Phyto, Phytocyane, Densifying Treatment Shampoo (Rewitalizujący szampon wzmacniający włosy (nowa wersja))

Phyto Phytocyane Rewitalizujący szampon wzmacnia włosy od cebulki, przywraca objętość i witalność. Stanowi idealne uzupełnienie kuracji ampułkami Phytocyane, polecanej przy okresowym wypadaniu włosów spowodowanym zmianą pór roku, wahaniami hormonalnymi bądź zażywaniem leków.
Ekstrakt z miłorzębu japońskiego – pobudza metabolizm komórkowy i zwiększa odporność włosów, dzięki czemu stają się one mocniejsze. Ekstrakt z chinowca – roślinny wyciąg o właściwościach stymulujących.

bez parabenów, zapachowa, bez alkoholu
Skóra głowy
sucha i wrażliwa, przetłuszczająca się, normalna
Włosy
długie, wymagające prostowania, kręcone, rozjaśniane
do włosów wypadających, do włosów przetłuszczających się
zapobiegające wypadaniu, regenerujące, wzmacniające, oczyszczające

Ulubiony

Wszystko czego potrzebuję: szampon jest delikatny i jednocześnie skuteczny - na przykład na tyle aby dobrze oczyścić włosy po olejowaniu. Spłukuje się bez śladu, nie obciąża delikatnych pasm. Pachnie tak jak lubię, naturalnie, roślinne i zielono.
Ma dosyć lejącą się konsystencję, taką lekko galaretkowatą. Nie jest to jednak żaden problem (metoda kubeczkowa!), bardzo dobrze się rozprowadza i pieni. (Poprzednia wersja w metalowej butelce była zupełnie płynna)
Włosy są po nim piękne, lekkie, sypkie i błyszczące.

Odkryłam go w czasie kiedy wypadały mi włosy po ciąży - niby normalna sprawa, ale ...ugh niefajnie, oj niefajne uczucie... jak wiele kobiet miałam wrażenie że po prostu stracę je wszystkie ;) Kupiłam w aptece serię Phytocyane (ampułki też bardzo polecam) i oczywiście powoli wszystko wróciło do normy - ale czy zawdzięczam to kosmetykom Phyto? Trudno to jednoznacznie ocenić. Jednak od tamtego czasu ponawiam kurację raz lub dwa razy w roku - i wyraźnie widzę poprawę kondycji włosów.