 3 aplikacje, mimo że wcierałam go w skórę całej głowy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Godny polecenia

Minął miesiąc kuracji. Wcześniej bardzo wypadały mi włosy, były szorstkie i matowe pomimo starannej pielęgnacji serią z reklamy. A włosy mam bardzo długie i szkoda mi było obcinać. Ampułki kupiłam bez entuzjazmu. Wcierałam w skórę głowy codziennie (pół ampułki). Dziś mogę ocenić efekty: włosy gładkie, błyszczące, grubsze, dłuższe. Przestały wypadać, łamać się, rozdwajać.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 15 ampułek